Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    ...следващия път си вземи от някой доказан вносител свещи за по 7 лв. и не се занимавай с глупосити. Има части с които може да се пести и такива с които не бива. Ти още явно не правиш разликата.
    ...което ме подсеща нещо . Абе Павка , само за информация от любопитство : ти колко км. нави на тая Фронтера откак я взе ?
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      свещи за по 7 лв. и не се занимавай с глупосити. Има части с които може да се пести и такива с които не бива. Ти още явно не правиш разликата.
      Това ме подсеща за красотата която видях,сваляйки главата на една корсичка 1,2 екотек,след като една доказала се свещ от 6 лв беше решила да "спусне" електрода в цилиндъра. Той (електрода), е около 25 мм...
      Калин Владов,09РСПБЗН

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        ...което ме подсеща нещо . Абе Павка , само за информация от любопитство : ти колко км. нави на тая Фронтера откак я взе ?
        Почти 4000 км.

        П.С. Пак да попитам колеги, на вашия борд компютър колко ви показва като разход на гориво, при загрял двигател на празен ход, при включен лоста на "P", и изключени всички други ел. консумативи? При мен по-малко от 1.1, но по-често 1.2 lr. km/h не ми е показвал, колко е при вас, това само за съответния двигател по темата?

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
          Това ме подсеща за красотата която видях,сваляйки главата на една корсичка 1,2 екотек,след като една доказала се свещ от 6 лв беше решила да "спусне" електрода в цилиндъра. Той (електрода), е около 25 мм...
          да не мислиш че с тия от 120 не може да се случи?
          no signature no problems

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            Павка за поне милион километра които съм изминал до сега като шофьор с над 20 автомобила ( 9 мой останалото служебни ) съм установил, че е по-добре да сменяш често свещи и кабели със заместител на оригиналото ( но не най-евтиното копие) от колкото да чакаш да се появи проблем. Често според моите разбирания беше със смяна на масло сменях свещи и на 4 смени на свещи сменях кабели. Бобини никога до сега не съм сменял поради тази причина. Масло на 10 000 независимо какво казва производителя на двигателя и производителя на маслото. Въздушен филтър също със смяна на маслото.

            п.с. 120 лв. струват иридиеви свещи на ферарито на бившия ми шев
            следващия път си вземи от някой доказан вносител свещи за по 7 лв. и не се занимавай с глупосити. Има части с които може да се пести и такива с които не бива. Ти още явно не правиш разликата.
            Божко, знаеш че пазарувам основно само от един магазин - Олимпия, имат всичко за Опел и ми е удобно че имат всичко на едно място и че частите им са с доказан произход и така съм свикнал още от времето когато карах Опел Рекорд, Вектра, Фронти и сега Фронтака вече няколко години и съм доволен от Олимпия, въпреки солените им цени.

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              ОК, това е твоя избор, просто се опитвам да ти помогна, има още 3-4 представителя на оригинални консумативи където не е чак толкова скъпо за тези общи неща като филтри, свещи, кабели, и т.н
              Тия свещи ги слагат на още поне 150 автомобила и има конкуренция между производителите. Аз лично никога не съм правил компромис със свещите и винаги съм взимал истински и не най-евтините но 120 лв. е безумие.
              no signature no problems

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Почти 4000 км.

                П.С. Пак да попитам колеги, на вашия борд компютър колко ви показва като разход на гориво, при загрял двигател на празен ход, при включен лоста на "P", и изключени всички други ел. консумативи? При мен по-малко от 1.1, но по-често 1.2 lr. km/h не ми е показвал, колко е при вас, това само за съответния двигател по темата?
                При загрял двигател P/N - 1.2l/h
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  При загрял двигател P/N - 1.2l/h

                  Мерси за справката, значи всичко е в норми

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                    ОК, това е твоя избор, просто се опитвам да ти помогна, има още 3-4 представителя на оригинални консумативи където не е чак толкова скъпо за тези общи неща като филтри, свещи, кабели, и т.н...
                    Кажи ги де - нека дадем шанс на по-читавите БГ търговци!
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      Кажи ги де - нека дадем шанс на по-читавите БГ търговци!
                      знаеш че рекламата е забранена, ще ти ги пиша на лично
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Здравейте!
                        Във Варна има една Фронтера Б 3.2 2000г. с ръчни скорости и ГИ за 6500лв. Във вторник 27.09 или сряда 28.09 ще ходя да я огледам. Колата се намира на Батак 8. Ако има колега от Варна да дойде и да помогне с огледа ще съм много благодарен. Не съм карал джип до сега, и не знам как да разбера дали 4х4 и раздатката работят коректно. Ако някой колега има желание и възможност, моля да ми пише на лично телефона си, за да звънна и се разберем.
                        Предварително благодаря.
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Е бавните дали работят се разбира елементарно - включваш ги и скоростите ти стават осезателно по-къси и като цяло, това са много предъвканитеми - потърси!
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Първоначално публикуван от kaliyord Преглед на мнение
                            Здравейте!
                            Във Варна има една Фронтера Б 3.2 2000г. с ръчни скорости и ГИ за 6500лв. Във вторник 27.09 или сряда 28.09 ще ходя да я огледам. Колата се намира на Батак 8. Ако има колега от Варна да дойде и да помогне с огледа ще съм много благодарен. Не съм карал джип до сега, и не знам как да разбера дали 4х4 и раздатката работят коректно. Ако някой колега има желание и възможност, моля да ми пише на лично телефона си, за да звънна и се разберем.
                            Предварително благодаря.
                            Поздрави!
                            Този джип се продава втора година поне ако е сивата 2001г

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от miroslav_t Преглед на мнение
                              Този джип се продава втора година поне ако е сивата 2001г
                              Да за сивата става дума. Ами аз града не го познавам. Май ще разчитам на собствени сили.може да се продава дълго заради цената, не е от най-ниските;-)

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Провери ли в София какво предлагат? Сега видях 2 ръчки и една автомат. Едната, тъмносиня, е пусната вчера.

                                В София има при кой да я закараш.
                                Nissan Terrano 2,7 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X