Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
    В неделята на малко по- плитка и по- къса, но по глинеста локва издърпах с Фронтака една лъскава Астра занесла и озовала се в нея и момчето се видело в чудо ,забил цялата муцуна ,изтеглих го на заден да не му остане бронята в калта ,не го усетих на бавни, а и аз не съм с гуми за кал ,ама Фронтака се справи без забележки,освен тази ,че току що беше измит и го овъртех до козирката!
    Тая локва си е много хубава и не прощава на никой. Ето снимки и на Тойотата като мина от там. Абе Хувъра не е за подценяване , все пак има бавни и с едни АТ гуми може да се справи с доста предизвикателства. Доста голям проблем е че му монтират голяма газова бутилка под купето и точно тя закача при излизане от такава дупка . Хайлукса пък страда от дължина ( 5.40 ) .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3363.jpg
Прегледи:1
Размер:207.1 КБ
ID:5380913Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3364.jpg
Прегледи:2
Размер:285.9 КБ
ID:5380915Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3527.jpg
Прегледи:1
Размер:145.3 КБ
ID:5380916
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Случила й се е доста сериозна случка на колата ама я вижте, продължава да си върви. Евала

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Тва с бутилките май са го оправили, някви по-малки монтират сега.

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Имам Land Cruiser HZJ78 (4,2 2007 г.) и FJ-Cruiser (4,0 2008 г.), но не съм доволен от FJ-я /много харчи, а за планината не е подходящ - който има, ще се сети за какво говоря/ и мисля да сложа едно рама на българската/руската индустрия.

          Та се чудя м/у:
          - GW Steed 5 дизел/бензин
          - GW Hover бензин
          - UAZ Patriot дизел Iveco

          Препоръки?

          п.п. Фен съм на Тойота от 10 г. - за мен правят най-качествените коли в света. Но тия, които живеем в БГ-то .. трябва да сме патриоти. Точно като немците и американците. Благодаря предварително.

          Коментар


          • Re: Great Wall - плюсове и минуси

            За Патриота специално не се чуди изобщо а БЕГАЙ!
            Това от ЛИЧЕН ГОРЧИВ ОПИТ...
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Re: Great Wall - плюсове и минуси

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              За Патриота специално не се чуди изобщо а БЕГАЙ!
              Това от ЛИЧЕН ГОРЧИВ ОПИТ...
              Разбрах и благодаря.
              Остават "китайците". Обещаха ми един дизелов пикап за тестване, но не очаквам чудеса и от тях. Патриота е поне голям вътре и прилича на джипка.. То руски са само мостовете, купето и седалките. Но щом не става..

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Здравейте колеги.Относно "китаеца" имам го от около месец.Става дума за пикапа.Взех го на 20 сега е на 1500км.Използвам го най-вече за извъградско и за риболов.Като цяло съм доволен,оборудван е с газова,хардтоп и теглич за лодката.Лодката си е тежичка,пълна с багаж товарния отсек на пикапа пълен до тавана,спуска-качва около язовирите знаете за какво става дума-върши работа.На дълъг път-300км не те изморява,климатика работи добре,много добри странични огледала,празен ли е подрусва-няма начин на ресори е.За тези километри това е,ще го видим за бъдеще как ще се държи,но общо казано цена-качество нещата се припокриват.Сравненията са ми са на база на стария ми джип-Нисан терано-1.За сега е това.Поздрави.

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                  Днес тествахме един Хувър в гората. До първата по-голяма локва и трябваше да пусна лебедката.
                  Да се похваля , тази снимка , още една и една на колегата който кара Хувъра са на началната страница на производителя. Слагам линк към страницата . http://www.greatwall.bg/models/details/h5
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 10-07-12, 09:45.
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                    Да се похваля , тази снимка , още една и една на колегата който кара Хувъра са на началната страница на производителя. Слагам линк към страницата . http://www.greatwall.bg/models/details/h5
                    Те това е пример за манипулация! На снимката в същност е показана закъсала кола, обаче същата снимка, поставена в "офроуд" галерията на продавача, навежда незапознатия посетител на мисълта, че Хувър-ът яде такива локви за закуска ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      А май така излиза . Трябаше да има и снимка как го дърпам с лебедката да излезе от локвата. Карай .......нека си правят реклама.
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        На външен вид Хувъра не ми прилича на джипка. Пикапа поне има вид на пикап..

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Имаше няква статия бях чел, че пикапа на Грейт Уол е най-продавания в България за началото тази година. Добър е модела, признавам и аз.

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Първоначално публикуван от roadtrip Преглед на мнение
                            Имаше няква статия бях чел, че пикапа на Грейт Уол е най-продавания в България за началото тази година. Добър е модела, признавам и аз.
                            Да за цената си е добър.
                            Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Пикапа стана на 15 000 км. До тук проблемите се изчерпват с едно разбито каре на кардана сменено по гаранция.
                              Все още нищо не тропа и не трака нито в купето нито по окачване.Климатика работи доста добре.
                              Антикорозионното покритие според мен ще устиска.Закачих го в едно дърво,надра се,но там където е стигнало до ламарина стои все още без ръжда вече 2 месеца.
                              С газовата нямам проблем,освен,че е калпаво мястото на монтажа.Разхода е в границите 12-15 на 100 км.
                              На 15 000 смениха масло и всички филтри за сумата от 249 лв.Маслото този път бе Тотал 5W40.
                              За сега е това,ще продължавам да ви държа в течение.

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                А след обслужването на 15000 отпушили ли , или още трудно набира ? Поне на колегата е така и са му казали че на 15 000 ще отпуши.
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X