Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Tе всички от този клас са с къс ход на шпиндела, но тази поне е 500W и патронникът е до 16мм. Имам първия модел с полиамидните шайби и 5- те скорости. Тази май е с алуминиеви ремъчни шайби, два ремъка и паразитна шайба, позволява комбинации за 9 скорости. Освен късият ход, за недостатък може да се брои и начинът на преместване на подвижната масичка. При тези с механизъм зъбна рейка, ходът не е голямо значение, защото може да повдигнеш масата без да се измести оста на отвора. Но те са и други пари. Сега не знам как е ценово, но когато я купувах преди 3 години, с тези характеристики, нямаше ценови аналог. Иначе пробива без проблеми до Ф 10мм., на средните обороти, а на ниските съм дупчил до 17мм. Менгемето и е малко кекаво, а колоната тънкостенна, но не съм усетил да поддава. От една година обаче почти не я ползвам, защото се сдобих с една трифазна БМ12.
    Благодаря за коментарите за пилите, преди десетина години купувах някакви китайци, еми те се пързалят по обикновена шина, затова разпитвам.
    Ровейки се в белгийския лидл попаднах на нещо съвсем ново https://www.lidl-shop.be/nl-BE/PARKS...20V/p100227043 , вече с 2,5Ah батерия и зарядно зареждащо я за 45 минути. При гугъл преводачката ми излиза и че е с безчетков мотор. Тези дали няма да пуснат нова серия с по- големи батерии и безчеткови двигатели., пише устройства Parkside Performance.
    Последно редактирано от mitko 53; 22-02-18, 19:38.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Имам същата настолна от година и малко. Трите ремъчни шайби са си предимство (и са алуминиеви). Конструкцията като цяло е кекава. Има луфт в шпиндела още от нова (както и всички други машини в клас до 250-300лв) луфта е лесно поправим. Колоната е от тънкостенна тръба... масата и основата са от щанцована ламарина. Абе с 2 думи - за тея пари толкова [emoji1]
      На моята сега и правя плътна колона и ще подсиля основата да видим как ще е след това.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
        От днес има пак от яките ножици за клони. Отнесох една бройка и аз.
        Много полезен инструмент!
        Баща ми, възрастен човек, дето цял живот само трион е ползвал, направо е влюбен в ножиците.
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
          Имам и дигитализатора за негативи - супер е. Таман привършвам 100-тина ленти от едно време.
          Това пък какво е?
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Това пък какво е?
            Машинка в която поставяш негатива и го преобразува в цифров вид и на цифров носител , флашка примерно . Предполагам де....
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
              Машинка в която поставяш негатива и го преобразува в цифров вид и на цифров носител , флашка примерно . Предполагам де....
              То е ясно,но в цифров вид качва негатива или обръща негатива в позитив?
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                По скоро второто. Макар че и да не го прави, почти всяка програма за обработка на снимки го има като заложена опция. Между другото, един съвет за тея дето са решили да си цифровизират лентите-ако го направите, в никакъв случай не си изхвърляйте после лентите. Опита ми показва, че лентите, пък и хартиените снимки оцеляват значително по дълго от какъвто и да е хард диск.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Лентите стареят. Съжалявам, че не съм ги обработил моите по-рано. Въпреки, че са съхранявани в собствените си опаковки, на постоянна температура и повече от 20 години не са пипани, има промени. Особено при по некачествените филми.
                  Дигитализатора обработва черни и цветни негативи и диапозитиви. Автоматично фокусира и регулира осветлението. Пробвал съм на скенер - става, но е повече играчка и не можах да докарам това качество.
                  Качеството на цифровите не се променя, само трябва да се поддържат повече копия
                  Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Излезе ориентировъчна цена за каската в Германия https://www.lidl.de/de/florabest-for...tzhelm/p269061 . Да видиме тука за колко ще я пуснат. Предполагам за 40 лв.
                    Интересна е и бензиновата резачка от последната снимка. Те имат и други модели, но този е първият, бензинов с бързо обтягане на шината. Дано не е само проблемен механизмът както на електрическите.
                    Последно редактирано от mitko 53; 25-02-18, 06:57.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                      Излезе ориентировъчна цена за каската в Германия https://www.lidl.de/de/florabest-for...tzhelm/p269061 . Да видиме тука за колко ще я пуснат. Предполагам за 40 лв.
                      Интересна е и бензиновата резачка от последната снимка. Те имат и други модели, но този е първият, бензинов с бързо обтягане на шината. Дано не е само проблемен механизмът както на електрическите.
                      Къде резачка че не я виждам нещо
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Къде резачка че не я виждам нещо
                        Последната снимка от описанието на каската,мо можи и да е само анимация
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Къде резачка че не я виждам нещо
                          Снимките, които илюстрират каската.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            На снимките резачката изглежда да е акумулаторна .
                            Трагичното не е смъртта, а животът, който
                            хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                            Чарлз Буковски

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Снимките, които илюстрират каската.
                              Данкешойн
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от stelio Преглед на мнение
                                На снимките резачката изглежда да е акумулаторна .
                                Цъ! Бензинова е. Имат такава.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X