Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    та тъй - рекох си да мина на път към Ком през Бистрица - видяхме се с Лазар и Дидо за 5 минути - впредвид суматохата около изчезналия хардуер за барбекюто...

    на Петрохан все пак решихме, че е за предпочитане хубавото време вместо перфектното място за DX-и и след кратко проучване на хълмчетата на около 3-4км по историческия път, избрахме едно и разпънахме антените.
    Сложих малко снимки от мястото - тревата беше малко влажна, но никакви проблеми - нито нагоре - нито надолу - (HDC-то ми работи -ура :-)

    някой беше цепил направо през поляните - или сутринта или предната вечер - имаше също и трак от мотори - явно е доста популярно за каране там

    за DX-ите, за имане - имаше - работих на 50MHz (UK, Холандия, Белгия) а се чуха 7Х(алжир) и CN (мароко) за момент - но с 5W и мобилната антена не можах да напрява контакт.

    п.с. ягодите са още зелени - след 2 седмици ще са тамън са бране
    Прикачени файлове
    LR Disco II, Td5

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Момчета, какво ще го правим август? Да се видим по някое време, да обсъдим това - онова по джипките... Аз имам да разказвам за отминалия месец, но ще го направя в отделен пост в тази тема - изминахме 2300-2400км. Вероятно ще се наложи да дам Скитника в сервиз или кой-знае... Мисълта ми е - казвайте кога ще ви е удобно. Аз съм в отпуск до 1 септември. Имаше идея да се мръдне до морето - ако се осъществи имам предвид много добро място.

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Момчета, август виси като дамоклев меч над нас! Никой нищо не пише... Поне по бира да пием в гадната градска среда!

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
          ... Поне по бира да пием в гадната градска среда!
          Кога и къде? Ако искаш и сега.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            Кога и къде? Ако искаш и сега.
            Е - да се съберем повечко.
            Да мръднем до морето, а? Някои петък - неделя? Или ден отгоре? На палатки. Никой ли не иска?

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Къде по морето и кога?
              Дискавъри 300 тди ръчка
              Витара тди автомат
              XT660R

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Първоначално публикуван от jumbo1 Преглед на мнение
                Къде по морето и кога?
                Предлагам на Кара Дере - 2км. северно от Бяла /на варненци е известно като Горица/, има и мегдан за каране, който иска. Напълно диво място. Понеже аз съм в отпуск до 1 септември съм на практика безпроблемен за които и да е дни - почивни или работни, като не ми се ще да е между 29-31 август. Набавяме едно ирационално количество алкохол и отиваме да снимаме "Особености на националния офроуд".

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  По принцип съм за. Зависи от датите и от някои други неща, като кефа на шефа. Ще направя всичко каквото мога за да дойда.
                  Дискавъри 300 тди ръчка
                  Витара тди автомат
                  XT660R

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                    Предлагам на Кара Дере - 2км. северно от Бяла /на варненци е известно като Горица/, има и мегдан за каране, който иска. Напълно диво място. Понеже аз съм в отпуск до 1 септември съм на практика безпроблемен за които и да е дни - почивни или работни, като не ми се ще да е между 29-31 август. Набавяме едно ирационално количество алкохол и отиваме да снимаме "Особености на националния офроуд".
                    На мен ще ми е далечко и сигурно няма да дойда.

                    Искам да отбележа, Вельо, че в последните няколко твои публикации споменаваш алкохола и то с привкус на мистицизъм и носталгичен руски постсоциализъм (само да вметна че нямам против руснаците руснаците, точно обратното). Надявам се това да е временно състояние дължащо се на отпускарския сезон, защото иначе ще ме притесниш.
                    ---------------------
                    Шофирайте разумно!
                    [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Първоначално публикуван от qboby Преглед на мнение
                      Искам да отбележа, Вельо, че в последните няколко твои публикации споменаваш алкохола и то с привкус на мистицизъм и носталгичен руски постсоциализъм (само да вметна че нямам против руснаците руснаците, точно обратното). Надявам се това да е временно състояние дължащо се на отпускарския сезон, защото иначе ще ме притесниш.
                      Че то за бирата се знае! Няма какво да се коментира.

                      Колеги, мисля, че ще е по-добре да насочим вниманието си към тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=37952 . Освен това, очевидно няма достатъчно кворум за курс към черноморието.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Що да няма кворум? Още един глас за Кара Дере.

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                          Що да няма кворум? Още един глас за Кара Дере.
                          И моя (за дерето), но аз на 29,30 и 31-ви няма да мога. Ще бъда там на 15, 16 и 17.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Лазаре, ти как си на 15, 16, 17, когато и Яро ще е там?

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Е, аз точно за тогава си правя сметките.

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Еми перфектно!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X