Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    До тук за палатки ми писаха или казаха в разговор - qboby, Didost, stanimirbg, c_gul. Предложението е все така валидно за всички. Според желаещите ще мисля и разпитам за място - удобна за предполагаемия брой палатки поляна с хубава панорама. Аз ще съм със сина ми /2г. 2м./и сестра ми, така че ще е подходящо и за деца. Ще се постарая да е до 100км. от София, за да не губим време в път. Естествено, ако някой има идеи, да казва! Най-примамливото предложение ще стане и крайна цел!

    Отделно от това, искам на благодаря на колегата Ivied за гостоприемството във Велинград. Хотелът му е удобен, на тихо място, а в минералния басейн чудесно отпочиват стари кокаляци!
    Последно редактирано от velio; 18-05-08, 15:40.

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Първоначално публикуван от genata Преглед на мнение
      Предладам ако има желаещи за един поход в Рила имам водач които ще покаже доста интересни местенца.
      Колеги, само напомням, че по-голямата и красива част от Рила е Национален парк и не е допустимо точно ние да нарушаваме правилата за опазване на природата. Но ако е извън Парка в ниската част на планината, например Лакатишка Рила, аз съм твърдо "ЗА". Аз мога да предложа и района на хижите Чавдар и Мургана в Стара планина или билото на Плана между Окол и село Плана( това второто е май малко твърде близо). Врачанският карстов район също е чудно красив. Или района на Ком. Избор има.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        ОК и аз бих дошъл с моя кораб защото сигурен съм,че ще е много приятно като предния път,че и повече.Пък и имам една палатка 5м.на 2м.която може да се ползва за банкетна зала.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от the_rock; 19-05-08, 11:57. Причина: Добавяне

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Рила нещо не ми е интересна вече. По-добре Стара планина.

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            И аз клоня към Стара Планина. И да ограничим надморската височина до 1000м., за да не се вкочаним през нощта. Този уикенд във Велинград /750м. надм. в./ вечер си беше за яке. Рила все още е студена.

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Манастир „Седемте престола“ - има страхотна поляна за палатки, а за по изнежените има и хотелска част. Надморското ниво е под 1000 м. От София се намира на 86 км. (ако се кара по шосето) има вариант за комбинация шосе + офроад.
              Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
              Discovery 2.5 TD5 2000 EX
              Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Първоначално публикуван от Barbaron Преглед на мнение
                Манастир „Седемте престола“ - има страхотна поляна за палатки, а за по изнежените има и хотелска част. Надморското ниво е под 1000 м. От София се намира на 86 км. (ако се кара по шосето) има вариант за комбинация шосе + офроад.
                Наистина там природата е прекрасна, а и в случай на нужда, може да се подслоним в манастира. Чудесно предложение!!!

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Събота и неделя е малко претрупано от народ на 7-те престола. Аз Ви предлагам да отидем до Златица, оттам по асфалт до хижа Мургана. После по черно по страхотен път по билото на планината до хижа Чавдар, от нея надолу има прекрасни поляни за палатка и отлични места за офф роуд. Само не се сещам къде има чешма.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Ако е близо до София,поне да е на изток малко ,че иначе цял ден ще пътувам,или ще трябва много рано да ставам.Аз съм за Стара планина
                    Бъдете здрави

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Освен казаното от zzlatev-
                      Хижа Чавдар е на 1250м. надм. в., но пък е южно от билото. Гледката /според картата/ ще е обширна. Наблизо има 3 върха - Остра, Койловица и Голеш. До х. Чавдар може да се стигне и от Буново - отбелязан черен път. До Мургана също може да се отиде по черен път /отбелязан/ от Челопеч. А пътя по билото е от маршрута Ком - Емине.
                      Наистина, досадата от преминаващи туристунгели около установените забележителности не е за подценяване.
                      Вода може да се носи.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        ...да отидем до Златица, оттам по асфалт до хижа Мургана...
                        Пътят Златица-Етрополе е затворен / за простосмъртни/ Макар че минават работническите автобуси, катаджиите са на пусия. Но може пък да се разберем.
                        Последно редактирано от Lazar; 20-05-08, 10:00. Причина: оправяне на цитат
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Пътят Златица-Етрополе е затворен / за простосмъртни/ Макар че минават работническите автобуси, катаджиите са на пусия.
                          Има едно пътче от Челопеч до Мургана, на което гарантирано няма проблеми с катаджии ...




                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            V93, наклоняването на апарата за постигане на ефект е вече измислено - наближава да стане век оттогава. Умението, обаче е да са прави останалите елементи в кадъра - дървета, евентуално хоризонт... Ще е добре също да ограничаваш модераторските си мнения в рамките на темата и обем, непречещ на обикновените юзъри удобно да следят развоя и. Останалото е брутален спам!

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Голямата навалица е по църковните празници. Може да се лагерува встрани от манастира, там няма кой да ни пречи.
                              Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                              Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                              Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                                V93, наклоняването на апарата за постигане на ефект е вече измислено - наближава да стане век оттогава. Умението, обаче е да са прави останалите елементи в кадъра - дървета, евентуално хоризонт... Ще е добре също да ограничаваш модераторските си мнения в рамките на темата и обем, непречещ на обикновените юзъри удобно да следят развоя и. Останалото е брутален спам!
                                Уважаеми колега, мнението, за което говорите, се състои от 1 изречение и 2 снимки за илюстрация и, поне доколкото мога да чета, е съвсем в рамките на темата и по-точно на тази й част, в която се коментира маршрут от Златица до х. "Мургана".

                                Иначе благодаря за професионалната критика по отношение на снимките. По този повод бих искал само да поясня, че, както повечето тук, фотоматериалите са без никакви претенции за професионално качество. В случая снимката е извадена от видео, при снимането на което операторът освен, че се е опитвал да държи себе си и камерата в изправено положение, е гледал все пак и да не си разбие носа с нея. Т.е. ефектът не е търсен специално. Той си се получава съвсем естествено когато се снима в движение при каране офроуд ...

                                В заключение искам само да изразя недоумението си от това какво "модераторско" видяхте в гореспоменатото 1 изречение, както и от тона Ви, който малко нещо ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X