Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
    Гу'син Модераторе...Fanatic / поради щото не ти знам името де/, писанията са ми по причина да не се пишат в този форум гениални мисли от рода на " Тая кутия е ташак и е боклук, както и 97% от автоматите произведени пред 2015-а година...", по причина, че не само е смешно, но е абсолютно невярно ! По отношение на това какво аз ще карам и карам, то това не е обект на твои размисли и страсти ! Подкрепи твърденията си с по-достоверна и всемирно-истинна информация от твърдението "Аз счупих ,не всички ама повечето автомати, които карах, и за това да знаете- автомата е боклук"...
    Ми факт. Боклук са. Мога да доказвам още месеци наред защо и как, но не виждам смисъл. И това че твърдението ми ти е "смешно" може само да ме радва. Хубаво е че се забавляваш значи
    no signature no problems

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      Ми факт. Боклук са. Мога да доказвам още месеци наред защо и как, но не виждам смисъл. И това че твърдението ми ти е "смешно" може само да ме радва. Хубаво е че се забавляваш значи
      И аз не виждам смисъл да дискутирам повече. Пожелавам ти забавления и на теб в света на ръчните скоростни кутии, и още по-големи ако решиш да си купиш автомат от тия здравите...след 2015-та г .
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        И аз не виждам смисъл да дискутирам повече. Пожелавам ти забавления и на теб в света на ръчните скоростни кутии, и още по-големи ако решиш да си купиш автомат от тия здравите...след 2015-та г .
        Благодаря! ако можех да си купя чисто нов автомат, нямаше да ги плюя, това съм и написал в първия си хейтърски пост срещу автоматите Дай боже всеки да кара нещо произведено 2015-16.
        no signature no problems

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
          ... В цял свят се знае, че ако не му е на клиента проблем до литър-два евентуален, хипотетичен по-висок проблематичен разхода, то автомата минуси няма ! ....
          Всъщност, АСК има 2 плюса :

          1. Управлението на автомобил с АСК а е мързелива работа : натискаш само газ - спирачка.
          2. Управлението на амтомобил с АСК за некадърните шофьори ( които имат проблем с тръгване/спиране и "досадното" превключване на скорости още отпреди датата на взимане на книжка) е добре дошло .

          .... и толкоз с плюсовете .
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Не само.
            В градско движение,е особенно полезно,работиш само с десния крак,ръцете са ти свободни.Благинка си е от всякъде,на правилният двигател + правилната скороста кутия.
            По-новите кутии,особенно DSG и сродни,превключват толкова бързо,че с ръчка няма как да го постигнеш.Тягата е постоянна,изобщо не се усещат тласъци и тем подобни.Колата просто ускорява без да се замисля на коя скорост си.

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              Всъщност, АСК има 2 плюса :

              .... и толкоз с плюсовете .
              Па малко ли е
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                Па малко ли е
                Имайки предвид това , което написах -за баЯ шИфьоре не е никак малко
                А на практика , всичко зависи от това кой - колко е патил .
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                  .... и толкоз с плюсовете .
                  Глупости! Има и още: Един приятел специално си избра кола с АСК, за да може спокойно да си бара жената докато кара.
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Автомат или ръчка, дизел или бензин...или дизел+газ и бензин+газ...или метан.., джип или сув...или лека кола, комби или седан...ракия или мастика, блондинка или брюнетка ..?

                    Свят широк, възможности много..На който каквото му харесва.. Крайните квалификации в редица случаи звучат нелепо..
                    Последно редактирано от sonda; 06-06-16, 11:53.
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                      Всъщност, АСК има 2 плюса :

                      1. Управлението на автомобил с АСК а е мързелива работа : натискаш само газ - спирачка.
                      2. Управлението на амтомобил с АСК за некадърните шофьори ( които имат проблем с тръгване/спиране и "досадното" превключване на скорости още отпреди датата на взимане на книжка) е добре дошло .

                      .... и толкоз с плюсовете .
                      Ако ще ремонта на АСК да струва колкото колата - пак ще карам само и единствено автомати.
                      За предпочитане повече скоростни.
                      Който иска да си ръчка като няма друга работа.

                      П.п карал съм и сравнявал мойте автомобили със същите ама с ръчна СК.
                      Вервай ми няма нито един плюс ръчката пред АСК
                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        В заключение можем ли да кажем, че автомата печели по удобство и комфорт, а ръчката по прецизно водене на колата? Че иначе много фанатизъм, много фенщина, много нещо....
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          В заключение можем ли да кажем, че автомата печели по удобство и комфорт, а ръчката по прецизно водене на колата? Че иначе много фанатизъм, много фенщина, много нещо....
                          Ами.... Не, автоматите си имат ръчен режим но рядко се ползва
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Колкото повече време карам Фронтака, толкова по-малко бих се върнал някога на ръчка, единствено само при каране в гората и изобщо по черно бих искал да е с ръчка, особено при по-опасни наклони и в близост до дерета, и аз си знам как да ръчкам скоростите в такива случаи. Истината е че автомата е равно на комфорт, спокойно шофиране и много по-приятно каране за в града, и на магистралата благодарение на круиз контрола.

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                              Ами.... Не, автоматите си имат ръчен режим но рядко се ползва
                              Е, аре са да не обобщаваме толкова смело!
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                                Колкото повече време карам Фронтака, толкова по-малко бих се върнал някога на ръчка, единствено само при каране в гората и изобщо по черно бих искал да е с ръчка, особено при по-опасни наклони и в близост до дерета, и аз си знам как да ръчкам скоростите в такива случаи. Истината е че автомата е равно на комфорт, спокойно шофиране и много по-приятно каране за в града, и на магистралата благодарение на круиз контрола.
                                не каза направи ли моите тестове от по-горе?
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X