Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Първоначално публикуван от Didost Преглед на мнение
    Ако има желаещи ......................................Ленд Ровър.
    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
    Аз съм за събота.


    .............

    Я малко по-конкретно! /че от неделя изчезвам/
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Програма няма. Просто ще идем да пием бира в покрайнините на Витоша, а к'во друго - ще се решава на място За сега сме аз и Дидо.
      Последно редактирано от Lazar; 02-07-08, 23:08. Причина: уточнение

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
        ................За сега сме аз и Дидо.
        То това засега сега започва. Да не се изхвърлям ама и аз мога да дойда.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          а как ми се ще а аз да дойда ... но този уикенд (5-6 юли) е УКВ полевия ден (събота 14ч. UTC до неделя 14h UTC)- и плана е да идем над х.Ком да работим от там с приятели ... но пък ако нещо се разсъхне съвсем работата, може и да се видим/запознаем
          ...не е лошо и едни GPS координати на явката да пуснете...
          LR Disco II, Td5

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
            а как ми се ще а аз да дойда ... но този уикенд (5-6 юли) е УКВ полевия ден (събота 14ч. UTC до неделя 14h UTC)- и плана е да идем над х.Ком да работим от там с приятели ... но пък ако нещо се разсъхне съвсем работата, може и да се видим/запознаем
            ...не е лошо и едни GPS координати на явката да пуснете...

            N 42 34'07"
            E 23 21'21"
            надморска височина 1006 метра

            ще ни познаеш по пушека на скарите
            "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

            Искам България чиста!!!

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Като Председател предлагам тотална промяна на концепцията. Лазар и Дидо, пък и Боби ако се появи, имат неотработен трудоден на билото на Стара планина под връх Баба. Цецо знае мястото. Аз към 10 часа ще тръгна натам с приятели, на които съм обещал да покажа що е това джип и до какви красоти се стига с него. Пък и имам да си добоядисвам една ограда. Та вземете сменете просто мястото. Можем да тръгнем и заедно от София, ще Ви преведа по друг път до хижа Чавдар, откъм Стъргел, да не повтаряме известни пътеки.
              Елате, има какво да видите, днес си взех рязания Рейндж. Станал е страхотен. А Цецо ще Ви каже горе каква е красота. Или вижте темите в раздел Пътешествия и разходки за ходенията дотам, включително и тази за ягодите на Джими. Мястото си струва.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Като Председател предлагам тотална промяна на .........................................................

                Цецо ще Ви каже горе каква е красота. Или вижте темите в раздел Пътешествия и разходки за ходенията дотам, включително и тази за ягодите на Джими. Мястото си струва.
                по т.1. При така предложения маршрут за съжаление аз отпадам със сигурност. До 14.00 трябва да съм в София.

                по т.2. То как да кажа, като е неописуемо. Даже и камерата не може да даде същото усещане на простор и красота. Трябва да се види със собствени очи.
                Злати, някой може ли да ти разкаже за някоя жена колко е красива и секси ?/емотикон - незнам как се слагат/
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Злати, в събота тръгваш, нали?

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Засега твърдо ДА. Към 10 часа от София с приятели. Ще покарам догоре, щи добоядисам и към 4 часа мисля да се прибера.
                    Дидо, айде оставяй тая риба и идвай.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Ти рибата остави на нас .

                      С най-голямо удоволствие бих дошъл, но Събота ранен следобед трябва да съм в района на София, затова и предложих нещо по наблизо.
                      "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                      Искам България чиста!!!

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Искам да се съглася с неотработения труд и да кажа, че при първа възможност ще се поправя

                        За сега се очертава до края на юли да съм закотвен в София... за съжаление...
                        ---------------------
                        Шофирайте разумно!
                        [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Ние с Лазар имаме среща днес, Събота, 05.07 - 10:30 на Бистрица. И Цецо, и Боби и всички други желаещи да палят Ровърите и да идват.
                          "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                          Искам България чиста!!!

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Първоначално публикуван от qboby Преглед на мнение
                            Искам да се съглася с неотработения труд и да кажа, че при първа възможност ще се поправя

                            За сега се очертава до края на юли да съм закотвен в София... за съжаление...
                            За наказание освен че ще отработваш, следващия път ще си отговорник за барбекюто Да се поправиш чрез благороден труд
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Отидох днес горе до паметника под връх Баба. Седнахме и похапнахме на масата и пейката. После се захванах да боядисвам и след 5 минути заваля. Скрил съм една кутия с боя в краката на статуята, в един ъгъл под боядисан в червено камък. Ако някой има път натам, време и четка, има още какво да се боядиса.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Пътуваме към мястото на срещата.


                                Тати, тати! Кога ще ми купиш Ленд Ровър?


                                Видяхме се с Дамян, който беше тръгнал на лов за DX-и


                                Стигнахме до мястото на срещата, обаче се оказа, че хората със скарите са на друго място.


                                За сметка на това, позяпахме полета на най-новия модел НАТО-вски изтребител.


                                Абе къде изчезна бирата?


                                Тръгваме. Ще търсим хората със скарите.



                                По пътя надолу срещнахме Пилота на НАТО-вския изтребител:

                                Дидо, аре по-живо бе братче!


                                Надушихме скарата, но пътя към нея беше блокиран от огромна купчина и трябваше да продължим пеш.


                                Мирише хубаво. Гладни сме, текат лиги.


                                Ей така:


                                Жълъдчета...Дали се ядат?


                                Ожулени коленца и малко рев.


                                Хапнахме, пийнахме. Разтоварихме от работната седмица.
                                Време е да се прибираме.
                                Събираме си боклуците под музикалния съпровод на оркестър "Ожулените коленца"


                                Ха, добре дошли обратно в София.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X