Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
    Недостатъка на този модел,е че го няма като вариант с дизелов двигател,иначе е супер докарано,на външен вид
    Ама има вариант с газова уредба от завода. На този няма но са обещали да сложат . И бутилката ще е под купето и няма да заема място в багажника. При тия цени на дизела май е по-добрия вариант.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Ама има вариант с газова уредба от завода. На този няма но са обещали да сложат . И бутилката ще е под купето и няма да заема място в багажника. При тия цени на дизела май е по-добрия вариант.
      Цените са си цени. Въртящ момент е нещото дето търся.
      п.с. според последните реклами на Фолксваген за модела им "бифюил" при една и съща мощност икономията при газ е 10% ценово спрямо дизела. Това при сегашни актуални цени. За 10% не ми трябва миризлива бомба, дори и да не е в багажника.

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
        Ами да изясним кое чие копие е:
        пикапа-исузо д-макс
        джипа-исузо аксиом
        Ако и качеството е подобно......

        ?????
        Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
        :D

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Цените са си цени. Въртящ момент е нещото дето търся.
          п.с. според последните реклами на Фолксваген за модела им "бифюил" при една и съща мощност икономията при газ е 10% ценово спрямо дизела. Това при сегашни актуални цени. За 10% не ми трябва миризлива бомба, дори и да не е в багажника.
          Прав си,колега,не ти трябва бомба,даже съм се обедил,че караш ли един двигател на газ,най-много 10 години още и се скапва!Имах един приятел,идва 2 дена на работа с БМВ на газ и после,го хвърли на вторични
          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            ...Въртящ момент е нещото дето търся...
            Ще има

            HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
            Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              не видях кое да ни впечатли с това видео, аз и с пежото ще го дръпна тоя тир на равно
              Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
              :D

              Коментар


              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                ОФФ-Топик

                То и аз съм теглил с Лада Pajero-то си, ама после човека сменя съединител
                HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  Този клип може да участва и в шоуто "България търси талант" - вече има прецедент.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                    ...,даже съм се обедил,че караш ли един двигател на газ,най-много 10 години още и се скапва!...
                    Ееее, значи и газта не е каквато беше... а каква газ имаше едно време - милицията и пощите навъртаха на газ по 300 000 км с Ладите, а после ги продаваха на търг.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
                      Прав си,колега,не ти трябва бомба,даже съм се обедил,че караш ли един двигател на газ,най-много 10 години още и се скапва!Имах един приятел,идва 2 дена на работа с БМВ на газ и после,го хвърли на вторични
                      На вторични има и дизелови БМВ-та .Карам от 2004 ескорт 1,6 на газ 95 набор и все още нямам никакви проблеми . Аз съм си монтирал газта . Така че колега подкрепи твърденията си факти а не бъди проводник на ЕЖК .
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        здравейте колеги, не пиша във форума, но го следя с инетерес ето на какво попаднах в youtube
                        http://www.youtube.com/watch?v=y3Fsz...layer_embedded

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Здравейте колеги,
                          вчера имах възможност да покарам пикапа - СТЕЕД - дизеловата версия.
                          Карането бе около 60 км по асфалт.
                          Впечатленията ми са следните:
                          +
                          Сравнително добър интериор;
                          Добре разположени уреди и копчета (удобно);
                          Сравнително удобни седялки - би било добре да има и регулиране на височината;
                          Изкуствената кожа и пластмасата изглеждат добре;
                          Оборудването наистина е добре (климатици, радио с бутони на волана, ел. пакет и т.н.);
                          Добър обзор;
                          Добро превключване на скоростите + опцията за 6 скорстна;
                          -
                          защо включването на 4х4 е с копче, мисля че за такава машина (товарно муле) лостовете са перфектни - а и нямам им вяра за електрониката;
                          задната до първа, включване само с натиск върху пружината (няма ограничител като фолцваген или опел), през цялото време се претиснявах да не тръгна назад на кръстовище;
                          двигателя нещо ми се вижда слаб, тръгва да тегли над 1700 об. или има някакъв заводски ограничител за разработката;
                          празен скача ужасно - бах забравил какво е ГАЗ и ЗИЛ;
                          спирачките ми създадоха усещането, че трябва да съм нащрек при засилване и рязко спиране;

                          В заключение мисля, че колата е добра. Държи се като "товарно магаре" но с претенции за конфорт. Ще видим как ще бъде след 30-50 х.км.
                          Последно редактирано от buh; 12-04-12, 13:11. Причина: грешка

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Ето и откъде идва и дизайна на Стиид 3-ката, ама като е от Фолцваген не е толкова лошо

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Volkswagen-Magellan_3.jpg
Прегледи:1
Размер:63.2 КБ
ID:5366420

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Абе за тия пари ще си купя 2 джипови класики ,каквито и да са втора употреба,ще ги сбъркам от каране и ще си правя кефа!Нещо не си падам по китайски техники,опитват се да цакат Японците ,ама с имитация не става,може би заради това не ги харесвам,понтират и имитират като папагали, никакъв оригинал,само наготово - и технологии, и техника, и всичко.После колко са велики купуват от немците едно,от американците второ,от руснаците трето ,и накрая се направят на голямата работа!Японеца си е японец наистина са чудо,единствените Азиатци с оригинална техническа мисъл във всички сфери и първопроходци в много технологии,а при 4х4..................
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Я си спомни как започнаха японците...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X