Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Това е импакт,иначе щеше да е обикновен винтоверт.Това е най-ценното в него.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
      В kompernas вече няма 4Ач. https://www.kompernass.com/index.php...gory&path=1485
      40лв ако е 4Ач - в бушоните - добре.
      В горния сайт - с безплатната доставка - колко струваха тези батерии?

      Не виждам и флекса на батерии...
      Трябва ни и по-мощен винтоверт, този дали ще идва вече в БГ, ако не да го поръчваме, заедно с батерии...
      PARKSIDE PERFORMANCE Akku-Bohrschrauber 20V PABSP 20 Li A1
      Не я виждам 5Ач-вата батерия за новия??

      ПП: една рециклирана батерия 2Ач е 67лв... ? ама хич не ни се пенсионира Метабото...
      ПП2 - Защо ударния гайковерт 180Nm не може да работи без ударите - онзи ден един бит замина, а понякога и ръси прах от някоя дъска ako завиваш над тебе...
      Има си я батерията, поне аз това виждам https://www.kompernass.com/index.php...product_id=633 .
      Петте амперчаса на Performance още си е проект, явно за безчетков ъглошлайф, вижа се замъглен на втората снимка отдолу https://www.lidl.de/de/parkside-perf...rigPageSize=36 .

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Понеже ,,сакралната" дата 04.10.2018 г. чуа на вратата, моля за Вашия съвет: Този гайковерт / с акумулаторна 10.8 волтова батария, който ще бъде пуснат за продажба в търговските обекти на ЛИДЛ България в четвъртък, тази седмица /, заслужава ли си 105 лева, които му искат? Приложението му / ако евентуално си го закупя/, ще бъде, да ми стои в багажника на колата, за да го използвам в случай на смяна на гума.
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Забравих да кажа / по повод на 20 волтовите 4 ач акумулаторни батерии, захранващи част от инструментите Parkside от серията X-team/, НЕ РЕКЛАМИРАН,нито ЛИДЛ България, нито магазинът, който се продават, горецитираните акумулаторни батерии. Просто казвам, откъде могат да се закупят в момента.
          поради факта, че не правя реклама, само да кажа, че в сервиз ,,Бушона",
          20 волтовите 4 ач акумулаторни батерии Parkside от серията X-team, се продават за 65 /ШЕСТДЕСЕТ И ПЕТ/ лева за един брой. Това си е сериозна надценка, в сравнение с цените на същите батерии, продавани онлайн в Германия.
          Но, ако искаш....На мен ми трябват и купувам..
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Какъвто и да било батериен инструмент, оставен за резерва, ОСОБЕНО в кола, го намираш с изтощена или умряла батерия.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Имам го въпросния модел В2 от една година, засега се представя добре, описах там проблемите с превключвателя, но иначе го ползвам редовно. С едно зареждане на батерията Х20, 2Ah изкарва около 18 пробива на бордюр 10 см. със свредло 10мм. или към 23 дупки с такова 8мм. Ползвам го и с 3 и 4Ah ,но не съм засичал колко изкарва.
              И мене ме дразни че постоянно сменят моделите, след някой месец ще вземат да пуснат безчетков модел, та пак ще се вайкаме защо го купих. Аз поне се спрях да купувам серията Х20 на третата машина, купувам само батерии за да ги ползвам машинките пълноценно.

              Поради фактът, че съфорумникът Митко53 спомена за проблеми с превключвателя /ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ, за което/, аз също се сблъсках със същия проблем в неделя, при първата употреба на перфоратора / пробиване от вътрешната страна на плочата на бетонен гараж, при което фина прах от триенето на свредлото в бетона, попадна в ,,леглото", в радиално оформеното жлебче, в което влиза, т.е. контактува във фиксирано състояние сачмата на превключвателя на режимите на акумулаторният перфоратор /, да споделя една моя малка ,,рационализация". Някой може и да се смее, но тази рационализация, считам е задължителна при конкретния модел перфоратор и се състои в следното:
              В двете малки радиални вдлъбнатини, в които влиза сачмата на превключвателя за режимите на работа на перфоратора, кръгообразното жлебче е оформено при отливането на пластмасовия корпус с много остро ръбче. При което, с тънък, остър нож, се изразя съвсем леко, само предния участък от кръгоообразното жлебче, в което влиза и се законтря сачмата на перфоратора. По този начин, се избягват всякакви проблеми с иначе неизбежното натрупване на прав в този малък и свръхтесен участък от корпуса на перфоратора, в който контактува сачмата на превлючвателя. Не знам дали се разбира, затова прилаган снимки:


              Маркираният /ограден/ в червено кръгче участък от ,,леглото" за фиксиране сачмата на превключвателя за режимите на работа на перфоратора, се подрязват/изпилват, съвсем леко, така щото, превкючвателят да се върти плавно, без заклинване и задиране.







              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181003_004333.jpg
Прегледи:1
Размер:245.1 КБ
ID:5799818

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181003_004349.jpg
Прегледи:1
Размер:404.7 КБ
ID:5799819



              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181003_004336.jpg
Прегледи:1
Размер:242.4 КБ
ID:5799820







              Този участък, следва да се подреже/изпили задължително. При което, дори да се натрупа прах, вече няма заклинване на превключвателя. Когато закини за пръв и едниствен път, Ей Боги, с триста зора и след сериозно количество смазка, успях да раздвижа превключвателя за смяна режима на работа на перфоратора.

              А тук, перфораторът е с нова батерия 4 ач X-team и монтиран най-евтин тип ,,Рьом", "бърз" патронник с SDS опашна част за общо 8 /ОСЕМ/ пари...


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181003_004435.jpg
Прегледи:1
Размер:334.3 КБ
ID:5799821


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181003_004404.jpg
Прегледи:1
Размер:283.0 КБ
ID:5799822

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181003_004404.jpg
Прегледи:1
Размер:283.0 КБ
ID:5799822

              Стана страхотно. Наистина полезна, ценово достъпна и модулна машинки..
              перфоратор, лека акумулаторна бормашина и в краен случая дори винтоверт, ако не разполагаш със същински такъв под ръка..

              Това е една наистина много добра машинка...Като се отстрани малкия проблем със заклинването на сачмата и всичко си идва на мястото.
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Какъвто и да било батериен инструмент, оставен за резерва, ОСОБЕНО в кола, го намираш с изтощена или умряла батерия.

                Вероятно си прав, но преките ми лични впечатления са напълно различни.
                Това е така, защото 12 волтовият винтоверт РАRKSIDE PABS 12 B1, го държа постоянно в багажника на колата, откакто го притежавам / 02.2017 г./ и батерията му не съм я намирал разредена.
                Верно, колата ми е гаражна и като изключим едни 7-8 дни всеки месец, когато пътувам до другото ми жилище / а там колата е паркирана навън/, автомобилът нощува в отоплен гараж. Но досега, проблеми със саморазредени батерии на винтовертите Парксайд, които закупих и притежавам, не съм имал.
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  На този, хибридният гайковерт, където ще го пускат, имаше модел и миналата година, та има клипове в нета как работи. На мене ми се струва много бавен ударът, сравнено с други клипове, примерно на Милуоки. Един колега от друг форум го взе от Румъния тогава, та се хвалеше че развивал. Сегашният модел е с друг доставчик, Grizzly, с друг тип батерия, която най- вероятно ще стане на малкото ъглошлайфче 12v и вертчето със свалящ се патронник, та те евентуално, може да се ползват с кабела, в близост до автомобила.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                    ... че не правя реклама, само да кажа, че в сервиз ,,Бушона", 20 волтовите 4 ач акумулаторни батерии Parkside от серията X-team, се продават за 65 /ШЕСТДЕСЕТ И ПЕТ/ лева за един брой. Това си е сериозна надценка, в сравнение с цените на същите батерии, продавани онлайн в Германия.
                    Но, ако искаш....На мен ми трябват и купувам..
                    Вече са 67 (или 68лв)...

                    Благодаря Митко!
                    В компернаса - става ли с мастеркард да платя или да зареждам в PayPal-a?
                    За жалост е изчерпан безчетковия верт...
                    в лидл.де или у нас - скоро дали ще се появи?
                    Последно редактирано от hakama; 03-10-18, 10:29.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      В Холандия в момента е на най- добра цена https://www.lidl-shop.nl/PARKSIDE-PE...20V/p100227921 , ама на фламандски не разбирам това Binnenkort beschikbaar какво означава, дали е наличен?
                      Гледам и в Германия вече е наличен.
                      Някой да има въпросната дигитална станция https://www.lidl-service.com/static/.../303729_BG.pdf , мисля че я пускаха веднъж? Обикновено отзивите за поялниците им са отрицателни, но аз пак да си питам.
                      Последно редактирано от mitko 53; 03-10-18, 17:26.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                        Понеже ,,сакралната" дата 04.10.2018 г. чуа на вратата, моля за Вашия съвет: Този гайковерт / с акумулаторна 10.8 волтова батария, който ще бъде пуснат за продажба в търговските обекти на ЛИДЛ България в четвъртък, тази седмица /, заслужава ли си 105 лева, които му искат? Приложението му / ако евентуално си го закупя/, ще бъде, да ми стои в багажника на колата, за да го използвам в случай на смяна на гума.
                        Колко пъти се налага смяна на гума на пътя , да оправдаят 105 лв в багажника . Импакта с 20в батерия успя да развие само болтовете на пежо 206 , на нормална кола не може . Освен това му дават макс М8 , не вярвам 12в да има повече хал . Иначе ако се о'лабят с обикновен ключ за джанти , верта помага за по-бързо сваляне на джантата и обратно слагане , после задължително на ръка.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Ето едно клипче за предния модел https://www.youtube.com/watch?v=oGSSBag0MT8 . На 160Nm ги разви, гледам затяга с около 115. На спечените на Ладата се предаде!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            В новия лидъл в Пловдив на ретейл парк пловдив, до хуммакс-а има потапящи ръчни циркуляри с релса на 119лв, заприходих един не съм го ползвал, баща ми е рязал с него днес, каза че реже добре... ползвал е и син бош но не е потапящ и със стар диск та това му е сравнението....
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:парксиде.jpg
Прегледи:1
Размер:230.1 КБ
ID:5799861

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Ето едно ревю за въпросния потапящ се циркуляр от първа ръка http://woodbg.blogspot.com/2015/08/p...s-1200-a1.html .

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Днешният гайковерт се оказва апетитен май,в 3 обекта е свършил в 7.30

                                Изпратено от моят MI 6 с помощта на Tapatalk

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X