Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
    кратък фото-отчет от разходката с Вельо из Осоговска планина...
    Браво, страхотни снимки!

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Момчета, скоро пожелавам подобна сбирка на марката ако не от околийски, то хайде от Балкански мащаб.

      http://ru.youtube.com/watch?v=xvP7s7...eature=related

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        347 броя

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
          347 броя
          Много народ бе. Ако всичките са печки, то от 50-тия нататък са си направо за токсикологията.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Браво, Дамяне! Интересни са ти снимките и приканват повторение!

            Момчета, понеже съм възпрепятстван да дойда на тазсъботното мероприятие и това ми докарва печал, предлагам ви да направим идущите събота или неделя 22 или 23 ноември ходене до Рила. Караме по магистралата до Костенец, после до с. Радуил и проверяваме 1 път, за който съм чувал, че е 17-19км. и води до яз. Белмекен. Аз съм карал по него 3-4км., и не се наложи да включвам бавни. Използван е за построяването на Белмекен и не би трябвало да минава през защитени местности.

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
              Браво, Дамяне! Интересни са ти снимките и приканват повторение!

              Момчета, понеже съм възпрепятстван да дойда на тазсъботното мероприятие и това ми докарва печал, предлагам ви да направим идущите събота или неделя 22 или 23 ноември ходене до Рила. Караме по магистралата до Костенец, после до с. Радуил и проверяваме 1 път, за който съм чувал, че е 17-19км. и води до яз. Белмекен. Аз съм карал по него 3-4км., и не се наложи да включвам бавни. Използван е за построяването на Белмекен и не би трябвало да минава през защитени местности.
              Другата седмица в събота е състезанието в Ботево, Ямболско, и аз съм съдия там. Така че не мога да се включа.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Нещо mail.bg е с нов интерфейс и не мога да разбера какво става. Съответно не мога да пусна клиповете на Лазо.
                Пускам леко:
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Lazar; 15-11-08, 22:55. Причина: снимките
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Видеото:

                  Керван 1
                  Керван 2
                  Мъро по баира
                  Аз по баира
                  Последно редактирано от Lazar; 15-01-09, 22:07. Причина: опресняване на линковете

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                    ...предлагам ви да направим идущите събота или неделя 22 или 23 ноември ходене до Рила. Караме по магистралата до Костенец, после до с. Радуил и проверяваме 1 път, за който съм чувал, че е 17-19км. и води до яз. Белмекен. Аз съм карал по него 3-4км., и не се наложи да включвам бавни. Използван е за построяването на Белмекен и не би трябвало да минава през защитени местности.
                    Опреснявам мястото на предложението, че се затисна от постове.

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Аз мога да се присъединя, ако не реша случайно да действам незаконно. /взеха ми разрешителното и съм бесен/
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        прогнозата за утре (22-ри) е доста "многообещаваща" - май дядо Мраз ще тества зимата ...
                        LR Disco II, Td5

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
                          прогнозата за утре (22-ри) е доста "многообещаваща" - май дядо Мраз ще тества зимата ...
                          И мен това ме притеснява. Не искам да стоя в Скитника "на топло и завет" и да не изкарам малкия навън.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            На мен лова ми се размина май тази седмица но ако има някаква разходка бих се присъединил с удоволствие, макар че май наистина зимата ще ни напомни че идва ...

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Май или се отлага, или по мъжки /без деца/, което не е много възпитателно??
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Колеги, аз имам една луда идея. Не за конкретна дата, но ще Ви я споделя. След като мине първата вълна снегове, да направим едно нощно изкачване донякъде на високо, да запалим огромен огън и да си седнем около него на лаф. Не знам колко ще натрупа, но ако става, Мургаш ми изглежда добра цел. Представете си, първо нощно снежно каране, после огромен огън, гледка към София в ниското и ние на сладка приказка. Да доста е екстремно, но ще е гот и ние ще има за какво да си спомняме. Как Ви звучи?
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X