Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
    Метални са, но дали стават не знам. Днес само ги мернах в магазина

    Едит: Пропуснах цяла страница от темата... и че вече е отговорено на въпроса
    Благодаря !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
      Защо не пишете до централата, да пратите някоя снимка? Това ако ги разберат в Германия, тези алъш-вериши ще хвърчат "глави". Все пак има камери, касови апарати... може да се проследи ако искат.
      Тъпо е да се повтаря тази практика на всяка втора парксайд промоция...
      Ами трябва,да,макар че съм убеден че са се подсигурили.Влиза приятел на служител в 7.00 първи,взима всички бройки(те са 20 примерно),плаща и излиза.Нарушение няма,търговията върви.Проблема е в наличностите и политиката им.

      Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        По принцип имат ограничения колко бройки на клиент
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
          Защо не пишете до централата, да пратите някоя снимка?
          И какво ще им кажат от централата? Че са разпродали стоката предсрочно? Те иначе трябва да я крият.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Към 9:30 ходих да взема компресор за една от колите ,имам 4-5 досега,два са лидълски,този ми е трети.Срещам братчетката която е управител на този Лидъл,още от вратата ме посрещна с думите свършиха,бяха 10 бройки и ги разграбиха за по малко от 5 Мин.Викам ,аз съм за друго....споко.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Към 9:30 ходих да взема компресор за една от колите ,имам 4-5 досега,два са лидълски,този ми е трети.Срещам братчетката която е управител на този Лидъл,още от вратата ме посрещна с думите свършиха,бяха 10 бройки и ги разграбиха за по малко от 5 Мин.Викам ,аз съм за друго....споко.
              Компресор взех преди 20 минути. Имаше още поне 30бр.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Взех и спрей за гуми,преди 2 г.пак от Лидъл купих NIGRIN и съм го ползвал 4-5 пъти,три от които на мотора и бях учуден колко отлично си върши работата.Днес взех но друга марка ,дано да е ОК.

                Междувпрочем,купувал съм още две три марки,някакви,от тях съм ползвал едната и май свърши работа от 3-я път ....Другите си ги видя с надеждата никога да не Опра до тях.
                Последно редактирано от Roninn; 04-10-18, 19:54.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Компресор взех преди 20 минути. Имаше още поне 30бр.
                  Аз се отказах защото се чух с приятел който монтира въздушни възглавници и има подобни компресорчета с които работи, но възможно по-истински, за които си е изработил система за ревизиране, като изработва и подменя всички фитинги с възможно най-добрите за неговите цели, които покриват и моите.

                  Реших да потърся двубутален, но ако не изпадне такъв какъвто ми трябва, ще взема еднобутален от неговите.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Аз се отказах защото се чух с приятел който монтира въздушни възглавници и има подобни компресорчета с които работи, но възможно по-истински, за които си е изработил система за ревизиране, като изработва и подменя всички фитинги с възможно най-добрите за неговите цели, които покриват и моите.
                    Нещо на 24в при него?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Нещо на 24в при него?
                      Не знам. Утре ще го питам.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Здравейте искам да попитам за въпросните спрейчета за спукана гума дали вършат работа..

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Medara Преглед на мнение
                          Здравейте искам да попитам за въпросните спрейчета за спукана гума дали вършат работа..
                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Взех и спрей за гуми,преди 2 г.пак от Лидъл купих NIGRIN и съм го ползвал 4-5 пъти,три от които на мотора и бях учуден колко отлично си върши работата.Днес взех но друга марка ,дано да е ОК.

                          Междувпрочем,купувал съм още две три марки,някакви,от тях съм ползвал едната и май свърши работа от 3-я път ....Другите си ги видя с надеждата никога да не Опра до тях.
                          ...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Вчера купих гайковерт. Накрайникът му е 1/2". Има ли начин да му сложа патронник за бургии?
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Някой пробва ли зарядното,как се държи след спиране-идване на 220 в.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                                Вчера купих гайковерт. Накрайникът му е 1/2". Има ли начин да му сложа патронник за бургии?
                                Няма ли да се чупят свредлата?
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X