Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксиниране за Н.В. Коронавируса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Точно такава е и Астра-Зенека.
    При Опела и двете игли са с един и същ Адено вииус, при Руската, втората игла е с друг вирус. Ама почети и сам ще разбереш защо Руската е по-добра.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • За руската, информация има преди всичко от Русия, което директно я прави пропаганда - неам нерви (и време). Достатъчно е това, че ваксина за довършена я пишат единствено те.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • Интересно защо тогава повече от половината страни в света се бодат с нея!? Последната информация беше, че се ползва в 90 страни. Пък и Швабите ще почват да се бодат с нея. И то без Урсула да им е разрешила.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • davc
          davc коментира
          Редактиране на коментар
          Чай ся, какво значи половината свят да се бодял с нея - при около пет милиона произведени изобщо. Някакви си по две-три хиляди бройки пратени насам-натам (в Сърбия например) нищо не значат.

        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          Зидаро-мазач,двигателист,имунолог?

      • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        За руската, информация има преди всичко от Русия, което директно я прави пропаганда - неам нерви (и време). Достатъчно е това, че ваксина за довършена я пишат единствено те.
        Току що канцлерът на Австрия обяви, че са завършили преговорите за закупуване на 1 000 000 (един милион) дози от Спутник В, като Австрия може и да я одобри самосиндикално, без да чака решение на ЕК по лекарствата.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • Kozzzec
          Kozzzec коментира
          Редактиране на коментар
          А защо тогава не я пишат Спутник В, а я пишат Спутник V? Каква е тая латиница, каква е тая виктори в руско наименование?

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Камено, чел съм, интересувал съм се, и знам по-добре от теб.
          Точно спутник пет си е.

          Ама както искаш, ти се излагаш не аз.
          Последно редактирано от Кольо; 11-04-21, 21:46.

        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          Ей на туй му се вика опак човек.🤐 Търтея даже и цитат с обяснението е постнал. Ама както и да е. Както вече казах - опак човек.

      • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

        Току що канцлерът на Австрия обяви, че са завършили преговорите за закупуване на 1 000 000 (един милион) дози от Спутник В, като Австрия може и да я одобри самосиндикално, без да чака решение на ЕК по лекарствата.
        Е, те и в Словакия нещо подобно направиха...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • Язък за сърбите....https://dnes.dir.bg/svyat/ot-pekin-p...aksini-e-slaba
          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

          Коментар


          • trapper
            trapper коментира
            Редактиране на коментар
            Ефикасни или не, но Гърция приема всички ваксинирани туристи, без значение на марката ваксина.

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Ми от китай само ментета идват

          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Едно читаво нещо направиха то вирус

        • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
          Интересно защо тогава повече от половината страни в света се бодат с нея!? Последната информация беше, че се ползва в 90 страни. Пък и Швабите ще почват да се бодат с нея. И то без Урсула да им е разрешила.
          Нееднократно декларирано, че и останалата половина би се бола, ма им ги е малка фабриката Но
          https://www.mediapool.bg/bratya-domu...ews319634.html
          колко му е, все е предпазно средство
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • Словакия се усъмни, че пратените й руски ваксини са по-лоши от тези, пратени на други държави и поиска от Унгария да ги изследва. Според словашкия лекарствен регулатор получените в страната дози се отличават от описаните в клиничните изследвания другаде, а и руснаците не са дали достатъчно информация. Скоро след това руснаците си поискаха 200хил дози обратно, твърдейки че Словакия ги злепоставя и има множество нарушения на договореностите им.

            Коментар


            • МОСКВА, 24 декабря. /ТАСС/. Буква "V", которая содержится в названии вакцины от коронавируса "Спутник V", означает победу. Об этом в четверг заявил глава Российского фонда прямых инвестиций Кирилл Дмитриев в аккаунте производителей препарата в Twitter.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • Ако Спутник-В бе достъпен в БГ, бих желал да се ваксинирам с него под звуците на "Ставай страна огромная", даже бих пътувал до Масква и да го направя на Червения площад, пред мавзолея на Ленин!

                Публикувайте отговор

                Коментар


                • santaclash
                  santaclash коментира
                  Редактиране на коментар
                  Има я само за руските граждани в БГ.
                  Не ти трябва таралеж в гащите. Доста хора я понасят трудно-няколко дена извън строя.
                  Русия има три ваксини, но изнася само Спутник-5, при това в ограничени бройки. Т.е. нищо не правят друго, освен тестове. Ролята на опитно зайче на ГосОборонКомплекс не се харесва и на някои от самите руснаци.

              • Добре си ни е езикът и граматиката - като напишем Ричард III, знаем че не е три пъти "И", ми е Ричард Трети. Както и като напишем Пети. Че не е от Виктори, което пък било победа, ма на някакъв енти език, е ясно на всички без фонда за преки инвестициии. Ми да си го бяха кръстили СпутникП. Хем ще носи първата буква на най-почитания там

                Коментар


                • p-pleven
                  p-pleven коментира
                  Редактиране на коментар
                  "V" = vodka / vladimir (ili4) / vova ?

              • Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                ...да се ваксинирам с него под звуците на "Ставай страна огромная", даже бих пътувал до Масква и да го направя на Червения площад, пред мавзолея на Ленин!
                По същество това - точно това и нищо друго - е импулсът, адептите на тази ваксина. Дали съзнателно, подсъзнателно, или както и друго яче да било.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • Kirilpm
                  Kirilpm коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ясене, що ли си мисля, че по данни подадени от гагича и сказките за БНР пак правиш страхотни заключения и ръсиш умнотии на едро?

                • Ясен
                  Ясен коментира
                  Редактиране на коментар
                  Да не съм ходил в БНР, да си нямам приятели там - да не знам. Впрочем аз вкарах понятията ВНР и БНР тука, въз основа главно на лични впечатления. Гагича просто ги подхвана активно щото му импонират

                  С каквито се събереш, такъв ставаш - забелязали са го хората много от преди мене.

                • Kirilpm
                  Kirilpm коментира
                  Редактиране на коментар
                  Аз съвсем забравих, че освен Гагич и Стефан се е превъплатил в тебе и няма нещо дето да не знаеш.
                  Аз толкова години да не знам, че сме автономия и руснаците идват да ни превземат/изкупят.
                  А междувременно в автономните републики ред сълзи и ред сополи, че руснаци няма и ударно продават имоти, лято идва, балъците ги няма, останаха само рибари.

              • https://www.mediapool.bg/izrael-yuzh...ews320530.html

                Опела понякога по не гние

                Коментар


                • Странен рев, типично по български. Доста индивиди за трите (четири вече) одобрени от европейски, американски и доста други глобални регулатори ваксини твърдят, че нямат достатъчно инфо и не искат да се ваксинират, ама за Спътник, за който има инфо само от Масква и то доскоро недостатъчна според световните стандарти, твърдят, че е най-добрата и с нея ще се боцкат.. Чудя се само, как още не са отрекли ПСР тестовете с проба от носоглътката и да искат да ги шомполират с китайските...

                  Коментар


                  • DBRS
                    DBRS коментира
                    Редактиране на коментар
                    толкова широко са затворили очи, че не виждат, че Неговото Величество отказа да се боцне, дори рекламно с нея....

                  • davc
                    davc коментира
                    Редактиране на коментар
                    Негово Величество може да се боцне с каквото си поиска, като същевременно се обяви, че се е боцнал с някакво друго - пак каквото си поиска. Може да не се боцне и да се обяви, че се е боцнал. Може да се боцне и да се обяви, че не се е боцнал. Всичко може.
                    С две думи накратко, каквото и да бъде обявено за него, носи единствената информация - какво е сметнато, че трябва да се обяви за него.

                • Ясен коментира
                  Днес, 01:19
                  ....

                  У нас бая народ въздиша по Сърбия и се равнява по нея - най-вече по своята представа за живота там. Като се почне от Стария, мине се през Гагич...
                  Егати заблудата
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • Ясен
                    Ясен коментира
                    Редактиране на коментар
                    В грешка си за Гагича ама е дълго за обяснение.

                  • davc
                    davc коментира
                    Редактиране на коментар
                    Всъщност, от половин приказка палят "на чест", точно тези, които фактически нямат чест, защото това е най-първосигналният и безпроблемен начин за фасадна демонстрация на такава.

                  • Кольо
                    Кольо коментира
                    Редактиране на коментар
                    @Ясен-Човек който има чест, и държи на нея може да понесе признанието, че е загубил. Загубил каквото и да е. В случая бас, но може да е спор, жена, и каквото друго му изпречи пред честта живота.

                    ЧБЧ докарва от девет кладенеца вода за да не се признае за победен. Познато чувство ми е, и аз съм правил така, то и всеки. Но част от мъдростта и знанието е да можеш да понесеш "унижението", че си загубил и да го признеш.
                    Ма както и да е, нямам зор някой публично да признава, че е загубил, аз си знам, че съм спечелил, другото не ме интересува.

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X