Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Зелен Преглед на мнение
    За автомобили,които отлежават в гаража дълго време.
    Тц.Служи за зареждане на акумулатори при по ниски температури.Напрежението е 14.7 волта при този режим

    Ако оставиш акумулатор на този режим дълго време,ще го умориш бързо.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Здравейте. Някой да е ползвал тази тресчотка, че ми трябва един такъв комплект ?
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-10-06-08-35-22.jpg
Прегледи:1
Размер:84.2 КБ
ID:5799924

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Вложките са със смешно качество ,тресчотката не смея да я напъна. Битовете изпадат. Оставил съм го в колата за зор заман.
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Някой ако му се занимава и види зарядно от тези с дисплея,ако може да ми вземе и прати,че в Казанлък и Стара Загора не намерих.Ще черпя....
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Тц.Служи за зареждане на акумулатори при по ниски температури.Напрежението е 14.7 волта при този режим

            Ако оставиш акумулатор на този режим дълго време,ще го умориш бързо.
            А мога ли да оставя акумулатора включен за 6 месеца, на някой от режимите ?
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              А мога ли да оставя акумулатора включен за 6 месеца, на някой от режимите ?
              Всъщност можеш да го оставиш без проблем ,дори на снежинка също,зарядното след приключване на зареждането,ще мине в режим поддръжка.Като казах в горния пост да не стои в режим снежинка,имах в предвид да не го пускаш всеки ден отново и отново в този режим.




              Аз си ги държа в режим мотор,и така са си нон стоп от днес



              Вече не им знам бройката,преобладават лидълските и си бачкат

              Отделно че ми се насабират и няколко стотин бройки такива на склад

              Лидълските и за тези ги ползвам
              Последно редактирано от Roninn; 06-10-18, 15:09.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                А мога ли да оставя акумулатора включен за 6 месеца, на някой от режимите ?
                Аз лично не бих по две причини - загрява доста при работа и не се включва автоматично след спиране на тока.

                П.П. Имам два броя лидълски - и със, и без дисплей. Оставял съм акумулатор за по седмица, но на нормалното ниво на зареждане и зарядното обикновено е поставено на столче до колата върху тротоарна плоча. Ако има кого да инструктираш и си сигурен, че ще запомни инструкциите, може да пробваш, но на свой страх и риск. Така или иначе, шансът да се наложи купуването на нов акумулатор след 6 месеца е огромен, особено сега, когато предстои зима, за която все още не могат да се разберат дали ще е топла или студена.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Затова е се купуват бош или стек и не ги мислиш.Пък акумулатора ако ще мре то задължително ще мре.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Лидълско не го изключвам по цяла зима, само сменявам от мотора на джипа и обратно.Никакви проблеми втора година.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Някой да има отзиви за поялната станция,която пускат?

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        При мен от 3-4 години са така,нямам притеснения относно дали загрява ,вътре е херметизирано и така.


                        Ааа точно Бош,не ме впечатлиха..
                        Невиждам разлика от стека и лидълския...
                        Освен цената
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          От инстукцията на зарядното за режим * (режим 4)

                          Режим 4 „12 V“ (14,7 V/3,8 A)Този режим се прилага при студени условия зазареждане на оловно-киселинни акумулатори12 V с по-голям капацитет над 14 Ah или зазареждане на акумулатори с абсорбиращаелектролит стъклена вата (AGM) над 14 Ah.♦ Натиснете бутона за избор MODE , зада изберете Режим 4 ( ). В случай че следтова не предприемете друга операция, електроникатасе включва заедно със светодиоднияиндикатор и стартира процеса назареждане. В този режим зарядният ток есъщият, както в „Режим 3 ( )“.Ако процесът протича без проблеми, светодиодниятиндикатор свети по времена целия процес на зареждане, докато акумулаторътсе зареди. Когато акумулаторът енапълно зареден, светодиодният индикатор и светодиодният индикаторугасват.Уредът преминава автоматично към режимна поддържащо зареждане.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Благодаря на колегата gy6ter,който си е направил труда и е ходил до лидъл за да ми купи зарядно.Вече ще имам две,едно с дисплей и едно без.При положение че имам три коли и мотор,и двете ще вършат работа.
                            Yamaha Yz450F
                            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                            Всичко с ''рошави''гуми!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Утре ще има бояджийски пистолет - препоръчвам го с 2 ръце. Само казанчето му е с малко калпава капачка, но за 4.50 се продават пластмасови с капачка на винт

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Зелен Преглед на мнение
                                От инстукцията на зарядното за режим * (режим 4)

                                Режим 4 „12 V“ (14,7 V/3,8 A)Този режим се прилага при студени условия зазареждане на оловно-киселинни акумулатори12 V с по-голям капацитет над 14 Ah или зазареждане на акумулатори с абсорбиращаелектролит стъклена вата (AGM) над 14 Ah.♦ Натиснете бутона за избор MODE , зада изберете Режим 4 ( ). В случай че следтова не предприемете друга операция, електроникатасе включва заедно със светодиоднияиндикатор и стартира процеса назареждане. В този режим зарядният ток есъщият, както в „Режим 3 ( )“.Ако процесът протича без проблеми, светодиодниятиндикатор свети по времена целия процес на зареждане, докато акумулаторътсе зареди. Когато акумулаторът енапълно зареден, светодиодният индикатор и светодиодният индикаторугасват.Уредът преминава автоматично към режимна поддържащо зареждане.
                                Благодаря !
                                Не пазя кутиите и бях забравил , кое какво е
                                Жив и здрав
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X