Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Защо? Какво се случи?

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
      Защо? Какво се случи?
      Първо магистралата - тежка тапа и времето напредна, второ - снегът беше тежък и натрупал и не си струваше риска. Това беше решаващото съчетание.

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Колеги, аз имам една луда идея. Не за конкретна дата, но ще Ви я споделя. След като мине първата вълна снегове, да направим едно нощно изкачване донякъде на високо, да запалим огромен огън и да си седнем около него на лаф. Не знам колко ще натрупа, но ако става, Мургаш ми изглежда добра цел. Представете си, първо нощно снежно каране, после огромен огън, гледка към София в ниското и ние на сладка приказка. Да доста е екстремно, но ще е гот и ние ще има за какво да си спомняме. Как Ви звучи?
      Тази идея стои със страшна сила...

      Коментар


      • Да пътуваш на инат./скорпионско изпълнение/

        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
        Поради комплекс от проблеми, идеята не се осъществи, уви! Отидохме, но пътя не хванахме.
        Изпълнихме програма минимум. Всъщност началната точка на разходката /с.Радуил/ стана крайна. А оффроуда си го взехме по нашата "перфектна" пътна мрежа. Това е световен прецедент : да караш офф по магистрала. По едно време бяхме само двата джипа на магистралата.
        Аз се бях подготвил за закъсване някъде по чукара / джек+..., ГПС, брадва,лопати, бензинова резачка /без бензин-Вельо каза да не взимаме/, радиостанции, резервни дрехи, сигнални ракети, ракетник/ забравих пищова/. Абе цялата работа си отиваше на пълен провал. 2 пъти мислихме да правим кръгом, но последно продължихме към Радуил/част от проекта Суперборовец/. Вельо се убеди, че такъв път няма/планирания/, така че нямаше как да го хванем,а и времето не позволяваше. После почивка, и обратно към София през Боровец и Самоков. Даже успях да се върна на работа към 17.00.
        От всяка подобна случка трябва да се извлече полза и/или поука. Намерихме маршрут в района, който ще пробваме напролет, като Белмекен ще е отправна точка.

        ПС Забравих да спомена, че карах без вентилатор на парното, и при така създалата се ситуация - 5-10км/ч или на място вътре е кучи студ, а Мадона се цепеше по радиото : Ю Фрооооозен.
        Прикачени файлове
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • До: Да пътуваш на инат./скорпионско изпълнение/

          поне е било красиво..
          нядявам се другата седмица вече да го обуя и моя и да мога да се разхождам с вас..
          [COLOR=#01b4f8][B][URL="http://forum-lines.ru/"][IMG]http://forum-lines.ru/rez/ab42532.gif[/IMG][/URL]
          [/B][/COLOR][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/picture.php?albumid=469&pictureid=6937[/IMG][COLOR=#01b4f8][B][FONT=Tahoma][COLOR=Navy]
          Land Rover Range Rover 2.5 TDS - 95'[/COLOR][/FONT]
          [/B][/COLOR]

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            В тези условия вече се усещат предимствата на автомобила



            http://www.irlandetza.com
            Forever is our today
            http://www.lre-bulgaria.org
            мотора на аватара е на Gorgio

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Колеги, аз имам една луда идея. Не за конкретна дата, но ще Ви я споделя. След като мине първата вълна снегове, да направим едно нощно изкачване донякъде на високо, да запалим огромен огън и да си седнем около него на лаф. Не знам колко ще натрупа, но ако става, Мургаш ми изглежда добра цел. Представете си, първо нощно снежно каране, после огромен огън, гледка към София в ниското и ние на сладка приказка. Да доста е екстремно, но ще е гот и ние ще има за какво да си спомняме. Как Ви звучи?
              Аз съм "ЗА"! Кога и къде? Първия сняг замина засега... Освен на Белмекен? Или чакаме следващия близо до София?!

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                В неделя, 30 ХІ бях тук с малкия.

















                Това е един връх до Драгоман, от асфалта се стига с десетина минути приятно оффче и тази събота пак ще отидем, защото наблизо е и годечката мандра, а там има "безброй жадувани неща". Който иска, може да се заиграе из околностите. Да - това е поканата.

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Колега Златев,не се познаваме защото съм нов във форума,но най искренно те подкрепям.0897865200
                  ЛУД УМОРА НЯМА
                  0897865200

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    За тази неделя замислям едно благонравно "дотам и обратно" с невръстни дечица, но все още не знам докъде. Едва ли ще е на повече от 100км. в едната посока. По-късно или утре ще напиша цел. Ако има мераклии - също да дават предложения!

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Витоша - Копитото. Да повозя малките на шейна. Ще тръгнем около 10 часа.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                        Витоша - Копитото. Да повозя малките на шейна. Ще тръгнем около 10 часа.
                        С най-голямо удоволствие ще взема шейната и ще дойда с малката. Предложение за място на срещата?

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Разбрахме се с Вельо срещата да е в 10:30 на бул. България и Гоце Делчев.

                          Който иска да заповяда

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Чудесен ден, дечурлигата се изкефиха, но пътят надолу беше истинска тръпка - лед като стъкло. При положение, че стрелката не отчиташе скорост, около 70 метра ABS-а "тракаше" активно, докато най-накрая спрях встрани по опесъчена ивичка. Ники, вероятно, ще разкаже своите преживявания.
                            Докато ние возихме децата с шейни в тази гора,


                            долу двамата си говориха кой-знае какво.





                            Много приятно изкарване!!!

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Velio, много благодаря за чудесно изкарания ден, малката като разбра че се прибираме в къщи и заплака.

                              Ето така започна, сред красиви гледки и с нетърпение у децата:


                              Малко преди копитото:


                              Ето ги и участниците, начело с най-малкия:


                              После малките се повозиха на шейните и играха в снега:


                              После се върнахме при машините:


                              А на връщане пътя беше като огледало, гумите не държаха, спирачките не държаха, дори обувките не ни държаха прави :


                              Имаше закъсал автомобил пред нас и спряхме, а хората в едно червено Диско решиха, че като са с джип всичко е наред и препречиха пътя за известно време. Нямам снимки, защото трябваше да спираме колите идващи отгоре, да не го блъснат.

                              Завършихме на по топла супа в Тихия кът, а след това малката заспа в колата, изтощена от разходката:

                              Коментар


                              • Кой беше?

                                С кого се видяхме днес на малкото околовръстно - Люлин-6-ти микрорайон? Май беше бат'Марто. Ако съм в грешка, моля да бъда поправен.
                                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X