Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Е да, ама в тубата гледам че са с Torsen на задния. Само не разбрах оригинално ли се вгражда? На кои други джипки се монтира?
    GW Steed5

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Блокажи има...афтърмаркет, разхода на Стиида на бензин е между 10-11, колкото е по-натоварен, толкова по-добре вози, но натоварен с 1тон+ се държи много добре. 4х4 се включва и изключва без проблем при движение(на бързи съм карал с 130 няма проблем) бавните включват малко бавно, задължително при спрял автомобил и колелетата насочени направо. Наскоро отчетохме и юбилей ще пусна снимки тези дни.

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Абе добре са докарани на външен вид,ако сложат и на Great Wall Hover и дизелов двигател,тогава няма да има цена!
        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
          Абе добре са докарани на външен вид,ако сложат и на Great Wall Hover и дизелов двигател,тогава няма да има цена!
          И аз за това ще изчакам. А ако няма и много компоти... ще е супер.

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
            Абе добре са докарани на външен вид,ако сложат и на Great Wall Hover и дизелов двигател,тогава няма да има цена!
            От 5:33 нататък

            Последно редактирано от tihony; 27-02-12, 20:41. Причина: Времетраене
            HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
            Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Пикапа подмина 5000 км. и беше направено първото обслужване.
              Бяха сменени маслата в заден и преден диференциал,скоростна кутия,раздатка и в двигателя.
              В диференциалите и скорстната кутия сипаха 75/90,в раздатката Дексрон 3,а в двигателя 5/40.
              Маслата са Мобил.Сумата за обслужване беше 493 лв. с ДДС.
              Видях и газовите уредби,каквато предстои монтиране и на моя пикап.
              Бутилките са 70 литрови,което ме притеснява малко.Мисля,че доста ще виси от долу.Но ще видя при монтажа и ще снимам.
              Комплект с уредбата идва и кит за ремонт на спукана гума,но ще търся място на резервната гума,защото там ще е бутилката.Ако не се разберем с газта нещо, ще махна уредбата.
              За момента разхода се установи между 10 и 11 литра с превес на извън градското,така че е поносимо да се кара дори на бензин.
              До тук нямам оплаквания някакви,но при появата на каквото и да е ще пиша тук.

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                Нормално ли е на 5000 да се сменят маслата в скоростната кутия, диференциала и раздатката? Аз нямам спомен на Хайлукса да са ги сменяли на първото обслужване...
                Иначе цената за смяна на всички тези масла ми се вижда добре...
                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                Gabriel Garcia Mаrquez

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Преди една година на баща ми му беше предоставен един пикап Стиид 3 за ползване покрай световната купа по ски. От тогава изминахме 10000км. предимно с много багаж. Средният разход даден от производителя е 10,6/100 при нас даде под 10,5/100. Проблеми не е имал никакви, но за 10к щеше да е учудващо да има такива. Тези дни размених гумите и ми направи впечатление предното окачване, което учудващо много ми заприлича на Фронтерата, наложих някой от старите си части и на пръв поглед всичко е едно и също. Пробвах и джантите с гуми от Фронтерата-265/70/16(30,6in.) влизат без проблем, ако се махне долният пластмасов калобран според мен и 31''-ци ще могат да се монтират.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-02-14 14.14.33.jpg
Прегледи:1
Размер:116.7 КБ
ID:5353625Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-02-29 11.20.53.jpg
Прегледи:1
Размер:161.9 КБ
ID:5353626

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Какво те учудва след като GW е пълно копие на Исузу D-MAX, а на Фронтерата само емблемата и моторите са от Опел.
                    Experienced on Toyota Hilux and VW Amarok

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Първоначално публикуван от rexty Преглед на мнение
                      Какво те учудва след като GW е пълно копие на Исузу D-MAX, а на Фронтерата само емблемата и моторите са от Опел.

                      Абсолютно копие , но не мисля че и качеството са копирали
                      Имам D-MAX и мога смело да кажа че е много корава машина!
                      Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                      :D

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Ами да изясним кое чие копие е:
                        пикапа-исузо д-макс
                        джипа-исузо аксиом
                        Ако и качеството е подобно......

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Първият Хувър-5 във фирмата е тук. Днес колегата от София дойде с него. Заведохме го на "разходка" в Родопите. Колегата се оплакваше че не върви много като за 140 коня. Явно има някакво заводско ограничение което ще махнат на първото обслужване и смяна на масло на 5 000 км. Красавец на фона на пикапите. Малко снимки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3229.jpg
Прегледи:1
Размер:164.4 КБ
ID:5359620Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3221.jpg
Прегледи:1
Размер:178.2 КБ
ID:5359621Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3222.jpg
Прегледи:1
Размер:145.3 КБ
ID:5359622Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3223.jpg
Прегледи:1
Размер:128.5 КБ
ID:5359623Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3225.jpg
Прегледи:1
Размер:114.8 КБ
ID:5359624Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3226.jpg
Прегледи:1
Размер:165.3 КБ
ID:5359625Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3227.jpg
Прегледи:2
Размер:180.3 КБ
ID:5359626Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3228.jpg
Прегледи:1
Размер:158.4 КБ
ID:5359627Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3228.jpg
Прегледи:1
Размер:158.4 КБ
ID:5359627
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Някакъв комшия си е купил същия кокошарник и изглежда много добре, боя стойка много добре седи. Викам на баща ми това е китаеца той гледа гледа, къде бе, викам е това и той вика аз очаквах нещо ужасно, това си е хубав джип, който ако не си запознат определено поне на вид не отстъпва на другите от тоя род, като на визия изглежда доста по-солиден от една Хонда.

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                              Първият Хувър-5 във фирмата е тук. Днес колегата от София дойде с него. Заведохме го на "разходка" в Родопите. Колегата се оплакваше че не върви много като за 140 коня. Явно има някакво заводско ограничение което ще махнат на първото обслужване и смяна на масло на 5 000 км. Красавец на фона на пикапите. Малко снимки.[ATTACH=CONFIG]433820[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]433821[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]433822[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]433823[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]433824[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]433825[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]433826[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]433827[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]433827[/ATTACH]
                              Недостатъка на този модел,е че го няма като вариант с дизелов двигател,иначе е супер докарано,на външен вид
                              Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                                Недостатъка на този модел,е че го няма като вариант с дизелов двигател,иначе е супер докарано,на външен вид
                                Догодина, май ще има. И аз чакам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X