Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
    Що ? По време на движение ти каква друга работа имаш... .
    Ами примерно да си пускам музика с дясната лежерно от волана докато лявата пак на волана и си пипа джойстика за автопилота - ся ше карам с 25 после с 50 и така
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Ай стига глупости - Павка, кога ще се съберем 3 и двойките да си поклюкаме на спокойствие
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Ай стига глупости - Павка, кога ще се съберем 3 и двойките да си поклюкаме на спокойствие
        Живот и здраве ще се разберем и поклюкаме за джипки

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          Живот и здраве ще се разберем и поклюкаме за джипки
          Чшшш! И да се обадите, че и аз имам интерес към таквиз джипки, че да метна едно око и да поразпитам!
          ОФА КБ X20SE + метан

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Ни'къв проблем!
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
              Чшшш! И да се обадите, че и аз имам интерес към таквиз джипки, че да метна едно око и да поразпитам!
              В момента при мен ика такъв труп, ела да го гледаш (со све'автомата разпарчедисан за возкрисане) но ако е събота да е след 14.00. Преди това ми се ходи на ретропарада на "спасов ден"
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Чудех се къде да питам и реших тук, та как да достигна и да сменя една крушка на стоповете, гледам че има отстрани нещо като пвц капаче, как се сваля, дърпа ли се въпросното капаче, и от там ли се открива и достига до крушките, да не взема да счупя нещо? Проверявах си профилактично дали си работят всички светлини, забелязах че като включа допълнителните задни светлини за мъгла, свети само десния (откъм пасажерското място) по-силно а левия по-слабо, предполагам че е изгорял единия реотан на двойната крушка ?
                Последно редактирано от Еделвайс; 21-07-16, 13:23. Причина: Пояснение

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Свалял съм ги няколко пъти и не помня да имаше неще сложно - ще погледна да се подсетя и ще ти кажа, ако до тогава не си се престрашил сам...
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Елементарно е. От страни има 2 рапидки кръстати, после се отваря задната врата там има още 2 и стопа се дърпа навън и назад.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                      Елементарно е. От страни има 2 рапидки кръстати, после се отваря задната врата там има още 2 и стопа се дърпа навън и назад.

                      Видях къде са въпросните рапидки, намират се най-отдолу от вътрешната им страна та затова не ги и видях . Между другото, случайно да знаеш къде седи фабрично дългия прът за оригиналния винтов крик, което си седи от лявата страна на багажника под малкото капаче, но пръта с който да се навива крика къде седи?

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Здравейте!
                        Харесал съм съм една фронтера Б 3,2. Още не съм я гледал, но продавача ми каза като проблем, че не включвала бързи и бавни всеки път. Не знам точно какво има предвид. Джипа се кара един път годишно за около месец, защото човека работи в чужбина. Има вероятност и маслото да не е сменяно. Та, въпроса ми е: Възможно ли е да е от старо или недостатъчно масло в раздатката, или може да е по-сериозен проблем? Знам, че не давам много информация, но за сега и аз толкова знам. Ако всичко друго е наред дали да купувам колата с този проблем?
                        Благодаря предварително!

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Причините може да са няколко, за разлика от фронтера А, при Б за да включиш лостчето на бавни, преди това трябва да си натиснал бутона за 4х4 за да се освободи механизма за лостчето, та проблема може и да е по тази верига, друго, може от много често включване на бавни-бързи да се е износила вилката, тогава лоста се връща и се изключва сам докато караш на бавни, ако е износена вилката подлежи на ремонт като се наварява, по принцип самата раздатка е доста здрава и трябва да е карана основно по сух асфалт 4х4 или с различни гуми за да се строши нещо по нея... Нека колеги се изкажат повече за вероятната причина ...
                          Последно редактирано от Еделвайс; 22-07-16, 21:41. Причина: Пояснение

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            Причините може да са няколко, за разлика от фронтера А, при Б за да включиш лостчето на бавни, преди това трябва да си натиснал бутона за 4х4, проблема може и да е по тази верига, друго, може от много често включване на бавни-бързи да се е износила вилката, тогава лоста се връща и се изключва сам докато караш на бавни, ако е износена вилката подлежи на ремонт като се наварява, по принцип самата раздатка е доста здрава и трябва да е карана основно по сух асфалт 4х4 или с различни гуми за да се строши нещо по нея... Нека колеги се изкажат повече за вероятната причина... Автомат ли е или е ръчка, че май има разлика при раздатките и към съответната кутия ...
                            Благодаря за бързия отговор!
                            Фронтерата е с автоматична кутия. А точните думи на продавача бяха: ' Не включва всеки път на бързи и бавни'. Може и да не знае при какви условия се включват бързите и бавните. И по-голямото ми притеснение е да не знае как се кара парт тайм джип. И се е прецакало нещо по раздатката ако я е натягал на сух асвалт.
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Колегата го е казал правилно - навярно има проблем с 4.4 и за това не включват бавните

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Ясно.
                                Притеснява ме ако купя джипа, да не се окажа пред скъп и сложен ремонт.
                                За това попитах дали не е възможно да се окаже и нещо по-просто като проблем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X