Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Deo88 Преглед на мнение
    Има ли ефект и траен ли е той
    Ако не търсиш някакъв специален ефект,вземи на макита,магнитен пръстен за битове.

    Нахлузва се и държи всичко много здраво.Струва 4 и нещо лева



    Битовете стоят намагнитизирани след сваляне седмица поне да не е и месец

    Сменил съм какви ли не ,това случайно ми попадна и е отличен избор.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      От магнитен държач битовете все някога изпадат.
      Аз използвам някакъв държач от лидълски комплект битове, с пружинка. Много е по-удобен и не си губя битовете. Освен другото, външната част се върти свободно и може да си придържаш с ръка, ако е необходимо, докато завиваш самопробивни примерно.
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
        От магнитен държач битовете все някога изпадат.
        Аз използвам някакъв държач от лидълски комплект битове, с пружинка. Много е по-удобен и не си губя битовете. Освен другото, външната част се върти свободно и може да си придържаш с ръка, ако е необходимо, докато завиваш самопробивни примерно.
        моята идея с намагнитването на битовете, не беше да не изпадат те /те не изпадат/, а да държат винтовете докато захапят да се навиват
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от jivcho loveca Преглед на мнение
          Здравейте. Някой да е ползвал тази тресчотка, че ми трябва един такъв комплект ?
          [ATTACH=CONFIG]970402[/ATTACH]
          Вчера си купих комплекта и съм доволен.Липсват хлабини изпадания на битовете,както бе споменато тук в темата.Всичко е стегнато.Не знам дали има значение за кой пазар са предназначени,но от тукашния нямам нито една забележка за закупените инструменти.Правя уточнението,че не са за професионална употреба.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Показаните "магнетизатори" са много фешън. Ето едни по-обикновени.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Ако не търсиш някакъв специален ефект,вземи на макита,магнитен пръстен за битове.

              Нахлузва се и държи всичко много здраво.Струва 4 и нещо лева



              Битовете стоят намагнитизирани след сваляне седмица поне да не е и месец

              Сменил съм какви ли не ,това случайно ми попадна и е отличен избор.
              Благодаря за отговора ! - ясен и даже с бонус пръстена на Макита .

              Почти не искам мнения за инструменти , но за магнетизатора реших да попитам , все пак поне едно мнение трябва да имам във форума , не е си работа иначе

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                От магнитен държач битовете все някога изпадат.
                Аз използвам някакъв държач от лидълски комплект битове, с пружинка. Много е по-удобен и не си губя битовете. Освен другото, външната част се върти свободно и може да си придържаш с ръка, ако е необходимо, докато завиваш самопробивни примерно.
                Това което съм показал е най доброто от поне 5-6 варианта на които съм попадал
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  купих си пистолет за песакоструене. Не съм го пробвал. Имам две джанти за колата и ще пробвам на тях как ще работи. Надявам се да върши някаква работа.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Някой с впечатления от акумулаторния моторен трион?
                    Три дена глупави експерименти икономисват половин час четене!

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Айде и аз с играчка за нощно виждане...Ако не са свършили вече, бягайте купувате.
                      Верно, корпусъте от пластмаса, като детски бинокъл-играчка, но образът в пълен мрак е контратемчн и чист. Капачката на обектива се снема много трудно. Но за 222 лева, си заслужава, особено, ако имате мъжка рожба.
                      Бройките са крайно лимитирани
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        dimich87
                        Пистолета не става, преди години взех един. Разхода на пясък е голям а същото време не почиства добре. Ползлвах го с 10баров 400л, компресор от моето гумаджийно и не се представи добре. Преди беше с голяма метална дюза която се износи доста бързо и падна КПД то веднага.
                        Който оцелее ще закусва!

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Ще се върна на днешната промоция с прибора за нощно виждане Bresser. Купих го. доволен съм. За парите си е екстра. Пак казвам, ако имате дете-момче вкъщи, много ще го зарадвате с този прибор.
                          Но, при покупката в мен остана едно горчиво чувство от ЛИДЛ България.
                          Ще споделя огромното си разочарование от ЛИДЛ България в днешния случай. НЕ, защото не си купих стоката, дори напротив, успях да я закупя. Днес се убедих за пореден път, в това, че ЛИДЛ България просто се подиграват с крайните потребители, когато става дума за промоции.
                          Разочарованието ми не е обусловено от целенасочено прилаганият от ЛИДЛ маркетинтов подход да се поддържа дефицит на интересни стоки, за да се поддържа интерес у потребителите към марката.


                          НО, да се върнем към случая.
                          1.Фактическа обстановка:

                          Както знаете, миналата седмица, на 11.10.2018 г., беше обявена промоция на спортни стоки в ЛИДЛ България, считано от 15.10.2018 Г. / понеделник, т.е. днес/, до изчерпване на количествата.
                          Не издържах на изкушението /за пореден път и в това отношение ЛИДЛ, наистина умеят до съвършенство да печелят /.
                          Отивам днес сутринта, в един от разположените в центъра на София магазини ЛИДЛ. Пристигам в 06:45 часа, чинно чакам пред вратата, за да стане 07:00 часа, пуша нервно, очаквам разрешаването на достъп до търговския обект. Отвориха магазина точно в 07:00 часа / немска точност, както в Германия / и влязох пръв. Ама пръв, наистина пръв за деня, разбирайте първият клиент, прекрачил границите на търговския обект за 15.10.2018г. Трескаво започвам да търся на щанда ,,приборът за нощно виждане" Bresser и не мога да го открия.
                          Най-сетне, на щанда, до продаваните като ,,ловджийски" панталони и дъждобрани "CRIVIT", виждам само една кутия / РАЗБИРАЙ 1(ЕДИН) брой ПРАЗНА КАРТОНЕНА КУТИЯ / от прибора за нощно виждане. Взех я в ръце и усетих, че е подозрително лека и с грубо разкъсана търговска опаковка. Кутията, както се досетите беше празна...
                          Съответно, се обръщам към най-близо стоящият до мен служител на магазина и ли беше отговорено доста смутено, че са сложили само една кутия, защото цитирам: ,,Цената му е много хубава", но ще ме свърже с управителя. Очаквах някаква ,,врътка" / няма как, като типичен Мосю ГаньО, съм свикнал и все очаквам да ме излъжат / и в главата си нахвърлях набързо една жалба до компетентната в случая извънсъдебна юрисдикция - Комисия за защита на потребителите / Не че ще уплаша ЛИДЛ с КЗП, но поне така да се поизпоти управителя, защото обявяват в промоция една стока, която ще се продава, съответно на 15.10.2018 г., а на същата дата, рано сутринта, като пръв клиент не видях стоката /.
                          Дойде управителя и ми беше обяснено, че са изложили за продан само 1/ЕДИН/ брой ПРАЗНА /БЕЗ ПРОДУКТА/ кутия, защото, цитирам:
                          ,,Много се крадат"?
                          Аз възкликнах, цитирам: ,,Крадат се?!? Как така ще се крадат, при наличие на двама охранители и камери в магазина, това не е сергия на "Женския пазар?".
                          ,,Ами, да крадат се!".
                          В този момент направих такава физиономия, комбинация от истинско учудване и потрес от глупостта на изреченото обяснение /по-скоро безуспешен опит за обяснение/.
                          Та кой ще открадне стока с такава обемиста търговска опаковка, без да остане незабелязан, в един иначе неголям, като площ магазин, при наличие на двама охранители.Отидоха до склада и ми донесоха едни брой Bresser 3x20 NIGHT VISION BINOCULAR. Благодарих за оказаното съдействие, Платих си продукта и си излязох.
                          Не съм очаквал подобно ,,изпълнение", което явно идва от служителите на съответния търговски обект. Пазарувал съм от почти всички ЛИДЛ магазини в София и съм се нагледал на много груби селски прояви от страна на клиенти на ЛИДЛ България, когато има промоция /особено на инструменти/. В по-просташките квартали на София, се стига до ръгане, напрежение, предреждане, обиди между клиентите / в по-бедняшките квартали е така, народът е прост, много прост и рискът да налетиш на такива е сериозен /. Затова, за себе си си изградих един принцип, винаги да пазарувам на промоция в ЛИДЛ, чиито търговски обекти са разположени в по-централната част на София, където все още има живи, възрастни старограждани-столичани и между клиентите няма ръгане, бутане, напрежение, за да се вземе заветният инструмент.
                          Крайно несериозно е да ми се обяснява, че нова стока, в актуална промоция, която е започнала /поне, би следвало да е започнала/, съответно на 15.10.2018г. в 07:00 часа, а на витрината нямаше нито един брой от стоката! Просто, промоцията за служителите в ЛИДЛ е започнала още от предишния ден или рано сутринта. това е моят извод. Този извод, разбира се е недоказан. Просто не си поставих за цел да го обосновавам, а и поличих желаният продукт, но тези номерца МНОГО ДРАЗНЯТ! Обидни са към потребителите! разбирате ли? Обидни са!
                          В случая с горецитирания прибор за нощно виждане, наистина бях много напорист и си чаках,. Чаках си настоятелно, дори нахално, докато дойде управителя. Ако не бях проявил настойчивост и се бях отказал, щеше да мине номера с липсващата стока.
                          Все пак, управителят на конкретния търговски обект, беше на място и се усети и предостави достъп до обявената стока за извършване на покупко-продажба.

                          В заключение:

                          УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА ОТ ЛИДЛ БЪЛГАРИЯ,

                          Продавате наистина добри неща и на добри цени в България, продавате и боклуци, но поне политиката ви за уважаване на гаранцията е наистина на ниво, на много високо ниво. На завидно високо ниво. Не мога да го отрека, в това отношение сте коректен търговец. НО, цялостното Ви отношение към крайните потребители, когато обявявате някаква промоция на интересни стоки, е меко казано неуважително и граничи с гавра!
                          Или си обуздаете хората по места, които злоупотребяват с това, че предвид заеманата от тях длъжност/служба/, имат достъп до стоки в промоция, по-рано от другите граждани, които не се намират в трудово правоотношение с ЛИДЛ България! Съответно стоките се оказват предварително изчерпани.
                          НЕ Е НОРМАЛНО, В ПЪРВИЯТ ДЕН НА ПРОМОЦИЯТА, КАТО ПРЪВ КЛИЕНТ /НАИСТИНА ПЪРВИЯТ ВЛЯЗЪЛ В ТЪРГОВСКИЯ ОБЕКТ ЗА ДЕНЯ/, НА ЩАНДА С ОБЯВЕНАТА В ПРОМОЦИЯ СТОКА, СЪЩАТА ДА НЕ БЪДЕ НАЛИЧНА, ТАКА ЩОТО ДА НАВЕЖДА НА ИЗВОД, ЧЕ СТОКАТА Е СКРИТА!
                          Аз си закупих желаната стока, но пак казвам, малко ми е обидно от такива некоректни опити за дребно ,,цакане"...

                          Българите сме бедни, но това не означава, че следва да ни се подиграват и да ни унижават!

                          Поздрави!


                          С Уважение!
                          От един редовен клиент на ЛИДЛ България!
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Ама това не го пиши във форума, а (допълнено със съответните подробности) го пусни до централата на фирмата.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Като ви е обидно, еми обидете им се. Аз по отношение на инструменти тотално им теглих сиктира. Човек трябва да има и достойнство, а то с пари не се купува.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                И, после, просто ги остави да българеят, и да си продават бобените консерви, и почни да пазаруваш онлайн от лидл.де.
                                Как, мислиш, си купих винтоверта от серията Performance - тоя, безчетковия?
                                5 евра за шипинга, десетина кинта за доставчика....

                                Резултата е 0:1 в играта Лидл:потребител.

                                Та, след писмото, дето ще им пратиш, може да си приготвиш една голяма чаша, в която да си налееш една хладна водица.

                                И като я изпиеш, да осмислиш каква е разликата между хххх.bg и същото такова, ама почти - хххх.de

                                и като смениш голямата чаша с малка - ракиена, да почнеш да размишляваш върху разликата .bg и .de...
                                Ако не е късно.

                                ама тука е така!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X