Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Сега като четох мнението ми изплува, че точно за пикапа четох вчера, че е най-продавания автомобил: http://fakti.bg/avto/49477-vijte-kak...sat-v-balgaria

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Дочакахме го -Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4585.jpg
Прегледи:2
Размер:149.0 КБ
ID:5427650 Днес върнахме Тойотите и се оборудвахме с тия бели лебеди. На първо четене - върви , но и много друса. С дизелов двигател са, не знам колко коня но дърпа осезаемо от 2000 оборота. Като се прибрахме трябваше да отидем на един обект с лек наклон , черен път с коловози. Пробвах на леко на първа бърза / с Тойотата излизах без проблем / , оборотите бяха под 1500 и изненада - неще да върви направо гасне. Наложи се да включа бавни. Та така , по-натам като покарам пак ще пиша.
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Great Wall - За и против....

        Докараха два служебни пикапа. Като махнем гадната пастмаса на таблото и вратите може да се каже, че са добри. Малко подскача задницата. До тука съм навъртял 800 км. само на градско. Доста спъната ми се вижда за 140 коня. Добра е.

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Днес тествах " китайчо " в снега на Родопите. Доста добре се справи с 20 см сняг и средно тежък черен ( бял ) път.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка4658.jpg
Прегледи:1
Размер:111.6 КБ
ID:5432823
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            лебедките дилърът ли ви ги монтира?

            140 коня ама на 5000-6000 оборота... под 2000 сигурно са 14 конете
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              На Бате Любчо от Киселица и един му е достатъчен за каручката !
              Нещо бедничка е темата с коментари , а ме гони лудо любопитство.

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Споко! Чакаме дизеловата версия.

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Останах с впечетление , че до момента само дизели коментираме или греша ?

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Тедо , 150 са конете и ......се събуждат след 2000 оборота. Пенчо , да за дизела говорим. 2000 куб. см. и 110 киловата. Разходна норма 8.3 на 100. Понеже във фирмата има и бензин , които са на газ , по - добре 13 л. газ на 100. Само да знаеш ако вземеш джип не слагай газовата бутилка в багажника. Понеже системата е с течна фаза в бутилката има помпа която бръмчи постоянно и се чува , което е неприятно.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Здравейте,
                      Не знам за проходимостта на "Великата Стена" ама оня ден видях колега с точно такова пикапче който трябваше да превзема един обект Балканец (над Троян ) с тежък оффроуд и направо не повярвах на очите си като видях колко ниско е диф-а от земята, няма педя. Направо не можах да повярвам. Абе не знам ама нещо май не са много проходими дори при средно тежък оффроуд. Искам да видя само как ще ми гледкат номера на Форд Рейнджъра като от старите филми (само да уточня, колегите имаха точно такива фордове преди 5 години и много ги хвалеха като проходимост и надеждност.

                      Иначе
                      VW Touareg R5 2005
                      Ford Ranger 2.5 Double Cab 2005 Х 2 PC
                      Ford Everest 2,5 2006
                      Крис

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Здравейте,включвам се отново с моя пикап вече тестван и на сняг и лед.Прекрасно поведение на сняг дори и при висока скорост/90-100/ при включен преден мост.Ако имаше и ESP нямаше да има забележка.Карането само на заден мост на сняг е само за ентусиасти,а потеглянето в мокър сняг почти невъзможно.Въртящия момент е доста голям и при повечко газ задницата не спира да се върти.Чудя се дали липсата на LSD е плюс или минус.Паленето при -10 към момента е от първия път засега.
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7 CRD 2002
                        Subaru Forester 2.0 d 2010
                        Great wall Steed 5 2.0 HDI 2011

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Има ли колега наоколо с дизелов пикап, дето да му се дава кръгче за проба?

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            Тедо , 150 са конете и ......се събуждат след 2000 оборота. Пенчо , да за дизела говорим. 2000 куб. см. и 110 киловата. Разходна норма 8.3 на 100. Понеже във фирмата има и бензин , които са на газ , по - добре 13 л. газ на 100. Само да знаеш ако вземеш джип не слагай газовата бутилка в багажника. Понеже системата е с течна фаза в бутилката има помпа която бръмчи постоянно и се чува , което е неприятно.
                            Аз газ на работен добитък, не бих сложил. Икономията не ме влече. Искам си въртящия момент.

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Аз пък не разбрах дизеловия мотор на пикапа какъв е. Бензиновия бил ма Митсубиши, а дизела?
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                До колкото разбрах от руските представяния си е чиста китайска разработка!!!
                                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X