Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Зарядно - стартовото устройство си заслужава парите . Тествахме го държи се прекрасно . Аптечката която продават в момента отговаря ли на изискванията на нашия КАТ ? Пуснах по една в двете коли да има .
    Аптечката от 10 лева, която продава в ЛИДЛ Българечия е чудесна, много добре заредена и подредена, НО не отговаря на нормативните изисквания на Наредбата за автоаптечките. За да се приведе във вид, така щото да отговаря на Наредбата за автоаптечките, следва да се добави гумен турникет тип ,,Есмарх"( аз съм сложил 2 броя CAT-R турникети), 100 мл кислородна вода и маска за обдишване.
    Тези аптечки, пак иазвам са чудесни, като с допълване с горепосочените консумативи, вече отговарят на изискванията. Освен това, дори да не се допълнят, тези аптечки, са една чудесна база за групова аптечка за планина, море,гора или просто сщза спешната раница. Единственият медостатък е че ножицата е калпава. В повечето случаи е калпава. С две думи НЕ СИ СБЪРКАЛ, като си купил аптечки!
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
      Това устройство може ли да стартира двигател, ако не е включено в мрежата? Имам две такива аптечки в колите. Не зная дали отговарят на нормативите, но една ли и евентуалните проверяващи ще знаят.
      Не може ако не е включено в мрежата . Понеже 80 ампера са малко аз и не опитах направо да паля а го оставих 5 минути на интензивен заряд и след това го превключих на стартиране . Без проблеми запали двулитровия двигател на хюндая на един колега .
      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Аптечката от 10 лева, която продава в ЛИДЛ Българечия е чудесна, много добре заредена и подредена, НО не отговаря на нормативните изисквания на Наредбата за автоаптечките. За да се приведе във вид, така щото да отговаря на Наредбата за автоаптечките, следва да се добави гумен турникет тип ,,Есмарх"( аз съм сложил 2 броя CAT-R турникети), 100 мл кислородна вода и маска за обдишване.
      Тези аптечки, пак иазвам са чудесни, като с допълване с горепосочените консумативи, вече отговарят на изискванията. Освен това, дори да не се допълнят, тези аптечки, са една чудесна база за групова аптечка за планина, море,гора или просто сщза спешната раница. Единственият медостатък е че ножицата е калпава. В повечето случаи е калпава. С две думи НЕ СИ СБЪРКАЛ, като си купил аптечки!
      И това е много . Поне аз не съм срещал от много години да се продава готова аптечка която да отговаря на нормативните изисквания . Имаше едни куфарчета по тошово време още имам едно такова някъде .
      Последно редактирано от sek.1; 10-11-18, 09:04.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Батерийката "с функция за стартиране" около 5 секунди въртя стартера на УАЗ без признаци на умора. Достраша ме да пробвам повече, но май че напразно. Само кабелчетата към щипките малко омекнаха.

        За целите на теста бях изключил ключ-масата и стартерът се захранваше САМО от тази батерия, а за да не запали веднага бях изключил и двете горива от ключа на АГУ.

        Стартерът на Фатмака харчи около 160 ампера на топъл двигател и около 220 на студен. Утре ще го пробвам на студено ама нещо ми подсказва че кой знае каква разлика няма да има.

        Страшно са задобряли LiFePO4 батериите, не очаквах такова нещо изобщо да работи, еле пък да се продава в бакалията.

        3 амперчаса батерия със 300 ампера пусков ток...

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Много ниско вътрешно съпротивление. Почти като на кондензатор...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Някой има ли идея този комплект https://www.lidl.de/de/powerfix-set-...bungen/p290319 за какво служи? Предполагам е за някакви сглобки с тези скосени дибли, но този път няма подсказващи снимки отдолу.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Някой има ли идея този комплект https://www.lidl.de/de/powerfix-set-...bungen/p290319 за какво служи? Предполагам е за някакви сглобки с тези скосени дибли, но този път няма подсказващи снимки отдолу.
              Нещо подобно :

              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Благодаря за клипа! Разрових се и открих въпросния Волфкрафт, но цената му е двойна. Интересно е с този монтаж на лепените дибли от клипа, как се разглобява ако се наложи? Сигурно се разпробиват диблите.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Тази подгряваща "седалка" за 26лв заслужава ли си - не съм търсил по онлайн магазините, но тук има 3г гаранция. Видях че е с две степени.

                  https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=16858

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:qn1Sz.jpg
Прегледи:1
Размер:97.2 КБ
ID:5802206

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Купувал съм предни години, нямаше 2 степени, на същата цена. Едната изгоря, а като видях как точно е изгоряла, дисквалифицирах и другата. Иначе топлеха, включително съм ги оставял по цяла нощ.

                    Тия може да са по-читави.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                      Тази подгряваща "седалка" за 26лв заслужава ли си - не съм търсил по онлайн магазините, но тук има 3г гаранция. Видях че е с две степени.

                      https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=16858

                      [ATTACH=CONFIG]974136[/ATTACH]
                      Ползвам подобна от Алди и съм много доволен . След като получихме едната кола , разбрах каква грешка съм направил че съм си поръчал другата без подгрев на седалките и волана . Сега се оглеждам за решение за волана . Бях си купил една друга с вибро масаж , ама много бързо предаде багажа вибрацията и освен това и топлото беше много по-слабо и бавно . За тази цена и тази гаранция няма нужда от замисляне .
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        Някой има ли идея този комплект https://www.lidl.de/de/powerfix-set-...bungen/p290319 за какво служи? Предполагам е за някакви сглобки с тези скосени дибли, но този път няма подсказващи снимки отдолу.
                        Това ще го пуснат ли при нас и кога?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                          Тази подгряваща "седалка" за 26лв заслужава ли си - не съм търсил по онлайн магазините, но тук има 3г гаранция. Видях че е с две степени.

                          https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=16858

                          [ATTACH=CONFIG]974136[/ATTACH]
                          Колко ток харчат,или колко вата са?
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Предните бяха около 35 вата и харчеха 3 ампера.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                              Тази подгряваща "седалка" за 26лв заслужава ли си - не съм търсил по онлайн магазините, но тук има 3г гаранция. Видях че е с две степени.

                              https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=16858

                              [ATTACH=CONFIG]974136[/ATTACH]
                              Купих точно тази , много добре работи ! Загрява много бързо , може би 30 секунди и се чувства топлината .
                              Но мисля да я върна , защото ми нарушава комфорта между седалката и облегалката . Точно в ъгъла между двете се губи аергономичната форма на самата седалка , а за мен това е минус.
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Стартерът на Фатмака харчи около 160 ампера на топъл двигател и около 220 на студен. Утре ще го пробвам на студено ама нещо ми подсказва че кой знае каква разлика няма да има.
                                Тест на студен двигател, но друг екземпляр: върти мудно, но от втория опит все пак запали.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X