Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    е аре ся дай едно кръгче като дойдеш с нея на работа ма после да не плачеш,
    ся не ми се рови ама баш ти плака че ритала

    п.с. ъъъ нещо колега вече е двузначно та няма да го ползвам
    Ще ти дам кръгче, ама когато признаеш, че си предубеден (щото, ако не дадеш обективен фийдбек няма да има полза за темата)! А иначе "колега" колкото и да е двузначно във всички смисъли се отнася за нас двамата

    п.п. Павка - fanatic има обширни познания на тема Фронтера, но явно има лош експириънс и малко "пресолва манджата" (а и може само да ни подава стръв)
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
      Леле-мале , абе колкото и да ми изкара автомата в най-лошия случай, или ще дам 2-3 хилки за тотален ремонт за автомата или по-вероятно ще е, да търся ръчна скоростна кутия с педалите и всичко нужно за това, дано автомата ми изкара поне 2 години без ядове, та барем да имам пак спестявания дотогава за Фронтака, да сме живи и здрави, другото се прави и вече съм решил че няма смисъл да се притеснявам толкова
      ти па не се стягай бе, с твоето каране и детето ти ще се учи на тоя автомат без да е гъкнал, аз говоря за стари карани коли и ние ги купуваме и искаме да са по-добри от нови споко, раздумка да става.
      no signature no problems

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Ще ти дам кръгче, ама когато признаеш, че си предубеден (щото, ако не дадеш обективен фийдбек няма да има полза за темата)! А иначе "колега" колкото и да е двузначно във всички смисъли се отнася за нас двамата
        па предубеден съм разбира се, нали убих един такъв после брат ми пак го уби
        иначе като е нов изкарва 500-600к безгрижно после го връткат на 131600 и ние го купуваме
        no signature no problems

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          ти па не се стягай бе, с твоето каране и детето ти ще се учи на тоя автомат без да е гъкнал, аз говоря за стари карани коли и ние ги купуваме и искаме да са по-добри от нови споко, раздумка да става.

          Приказка да става , между другото след като сте имали ядове с автомата, защо не сте и сложили ръчка от друга Фронтера, доколкото ми е известно такава операция не е толкова сложна и скъпа?

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            ...иначе като е нов изкарва 500-600к безгрижно после го връткат на 131600 и ние го купуваме
            В/у това си стискаме ръцете и спираме да плашиме Павел, па всеки дето има глава на раменете и нещо м/у ушите да си прави изводите
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              В/у това си стискаме ръцете и спираме да плашиме Павел, па секи дето има глава на раменете и нещо м/у ушите да си прави изводите

              Мани-мани, цяла нощ няма да мога да спя

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                Ще ти дам кръгче, ама когато признаеш, че си предубеден (щото, ако не дадеш обективен фийдбек няма да има полза за темата)! А иначе "колега" колкото и да е двузначно във всички смисъли се отнася за нас двамата

                п.п. Павка - fanatic има обширни познания на тема Фронтера, но явно има лош експириънс и малко "пресолва манджата" (а и може само да ни подава стръв)
                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                па предубеден съм разбира се, .... после брат ми пак го уби
                Така де, на брат му кОтията е изгорила плавно клапан, който плавно е изгорил дисковите пакети, които плавно (или не толкова) в "марков" сервиз биха изгорили 2000 +/_ л.в. като за "добър ден"

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Леле-мале ..... с педалите и всичко нужно за това,.....
                ........уф разбрах, влече те към педалите
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Така де, на брат му кОтията е изгорила плавно клапан, който плавно е изгорил дисковите пакети, които плавно (или не толкова) в "марков" сервиз биха изгорили 2000 +/_ л.в. като за "добър ден"

                  ........уф разбрах, влече те към педалите


                  Дядо Владо, наистина си голям образ, да не си бил редактор на вестник "Стършел"

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Дядо Владо, .....
                    "Стършел" ....винаги съм бил в "живия живот", а там е "по-весело от колкото и в цирка"
                    На 4-ти (събота) е сбирката на собственици на американски коли на хиподрума преди Банкя. Сбирката е с нетърговска цел и всеки е добре дошъл. "Фронтера " е изчадие на "Дженерал мотърс", но баш там не и е мястото, си добре дошъл да си поговорим за колите без "долни леви педали" или при мен, но в неделя или след понеделник.
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      .... между другото след като сте имали ядове с автомата, защо не сте и сложили ръчка от друга Фронтера....
                      Защото ако им е било за ръчка , да са си купили с ръчка .

                      ...и защото :


                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      ...Относно автоматика карал съм но на лека кола, наистина е приятно особено при градско каране, но аз обичам да мога да контролирам всичко по моя преценка и усещане, харесва ми да ръчкам скоростите. ...
                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      .... ехееее еми затова си мечтая за другата 3.2 V6 фронтера, еле пък КБ и ръчни скорости...
                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      ....та ще не ща, трябва да гледам дълга база, но пак ще държа да е с ръчни скорости....
                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      ... единствено с двигател 3.2 V6 и задължително да е дълга база, и да е само с ръчни скорости, по ред причини не желая автомат. ....
                      ... демек : от КБ с ръчни скорости - до ДБ автомат . Еволюция , братле.
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Първоначално публикуван от [COLOR=#000000
                        На 4-ти (събота) е сбирката на собственици на американски коли на хиподрума преди Банкя. Сбирката е с нетърговска цел и всеки е добре дошъл. "Фронтера " е изчадие на "Дженерал мотърс", но баш там не и е мястото, си добре дошъл да си поговорим за колите без "долни леви педали" или при мен, но в неделя или след понеделник.[/COLOR]

                        Не знаех за това мероприятие на американските зверове, на 4-ти съм на дневна сватба и по друг хубав повод , открай време се каня да идвам при теб, тъкмо да светнем ръждясалата ти скара, както спомена наскоро




                        Първоначално публикуван от [IMG
                        http://www.offroad-bulgaria.com/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Мнение на Павел Василев.... между другото след като сте имали ядове с автомата, защо не сте и сложили ръчка от друга Фронтера....



                        Защото ако им е било за ръчка , да са си купили с ръчка .

                        ...и защото :



                        Мнение на Павел Василев
                        ...Относно автоматика карал съм но на лека кола, наистина е приятно особено при градско каране, но аз обичам да мога да контролирам всичко по моя преценка и усещане, харесва ми да ръчкам скоростите. ...




                        Мнение на Павел Василев
                        .... ехееее еми затова си мечтая за другата 3.2 V6 фронтера, еле пък КБ и ръчни скорости...




                        Мнение на Павел Василев
                        ....та ще не ща, трябва да гледам дълга база, но пак ще държа да е с ръчни скорости....




                        Мнение на Павел Василев
                        ... единствено с двигател 3.2 V6 и задължително да е дълга база, и да е само с ръчни скорости, по ред причини не желая автомат. ....



                        ... демек : от КБ с ръчни скорости - до ДБ автомат . Еволюция , братле.

                        Владо, абсолютно си прав


                        П.С. Защо има проблем при отговори с цитат, от вчера забелязвам че нещо не е както трябва, гледам кодовете са наред а при постване не всичко излиза....?

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Малко извън темата, но на мен ми е интересно от масовите марки автомобили има ли що годе доказан автомат за който да се знае, че е здрав и слаган на коли произведени 2000-2010 г. ?

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение

                            ...Тая кутия е ташак и е боклук, както и 97% от автоматите произведени пред 2015-а година...
                            Дрън-дрън, та пляс...Ти всички видове автомати, произведени преди 2015-та ли си счупил, карайки ги по над 1/2 милион км., та твърдиш това ?...А като смениш един-два пъти "модерен" съединител с демпферен маховик, къде отива сметката ? В цял свят се знае, че ако не му е на клиента проблем до литър-два евентуален, хипотетичен по-висок проблематичен разхода, то автомата минуси няма ! Изключвам подчертано спортните автомобили, макар, че и там въпроса е на кантар. Истината е в грамотна подръжка и грамотно каране.
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                              Дрън-дрън, та пляс...Ти всички видове автомати, произведени преди 2015-та ли си счупил, карайки ги по над 1/2 милион км., та твърдиш това ?...А като смениш един-два пъти "модерен" съединител с демпферен маховик, къде отива сметката ? В цял свят се знае, че ако не му е на клиента проблем до литър-два евентуален, хипотетичен по-висок проблематичен разхода, то автомата минуси няма ! Изключвам подчертано спортните автомобили, макар, че и там въпроса е на кантар. Истината е в грамотна подръжка и грамотно каране.
                              Аз да съм те завел с белезници да си купиш ръчка с опрян от мен пистолет в главата ти?
                              карай си автомати и мен не ме мисли. Имам база за сравнение, карал съм, чупил съм ( не всички ) но обслужването на стар автомат със смяната на който и да е демпферен маховик е меко казано несравнима. Всичко по-горе съм написал.
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                                Аз да съм те завел с белезници да си купиш ръчка с опрян от мен пистолет в главата ти?
                                карай си автомати и мен не ме мисли. Имам база за сравнение, карал съм, чупил съм ( не всички ) но обслужването на стар автомат със смяната на който и да е демпферен маховик е меко казано несравнима. Всичко по-горе съм написал.
                                Гу'син Модераторе...Fanatic / поради щото не ти знам името де/, писанията са ми по причина да не се пишат в този форум гениални мисли от рода на " Тая кутия е ташак и е боклук, както и 97% от автоматите произведени пред 2015-а година...", по причина, че не само е смешно, но е абсолютно невярно ! По отношение на това какво аз ще карам и карам, то това не е обект на твои размисли и страсти ! Подкрепи твърденията си с по-достоверна и всемирно-истинна информация от твърдението "Аз счупих ,не всички ама повечето автомати, които карах, и за това да знаете- автомата е боклук"...
                                0899 шест5313нула
                                За всекиго по нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X