Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Някой има ли 1500W перфоратор за части, че точно му изтече гаранцията, а удара спря да работи...
    Или да дебнем на черния петък по хипермаркетите..

    Първоначално публикуван от Medara Преглед на мнение
    Тия безчетковите почвам да се съмнявам ,че ще бъдат пускани при нас...много жалко..или чакат брака от европа да го докарат към нас ли ....???
    Ами поръчайте от чужбина,... аз не мисля че има разлика в качеството.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Малкият прободен трион, не става! Изпробвано. Просто е за рязане на леки материали, а и ке е достатъчно прецизен среза. Не го препоръчвам! Неслучайно, при предишните промоции, именно гези електригчески триони, артисаха за дълго време!
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
        Някой има ли 1500W перфоратор за части, че точно му изтече гаранцията, а удара спря да работи...
        Или да дебнем на черния петък по хипермаркетите..


        Ами поръчайте от чужбина,... аз не мисля че има разлика в качеството.
        1500 ватовоят перфоратор, си е загубил ударът, защото най-вероятно не си му слагал достатъчно грес на ексцентрика. Лоят е закупен през август тази година и при първото отваряне на капака за отделението за греста, ми направи впечатление, че греста не е в достатъчно количество. Конкретно рези пердоратори изискват внимателно и солидно смазване, иначе стават тотал щета. Съветът ми е, всеки който притежава вертикален перфоратор на Парксайд, да си закупи качествена грес за перфоратори и да добави грес на ексцентрика. Неред с това и смазване на патронника ( чрес смазване опашкиете на SDS свредлата). Аз слагам доволно грес и на двата ми перфоратора, като този 1050 ватовият, видя много работа тази година и по основното си предназначение и като къртач!
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Ще е голяма грешка ако доволно смазваш патронника.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Ще е голяма грешка ако доволно смазваш патронника.
            Що бе, Ронин? Може, ама ако дупчиш дупки само по пода. Една на тавана и си аут от играта.
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Това ако го знаех преди да пробия няколко стотин дупки на таван с обилно гресиран патронник (не с лидълски перфоратор).........
              "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
              Mark Twain
              СтоЕнчA

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                Що бе, Ронин? Може, ама ако дупчиш дупки само по пода. Една на тавана и си аут от играта.
                Където и да дупчиш,омаслена опашка,даже и само стояла в куфара,хваща пепел,пясък и т.н
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  За пробиване на таван ползвам предпазител . Не си спомням дали го купих специално или ми остана от перфоратора спарки . Представлява една гума с дупка по размера на опашката на СДС + и има борд да се събира прах . Сега не намерих снимка в нета , но днес ще снимам и ще покажа . При единични дупки го ползвам рядко , но при по-голямо количество редовно . За голямата макита ползвам система за безпрахово къртене (с прахосмукачка ) , имат и система за безпрахово пробиване която е универсална (за пробиване и къртене ), аз обаче по-късно научих че съществува .
                  По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                    За пробиване на таван ползвам предпазител . ... . Представлява една гума с дупка по размера на опашката на СДС + и има борд да се събира прах . Сега не намерих снимка в нета , но днес ще снимам и ще покажа ....
                    Няма нужда да снимаш . Знаем за какво става въпрос

                    Аз го ползвам и за единични дупки в тавана .

                    Иначе знаем и за Макитите ама тука говорим за хоби техника от неспециализиран магазин за ширпотреба.
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Няма нужда да снимаш . Знаем за какво става въпрос

                      Аз го ползвам и за единични дупки в тавана .

                      Иначе знаем и за Макитите ама тука говорим за хоби техника от неспециализиран магазин за ширпотреба.
                      Tе са си направили труда да произведат нещо което може да се използва на абсолютно всички модели СДС макс и СДС плюс . Системата е толкова проста и практична че чак се чудя как не е толкова масова . Специфичен е само прахозаборника . Пази ми здравето и спестява голяма част от чистенето на хазяйката .
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                        Аз имам такава от около половин година,доволен съм,малко е обемиста,но свети добре и изработката е прилична.Май досега веднъж съм я зареждал. Основно се вози в колата.
                        Днес я вземах и ми хареса,свети доста силно с големия диод.Не ми се видя особено удароустойчива,но след първото изтърване ще споделя.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Това с ,"В по-просташките квартали на София"," винаги да пазарувам на промоция в ЛИДЛ, чиито търговски обекти са разположени в по-централната част на София, където все още има живи, възрастни старограждани-столичани", "селски прояви",звучи малко обидно.У наше село Самоков все още има един неразпечатен уред.Та май старогражданите са под съмнение.
                          За мен лично целият пост е някакъв фарс.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Клиентите на магазин за бедняци в гъзарски квартал са много интересна гледка. Обикновено страдат от вътрешно разтройство от когнитивния дисонанс, че въпреки фиктивно им битие на гъзари са принудени да пазарят от подобно място и да се отъркват в плебса, припълзял от съседния не толкова гъзарски квартал (които се разпознават като техни довчерашни съселяни).
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Аз тебе те питах кои са магазините за богати и нещо не беше в състояние да дадеш смислен отговор ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Най- интересни са ми като ,,небрежно" хвърлят поглед в секциите с намалени храни (с изтичащ срок на годност). Докато се престрашат и байчо ги е превсрил. Не че само тук е така.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X