Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    ЦРВ и Копривата може и да са еднакви (не знам до колко са), но и двете нямат нищо общо с Големия дувар. Големия дувар е производно на трупър, според твърдения по-горе в темата, а трупъра, сравнен с ЦРВ и Коприва... бе няма по какво да се сравняват.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Great Wall били страшно корави машини, бре
      И забележи че се движи с доволно прилична скорост. Баси случая!
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Какво му има на случая. Да, корави машини са. На това му е паднало нещо отгоре и го е помачкало. Но шасито е издържало и в крайна сметка се движи. Не мисля, че който и да е Хайлукс, Амарок или L200 ще изглежда по-различно.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          Не мисля, че който и да е Хайлукс, Амарок или L200 ще изглежда по-различно.
          Да, ама там ще се отворят еърбегове, ще светнат трийсет лампи на таблото и пикапчето няма да иска да запали изобщо, любезно напътвайки те да потърсиш помощ от сервиза на дилъра.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Да, ама там ще се отворят еърбегове, ще светнат трийсет лампи на таблото и пикапчето няма да иска да запали изобщо, любезно напътвайки те да потърсиш помощ от сервиза на дилъра.
            То щото е голяма далавера компютъра да ми казва кога мога и кога не мога да си карам колата.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Re: Great Wall - плюсове и минуси

              http://fakti.bg/avto/40413-v-rusia-v...dite-ne-umirat
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: Re: Great Wall - плюсове и минуси

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Виж 5 поста по-нагоре. При това се плейва по-бързо.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Re: Great Wall - плюсове и минуси

                  Ами - чукчи не читатель.. sorry
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Re: Great Wall - плюсове и минуси

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Ами - чукчи не читатель.. sorry
                    А, що, полезно беше - я виж заглавието на твоя линк. Ключовите думи тук са "в Русия..." Само там всъдеходите не умират Дори китайски да са, правилото... да перифразираме: "Грейт Вол жил, Грейт Вол жив, Грейт Вол будет жить !" си действа
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Пикапа и аз така знам, ама за джипа, не знам на каква база е, май няма шасита и такива неща, ако няма и блокажи значи си е паркетник. Трупъра си е яка кочина спор няма, всичко си има, но с джипката тараба не знам дали имат нещо общо.

                      Коментар


                      • От: Great Wall - плюсове и минуси

                        Дуварът не знам доколко е роднина с Трупъра, но Лендуиндът е категорично негово дете, макар и заченато на пияна глава.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Сега разгледах джипа пред блока, има си шаси и доста солидни носачи, нищо общо с паркетник, не знам като блокажи как е, но като шаси и носачи са доста солидни.

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Ако не са от кашкавалиум разбира се... то на око трудно се хваща химичен състав на стоманата

                            Коментар


                            • От: Great Wall - плюсове и минуси

                              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                              Днес тествахме един Хувър в гората. До първата по-голяма локва и трябваше да пусна лебедката. [ATTACH=CONFIG]458015[/ATTACH]
                              В неделята на малко по- плитка и по- къса, но по глинеста локва издърпах с Фронтака една лъскава Астра занесла и озовала се в нея и момчето се видело в чудо ,забил цялата муцуна ,изтеглих го на заден да не му остане бронята в калта ,не го усетих на бавни, а и аз не съм с гуми за кал ,ама Фронтака се справи без забележки,освен тази ,че току що беше измит и го овъртех до козирката!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                То тестовете на 4х4 с гумите от магазина са много забавни... повечето не стават за нищо. За такъв тест драйв поне АТ му трябва. Инак нищо не се проверява...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X