Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Статията е малко менте, защото сравняват КитаецУ с всички екстри и другите голи като пушки, Сандеро с климатик е 18 ако не се лъжа, а за 13 май и гуми не дават към колата

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Ето един не лош тест-драйв на Hover: http://www.youtube.com/watch?v=SLYnuzoUNXE

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Руснаците изпробват и те: http://www.youtube.com/watch?v=k2QZV9aATWA
        Последно редактирано от Driftacha; 21-02-12, 19:36. Причина: Две еднакви мнения,моя грешка
        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Китайците всичко правят,като не се споменава качеството на продукта!Но колкото до Great Wall мисля че ще зарибят доста българи,да си го купят,като качеството на автомобилите не е чак толкова лошо
          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Според мен,доста фирми,след старта на производството,ще ги закупят като фирмени коли?!
            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
              Китайците всичко правят,като не се споменава качеството на продукта!Но колкото до Great Wall мисля че ще зарибят доста българи,да си го купят,като качеството на автомобилите не е чак толкова лошо
              Че то вече не минава ден без да мярна поне един. Предимно hover.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Че то вече не минава ден без да мярна поне един. Предимно hover.
                Ти да знаеш в Троян какво е...На всеки метър,най-много се виждат пикапите
                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Айде да "поздравя" и единия тук който ми пожела да карам китайка без пари - от тая седмица служителите във фирмата ни ги получават с 4000 кинта средно по-евтини хахахаха

                  ПП: CarTest , много си нежен и тънкообиден - както и да е, свикнал съм ви на всичките модите в тоя форум

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Вчера и аз видях наживо един Волекс.
                    На вид е добре направен, ако и с другите неща качеството е на нивото на външния вид-мисля, че тези коли ще започнат да се виждат много често из нашите пътища.

                    Но нека да направят по 50-100 000 и да си покажат кусурите(без такива не може), пък ще видим по-натам.
                    Силно се надявам китайците да са взели предвид състоянието на пътищата у нас и да са взели съответните мерки по ходовата част.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                      Айде да "поздравя" и единия тук който ми пожела да карам китайка без пари - от тая седмица служителите във фирмата ни ги получават с 4000 кинта средно по-евтини хахахаха

                      ПП: CarTest , много си нежен и тънкообиден - както и да е, свикнал съм ви на всичките модите в тоя форум
                      Първата ти работа след изтичане на бан за обида - да продължиш с обидите ? Явно на лошо си свикнал...
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        А, първо Гоблине да ти благодаря за бана. Не е зле да ти припомня текста, високоинтелигентен е и не е обиден, определено
                        Второ - откога "нежен и тънкообиден" се превърнаха в обидни думи? Изглежда лошо си свикнал, или може би в главата ти имат друго звучене и смисъл?

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Може би в главата ми е било първото ти съобщение след завръщането ти тук, което е вече изтрито. Както и да е. До нови срещи...
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Колеги много сте я разводнили тая тема. То от Татово време, че до наши дни целия преходе е тук.
                            Мисля че е по-разумно да се пишат преки фпечатления.
                            Аз лично се радвам, че в БГ ще се произвежда още нещо!
                            SUBARU FORESTER 2.0XT '03
                            УАЗ

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Колеги, някой да знае подробности относно самоблокиращия диф. на задния мост ?
                              GW Steed5

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Първоначално публикуван от lusan Преглед на мнение
                                Колеги, някой да знае подробности относно самоблокиращия диф. на задния мост ?
                                Аз мисля, че няма никаква блокировка на задния (пък и на предния, де) диференциал...
                                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                                Gabriel Garcia Mаrquez

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X