Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
    Купих точно тази , много добре работи ! Загрява много бързо , може би 30 секунди и се чувства топлината .
    Но мисля да я върна , защото ми нарушава комфорта между седалката и облегалката . Точно в ъгъла между двете се губи аергономичната форма на самата седалка , а за мен това е минус.
    Ако ще я връщаш,искам да я купя.
    Един брой ли е?
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от piper Преглед на мнение
      Това ще го пуснат ли при нас и кога?
      Можеш да си го направиш за 5 лева. Първо си бях купил, но не ми хареса луфта във втулките, водещи свредлото. Със степенното свредло е малко по-сложно, но ги има в ибея по десетина лева. Правил съм си от обикновено свредло на кръгъл шлайф, но цената пак е толкова... Някой по-нагоре питаше за разглобяване. Няма разглобяване като затапиш с лепило. Самата сглобка не е кой знае колко здрава, но я ползвам при залепяне на детайли. Заместват стягите...


      ПП. Сори за качеството на клипа, ама 2013-та такъв ми беше телефона...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Има ли такива, но не за дибли, а за навиване на видии под ъгъл?
        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Е то това е за пробиване на дупките под ъгъл. Никакви дибли няма в него.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Някой има ли идея този комплект https://www.lidl.de/de/powerfix-set-...bungen/p290319 за какво служи? ...
            Потърси "Pocket Hole Jig"
            Приложените винтове са силно неподходящи - трябва да с плоска глава и в началото да няма резба. Коничната глава цепи дървото и сглобката е слаба.
            Свредлата китайците ги продават за около 5 лева с доставката.
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Нещо ми се вижда слаба сглобката от клипа на Волфкрафт където го гледах по- горе. На дибли или минификс ми се струва по- стабилно.
              Някакви отзиви за тези магарета https://www.lidl.de/de/powerfix-unterstellblock/p290171 , че миналата година не можах да се доредя!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Между другото, кабелният винтоверт е на прИмоция в немския Лидл - 20 евра + 5 доставка в Германия + 6.80 лв с Гъбко до София. Т.е. крайна цена до 57 лв. Аналогични устройства на Райдер и Скил тук са на цени 85 -110 лв.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Tука, по спомен беше 55лв., но се изчерпал за половин час. Братовчедът взел последните два в Борово към 7,30 часа. Оказа се много корава машинка, завива всичко до 8Х200мм. амовинтове в чамово дърво. Ползвам го много и като бормашина, като недостатък може да констатирам малкия обхват на патронника до 10мм. Занесох го на Лом, да имам нещо за завиване и пробиване, че се мъчех с един боздуган BZ 16.
                  Сега се загледах в предстоящите предложения(упътвания на български) та предстоят интересни неща- правият шлайф, новият модел лазер с кръстосани линии, лазерна рулетка, акумулаторно зеге на 12V.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    А има ли шанс да "продуха" гресьорки, които не са пипани 1-2 години или ще изплиска всичко отвън?
                    Днес го тествах такаламита . Дърводелска машина която поне 5 години седеше на склад и поне 5 преди това не е работила . Прокарва си гресьорките без никакъв проблем . Много добър и удобен инструмент е .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                      Tука, по спомен беше 55лв., но се изчерпал за половин час. Братовчедът взел последните два в Борово към 7,30 часа. Оказа се много корава машинка, завива всичко до 8Х200мм. амовинтове в чамово дърво. Ползвам го много и като бормашина, като недостатък може да констатирам малкия обхват на патронника до 10мм. Занесох го на Лом, да имам нещо за завиване и пробиване, че се мъчех с един боздуган BZ 16.
                      Сега се загледах в предстоящите предложения(упътвания на български) та предстоят интересни неща- правият шлайф, новият модел лазер с кръстосани линии, лазерна рулетка, акумулаторно зеге на 12V.
                      Малко инфо за правия шлайф имаш ли?
                      Предния модел беше кекав, малко ползване и веднага лагера на шпиндела даде фира.
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                        Малко инфо за правия шлайф имаш ли?
                        Предния модел беше кекав, малко ползване и веднага лагера на шпиндела даде фира.
                        Toзи си е същият, както миналата година 500 А1 https://www.lidl.de/de/parkside-gera...500-a1/p290198 . И аз го имам от тогава,ползвал съм го 5-6 пъти и засега е жив. Като минуси мога да кажа неудобното разположение на пусковият бутон(отзад) и нестандартната шийка, не е Ф43мм. и не става на стойка за фрезоване. Консумативите са обаче зле, всички бият яко при високите обороти- 5-6 степен.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Абе защо през телефона,тези линкове които ги пускате не мога да ги отворя? Вади ми българския сайт и продукта не е наличен
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Аз пък съм изключително доволен от моя. В сравнение със стария Елтос, който за пореден път е с изгорял ротор. Вече направих 2 брони с него и не е показал признаци на умиране. Цангата също е много добра.Включването наистина е тъпо.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              За такерчето някой да мъцне?
                              WG 2.7 CRD

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                                Малко инфо за правия шлайф имаш ли?
                                Предния модел беше кекав, малко ползване и веднага лагера на шпиндела даде фира.
                                Имам правият шлаф от близо една година. Свършил ми е много работа, когато се налага по прецизно рязане на малки метални детайли, на по де бели, но малорамерни детайли. Много добър продукт и е много добре разчетен като мо!щност. Няма да сбъркаш, ако си го закупиш. Аз имам този и по-малкият от 160 вата. Доволен съм! Единствен недостаък е разположението на кръсовия регулатор за оборотите!
                                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X