Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    А мога ли да оставя акумулатора включен за 6 месеца, на някой от режимите ?
    За тая цел има една друга джаджа - Battery trainer . Зарежда с много малък ток и прави цикли. Купих такова за 10-15 паунда от някъде с цел да поддържам свалени акумулатори и го ползвах и като зарядно чат-пат, че на един приятел все му умираше акумулатора от некаране. Върши работа ако не бързаш.
    Последно редактирано от kuzdov; 07-10-18, 11:00.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
      За тая цел има една друга джаджа - Battery trainer . Зарежда с много малък ток и прави цикли.
      И защо да има друга джаджа ,след като неговото зарядно си го има,и то вероятно в доста по интелегентен софтуер.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Много се извинявам за спама, но дали някой от вас има излишни точки за готварската книга от Лидъл? Доста зор ще видя да напазарувам до 14ти за още 125лв...Предварително благодаря!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от viktorson Преглед на мнение
          Много се извинявам за спама, но дали някой от вас има излишни точки за готварската книга от Лидъл? Доста зор ще видя да напазарувам до 14ти за още 125лв...Предварително благодаря!
          Аз имам една, но така като гледам май поста е адресиран към колеги от София.
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Да, благодаря ти колега! Трябваше да упомена. Иначе благодаря за готовността да ми услужиш. По бира на точка мисля да се отблагодаря Трябват ми 4.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от viktorson Преглед на мнение
              Много се извинявам за спама, но дали някой от вас има излишни точки за готварската книга от Лидъл? Доста зор ще видя да напазарувам до 14ти за още 125лв...Предварително благодаря!
              Имам две точки. Ако ти се разкарва до Овча купел - ще ти ги дам.
              http://www.nakladkibg.com
              накладки, спирачни дискове, съединители

              088 8613380

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Днес Лидъл приятно ме изненада преди повече от 2години закупих дрелка 500 вата ами пущината от малка си бе проблемна. Хлопаше и ротора отвреме на време "губеше обороти абе жив миндил.
                Началото на септември се "спънах" в нея погледнах в джоба на куфара и о изненда касовия бон.
                Занесох я на 09.09. В магазина. Дадоха ми протокол. Днес се сетих и потривах ръце че ще закарам едни 40 лв. Ама не, звънна ми куриер и каза че имам рекламация. Останах с вчечатлениеъо че са я ремонтирали.
                Оправих документите и отварям куфара сторими се доста чист. Отварям го и /о изненада/ вътре чисто нова дрелка ама вече 750 вата. Старата бе 500 С4 а тази е 750 А1.
                Такаче вече си имам нова дрелка. С остатъчна гаранция до началото на февруари.
                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                freelander 1,8 2001g.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Taзи не беше ли с едни копчалъци отгоре? Оплакваха се от нея, някъде в друг форум . Аз чакам да пуснат някоя компактна двускоростна, имаха преди години такъв модел https://www.lidl-service.com/static/...R_RO_BG_EL.pdf , че имам две ловешки, ама са много тежки, BUR2 350E и BZ 16, не стават за една ръка. Иначе имам половин дузина едноскоростни български, повечето купени втора ръка, вечни са. Само трябва човек да дебне в продавалниците.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Точно. Андримандритата са отгоре.
                    Ам имам да бъркам джибри ще я напъна там тамън да и избия детските болести.
                    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                    freelander 1,8 2001g.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Днес мярнах малките батерии 20v , 2AH в комплект със зарядно намалени на 39.99 ,предполагам са навсякъде.Аз ги видях в Борово, имаше 20-на комплекта.
                      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Да попитам къде в София се намират още зарядни за акумулатор че в лидл слатина бяха свършили.
                        0 8 76 36 8 542

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Не е точно инструмент, ама да кажа. От време на време Лидл пускат едни 12-литрови кофи, които изглеждат доста солидно - с дръжка от дебела тел, която не се гъне, за разлика от масово предлаганите по магазините. Ама само изглежда солидно. Пробвах да ползвам една такава за строителни цели, че изглеждаше удобна и за носене, и за пълнене заради широкия отвор. Всичко хубаво до момента, в който не и набих един пестник по дъното за да изтръскам полепнал разтвор и въпросното дъно се спраска зловещо. Ами то било тъничко, тъничко ... Т.е. тези кофи стават само да ги пълниш с вода.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            аз скромно си купих магнетизатора, досега не знаех че съществува такова нещо, а сега съм много доволен, че наместо да си купувам магнитни накрайници за винтовертите, си намагнетизирах битовете
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                              Утре ще има бояджийски пистолет - препоръчвам го с 2 ръце. Само казанчето му е с малко калпава капачка, но за 4.50 се продават пластмасови с капачка на винт
                              А някакви отзиви за пясъкоструя ?

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
                                А някакви отзиви за пясъкоструя ?
                                Взех я ама не съм я пробвал.
                                Колега каза че е ток, но лично мнение немога да дам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X