Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Opel Frontera 3.2 V6

    Павка, много да те слушка и много безаварийни километри. Цял живот най големият мотор който съм имал е 2 литров. В момента карам 3.7 и наистина при високи скорости е много приятен и икономичен. София - Свищов - София 8.2 литра на 100. Уникално а не съм я жалил средна скорост 90 км. Определено ще си купувам вече голями мотори. Градско съм на 18 но не съм я купувал за това.

    Коментар


    • От: Re: Opel Frontera 3.2 V6

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Павка, много да те слушка и много безаварийни километри. Цял живот най големият мотор който съм имал е 2 литров. В момента карам 3.7 и наистина при високи скорости е много приятен и икономичен. София - Свищов - София 8.2 литра на 100. Уникално а не съм я жалил средна скорост 90 км. Определено ще си купувам вече голями мотори. Градско съм на 18 но не съм я купувал за това.
      Мерси Дани, за пожеланията, едно е сигурно живи и здрави да сме, следващата покупка на ново МПС, ще е задължително с минимум V6 двигател, но доколкото се познавам, почти 100% съм сигурен че ще е с V8 двигател

      Коментар


      • Re: Opel Frontera 3.2 V6

        Аз карам повече паркетници, но това ми трябва. И аз заглежда вече 5 литровия V8. Да сме живи и здрави първо тази да изплатя. Мойта за нищо не става извън пътя но за магистралка е идеална. Фронтиерата си е по джип. Важното е на теб да ти харесва, всички мнения са субективни.

        п.с. Колко предавки има автомата?

        Коментар


        • От: Re: Opel Frontera 3.2 V6

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          Аз карам повече паркетници, но това ми трябва. И аз заглежда вече 5 литровия V8. Да сме живи и здрави първо тази да изплатя. Мойта за нищо не става извън пътя но за магистралка е идеална. Фронтиерата си е по джип. Важното е на теб да ти харесва, всички мнения са субективни.

          п.с. Колко предавки има автомата?
          Предавките са 4, но сякаш са по-дълги и не усещам липсата на 5-та, но при V8 със сигурност ще е добре да са 5 или 6

          Коментар


          • Re: От: Re: Opel Frontera 3.2 V6

            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
            Предавките са 4, но сякаш са по-дълги и не усещам липсата на 5-та, но при V8 със сигурност ще е добре да са 5 или 6
            Моя паркетник е със 7. Дава добра икономия и динамика.

            Коментар


            • От: Re: От: Re: Opel Frontera 3.2 V6

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              Моя паркетник е със 7. Дава добра икономия и динамика.
              Това е много добре, сигурно автомата ти е от по-ново поколение, води се роботозирана ли беше, и сигурно е по-нов като и година на производство?

              Коментар


              • Re: Opel Frontera 3.2 V6

                Де да я знам как се води някаъв топтроник трябва да е. Харесва ми поведението и. Можеш да си я караш и като ръчна. На 140 км/ч на 7 ма, държи 2200 оборота.

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                  ...влюбен съм в този двигател и неговия автоматик...
                  A добрутро
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Re: Opel Frontera 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Предавките са 4, но сякаш са по-дълги и не усещам липсата на 5-та, но при V8 със сигурност ще е добре да са 5 или 6
                    По-дълги са! Автомата има по-висока V-max от ръчката
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • Re: От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      A добрутро
                      Бре толкова години ми обясняват предимства на големия двигател и чак сега започвам да схващам.

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Бре толкова години ми обясняват предимства на големия двигател и чак сега започвам да схващам.
                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                        A добрутро
                        И аз вече разбирам защо

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          А разхода как е? Ще останат ли пари и за бебето?!
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • Re: От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            А разхода как е? Ще останат ли пари и за бебето?!
                            На дали на двулитровката при същите скорости ще е по малък.

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                              А разхода как е? Ще останат ли пари и за бебето?!
                              Дани е прав, е ако натискам повечко газта по магистралата, говорим за скорости над 130км/ч, то ще е нормално да похарчва повече.

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Големият двигател на дълъг път,е по-икономичен или съизмерим с малолитражка като разход.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X