Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Ти ся да на се разпозна нещо???

    Има достатъчно магазини, които не се рекламират с ниски цени. Можеш да видиш няколко на Дойран от Кюстендил до Гоце Делчев.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Не бе. Интересен си ми като току се подхвърляш с това "магазини за бедняци" да ти видя представата за магазини за богаташи. Комай се изчерпва с магазини за т.нар. био храни. Което са по-скоро магазини за сноби, които не е задължително да са особено богати. А с ниски цени не се рекламират и кварталните магазинчета, където доста стоки са на съществено по-високи цени, отколкото в хипермаркетите.

      Освен това, що си си мислиш, че богатите не ги интересуват по-ниски цени? На някои паралии, за които се сещам, първата им приказка като тръгнат да купуват нещо беше "Каква отстъпка ще ми направиш" ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        В въпросния участък има само един за био храни.

        А Лидъл така си се позиционират. В което няма нищо лошо, нито срамно. Ето днес им оставих сто кинта.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          ....На някои паралии, за които се сещам, първата им приказка като тръгнат да купуват нещо беше "Каква отстъпка ще ми направиш" ...
          Извинявам се за вмешателството, но понеже извършвам търговска дейност някаква, та имам наблюдение...
          Едно 95% от паралиите (да не кажа 98.5)
          Тръгват точно с тази теплика. И са склонни да изгубят час време в пазарлък за 2лв.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Голямо чудене падна за въртящия момент на съботния винтоверт, но вече окончателно се изясни издънката 25Nm в нашето описание. Eто излезе информация от извора https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-d4/p290841 , та Nm-те са 35, характеристиките се отварят на Beschreibung.
            Между другото вчера ми се отвори възможност да изпробвам пневматичния такер, който ми препоръчахте от предните предложения. Тестът беше по един пълнител от най- големите скоби(40мм.) и пирони(50мм.), на 8 бара с 10 мтеров,Ф6мм. захранващ маркуч. Пироните го млати до дъно, независимо от материала- чамова греда или дъбова и кленова талпа. При коването не остават следи от предпазителното езиче. На скобите обаче забиването докрай е само в чама, при дъба и клена остава отвън към 10мм., а като се измести върху езичето стърчащата скоба, задейства нов изстрел и става малко като картечница. Та покупката определено ми хареса.
            Последно редактирано от mitko 53; 31-10-18, 08:22.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
              Това ако го знаех преди да пробия няколко стотин дупки на таван с обилно гресиран патронник (не с лидълски перфоратор).........
              Какво е станало?
              Аз, когато пробивам отвои в таван, си правя импровизиран ,,протектор" от най-обикновена, леко срязана, наелонова 0,200 Л чаша за вода
              Досега проблеми съм нямал. Смазването на патронника на перфоратора е задължително. Това си го пише и в упътванията към инструментите. За грес, ползвам някаква на ,,Макита", в 100 мл тубишка с дифузор. Струва 15,90. За тези пари, би трябвало да става. Досега с нея, проблеми съм нямал.
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от venci tr Преглед на мнение
                Това с ,"В по-просташките квартали на София"," винаги да пазарувам на промоция в ЛИДЛ, чиито търговски обекти са разположени в по-централната част на София, където все още има живи, възрастни старограждани-столичани", "селски прояви",звучи малко обидно.У наше село Самоков все още има един неразпечатен уред.Та май старогражданите са под съмнение.
                За мен лично целият пост е някакъв фарс.
                Просто в ,,Лидл" кв. ,,Овча купел" съм виждал такова бутане, ръгане и изобщо агресия при промоция на инструменти, че ми се гади. Същата история и в кв. ,,Люлин". В ,,Лидл" на ,,Екзарх Йосиф" и Лидл ,,Г.С.Раковски" такива прляви ке съм виждал. Без да искам да обидя някого, но кв. ,,Люлин", кв. ,, Обеля", кв. ,,Надежда", кв. ,,Овча купел - панелките към ,,Околовръстно шосе" са квартали, замислени и проектирани, като квартали на простолюдието. В днешно време, горецитираните квартали са синоним на бедняшки, криминогенни и просташки квартали. Сега, ако някой е тънко обиден, това не е мой проблем.
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  Голямо чудене падна за въртящия момент на съботния винтоверт, но вече окончателно се изясни издънката 25Nm в нашето описание. Eто излезе информация от извора https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-d4/p290841 , та Nm-те са 35, характеристиките се отварят на Beschreibung.
                  Между другото вчера ми се отвори възможност да изпробвам пневматичния такер, който ми препоръчахте от предните предложения. Тестът беше по един пълнител от най- големите скоби(40мм.) и пирони(50мм.), на 8 бара с 10 мтеров,Ф6мм. захранващ маркуч. Пироните го млати до дъно, независимо от материала- чамова греда или дъбова и кленова талпа. При коването не остават следи от предпазителното езиче. На скобите обаче забиването докрай е само в чама, при дъба и клена остава отвън към 10мм., а като се измести върху езичето стърчащата скоба, задейства нов изстрел и става малко като картечница. Та покупката определено ми хареса.
                  Да прав си само, че и в техния сайт има подвеждаща информация. В началното описание пише 22 Nm, а в характеристиките 35 Nm. Питам се кое вярното?

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    Голямо чудене падна за въртящия момент на съботния винтоверт, но вече окончателно се изясни издънката 25Nm в нашето описание. Eто излезе информация от извора https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-d4/p290841 , та Nm-те са 35, характеристиките се отварят на Beschreibung.
                    Между другото вчера ми се отвори възможност да изпробвам пневматичния такер, който ми препоръчахте от предните предложения. Тестът беше по един пълнител от най- големите скоби(40мм.) и пирони(50мм.), на 8 бара с 10 мтеров,Ф6мм. захранващ маркуч. Пироните го млати до дъно, независимо от материала- чамова греда или дъбова и кленова талпа. При коването не остават следи от предпазителното езиче. На скобите обаче забиването докрай е само в чама, при дъба и клена остава отвън към 10мм., а като се измести върху езичето стърчащата скоба, задейства нов изстрел и става малко като картечница. Та покупката определено ми хареса.
                    "Drehmoment: max. 22 Nm" пък пише в рекламата, ако има някакво значение........
                    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                      Какво е станало?
                      Аз, когато пробивам отвои в таван, си правя импровизиран ,,протектор" от най-обикновена, леко срязана, наелонова 0,200 Л чаша за вода
                      Досега проблеми съм нямал. Смазването на патронника на перфоратора е задължително. Това си го пише и в упътванията към инструментите. За грес, ползвам някаква на ,,Макита", в 100 мл тубишка с дифузор. Струва 15,90. За тези пари, би трябвало да става. Досега с нея, проблеми съм нямал.
                      Нищо не е станало,просто искрено се забавлявам на диван-майстори дето ръсят мъдрости из форумите
                      Една на тавана и си аут от играта.
                      Протектор от чаша е ташак работа,не седи устойчиво на свредлото,само за зор-заман.Продават си се „фарбрични” и са супер ефтини.
                      "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                      Mark Twain
                      СтоЕнчA

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                        "Drehmoment: max. 22 Nm" пък пише в рекламата, ако има някакво значение........
                        Коя реклама?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                          Нищо не е станало,просто искрено се забавлявам на диван-майстори дето ръсят мъдрости из форумите

                          Протектор от чаша е ташак работа,не седи устойчиво на свредлото,само за зор-заман.Продават си се „фарбрични” и са супер ефтини.
                          И точно такъв ташак и забавление е ,,обилно смазан патронник", и къде се маже?
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
                            Нищо не е станало,просто искрено се забавлявам на диван-майстори дето ръсят мъдрости из форумите.
                            Патронника не се маже,веднъж смазан,ще си изкара целия живот така,ако искаш да го прецакаш да играе свредлото като ролетка,смазвай.То самия патронник не е много скъп към 70 лв.с труда на някои към 120 лв.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              Просто в ,,Лидл" кв. ,,Овча купел" съм виждал такова бутане, ръгане и изобщо агресия при промоция на инструменти, че ми се гади. Същата история и в кв. ,,Люлин". В ,,Лидл" на ,,Екзарх Йосиф" и Лидл ,,Г.С.Раковски" такива прляви ке съм виждал. Без да искам да обидя някого, но кв. ,,Люлин", кв. ,, Обеля", кв. ,,Надежда", кв. ,,Овча купел - панелките към ,,Околовръстно шосе" са квартали, замислени и проектирани, като квартали на простолюдието. В днешно време, горецитираните квартали са синоним на бедняшки, криминогенни и просташки квартали. Сега, ако някой е тънко обиден, това не е мой проблем.
                              По-скоро е различно. В центъра живеят предимно администратори. Естествено е те да се по-възпитани и кротки. Я ги накарай да забият 6 сантиметров пирон в чамова греда с до 4 удара с чука. Ще се скъсаш от смях.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                                Коя реклама?
                                Тази от линка:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Ново Bitmap изображение.jpg
Прегледи:1
Размер:194.0 КБ
ID:5801648
                                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X