Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
    Предполагам, че щом ще има обикаляне из околията значи ще се тръгва сравнително рано, та дай един примерен час за тръгване и да видим...
    Ако ти се обадя 30мин. преди уречения час значи сме оцелели и сме на линия
    Аааа - въобще не е така. Преди 10 няма да тръгнем, пък и няма смисъл - няма да е готов пресния кашкавал. Преди обяд е ще е времето за тръгване и в никакъв случай сутринта. Яваш - яваш и агаля - агаля, че да няма излишна припряност. 11 - 11:30 ориентировъчно.

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      М'чи то 10ч. в неделя, си е направо преди изгрев слънце
      Шегата на страна, ако не ти се обадя до 10.30ч. - 10.45ч., значи е било тежко и няма дойдем.
      Пък пусто ме сърби за т'ва пресно кашкавалче.....(тук трябва да е имотиконката за забърсване със салфетка)
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
        М'чи то 10ч. в неделя, си е направо преди изгрев слънце
        Не и с моите двама, уви!
        Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
        Шегата на страна, ако не ти се обадя до 10.30ч. - 10.45ч., значи е било тежко и няма дойдем.
        Добре. Аз, най-добре, като се събуди малкия да ти звънна... Тъкмо ще посрещнете изгрева с топло кафе в ръка, ще си спомните за Джулая, морето, сините вълни... Неделята ви ще започне хубаво още преди 7 часа!
        Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
        Пък пусто ме сърби за т'ва пресно кашкавалче.....(тук трябва да е имотиконката за забърсване със салфетка)
        Ако знаеш потеклото по ръката млякото от кашкавала как почесва този сърбеж!!! Пък и гълток винце да каже "фъссссссс". Направо с ръкава се бришеш.
        Последно редактирано от velio; 27-11-09, 12:57.

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Благо оффче Губеш - Комщица. Хубавото е, че можеше да се кара бързичко и да се метне човек в гьола без предразсъдъци за скрити камъни. Имаше тук - там и неангажираща калчица. А денят беше кристален! И 3 снимки:
          Жена ми преджапа рекичка:




          И аз след поредния гьол.


          После - сръб и чук.

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Браво, добра разходка е била,
            а аз оспях да се излюпя чак към 11.30ч.
            Нищо, следващия път ще си наваксаме
            "Bis dat qui cito dat"

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
              ... а аз оспях да се излюпя чак към 11.30ч. Нищо, следващия път ще си наваксаме
              Другия път започнете от рано!

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                Другия път започнете от рано!
                Че колко по-рано???
                С шурея се почнахме с биричка още в 12.30ч......
                А тоя човек е робот(според мойте разбирания), бил станал да си гледа
                профила във фейсбук още в 9.30ч
                "Bis dat qui cito dat"

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Най-западният край на България
                  В събота или неделя предлагам да направим каране до най-западния край на България. Т. е. - най-западното село - Коприва. Покрай него има много приятни пътища за бързо каране. Дотогава го дават около и над 0 градуса и без сняг, така че калчицата ще е преблага и в елегантни дози. Който има интерес - да ми прати ЛС, за да му изпратя линк към повече информация и снимки. Не мога тук, защото е против правилата. Със сигурност ще минем паспортна проверка от гранична полиция, може да си лафнем с тях за новите им Дифендри /когато ходих го направих/.
                  Основният въпрос е - в събота или неделя! Който иска да дойде, да казва предпочИтания от него ден.
                  Последно редактирано от velio; 11-01-10, 20:44.

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Ходил съм поне 20 пъти до Коприва да копая кристали от Фелдшпат. Последния път миналата година и дори граничен пост нямаше. Ако не пътувам уиекнда другаде, съм на линия, но дали не трябва с оглед на прогнозата - обилен сняг, да планираме нещо по-близко. Коприва е точно на 120 км . от София.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Според сайта, който излиза на първо място в Гугъл, като напиша "времето", първия снеговалеж е в събота и е определен като "слаб". Самият сайт ми го препоръча Алберт Елби - синоптик от Мургаш. Температури - -1 до +3 /пак за събота. Дотогава - сходно. Пътя почти до там е асфалт, а черното е с чакълена настилка отдолу. Не може да се затъне току-така.
                      Последно редактирано от velio; 11-01-10, 21:23.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                        Според сайта, който излиза на първо място в Гугъл, като напиша "времето", първия снеговалеж е в събота и е определен като "слаб". Самият сайт ми го препоръча Алберт Елби - синоптик от Мургаш. Температури - -1 до +3 /пак за събота. Дотогава - сходно. Пътя почти до там е асфалт, а черното е с чакълена настилка отдолу. Не може да се затъне току-така.
                        Пътя го знам прекрасно, но дотам прескачаме Конявска планина, а там на високото може да има сериозна зима.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Е - може и на по-близко и безопасно място, но аз засега не мога да се сетя за интересно такова. Основната идея няма да се промени.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Колеги,какво става с таз седмичната ви сбирка,че ме човЪрка от вътре да не дойда?
                            Ако се състой, приемате ли непознати с малко слаби нерви.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-01-10, 16:24.

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Ако така върви ще отпадне.

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Мойто трактор в бокса. Ще сменям крушките на мигачите през жилото на ръчната спирачка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X