Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Голема излагация днеска....Реших да направя една репетиция днес,за утрешната разходка.На слизане добре,никакви ядове.Изорах полето бодро,реших да атакувам едно по-стръмно и дълго изкачване(друг път,дори и при кално време съм го качвал без никакви проблеми).Да ама не(то гуми си трябват).Качвам додето ми стигне засилката и дотам...И си викам,нагоре ще мина по лесния път(никво наклонче,около 100-150 метра.На половината път спрях(колата занесе опасно към камара строителни отпадъци)И до там...Викам си,срам не срам,ще звъня на Лазар....Добре че при последния опит успях да се измъкна сам....А малката ми навигаторка не спря да ме базика...
    Прикачени файлове
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Ми то като гледам си е бая хлъзгаво, а и както сам си видял - Гуми трябват.

      Абе за каква разходка се готвиш утре, че нещо не виждам в клуба или не мога да го намеря?
      Я ме светни.
      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
        Ми то като гледам си е бая хлъзгаво, а и както сам си видял - Гуми трябват.

        Абе за каква разходка се готвиш утре, че нещо не виждам в клуба или не мога да го намеря?
        Я ме светни.
        Хаха,готвех се...Вече няма смисъл.С Лазар и Цецо мислехме да покараме,то не е и баш разходка...Ама само ще преча
        Мнение на бат'Марто
        Аз утре ще изора Люлинското поле...Ако някой иска да се присъедини,към 14.00,да звънне на 0889531379.Абсолютен софт...Вельо,бих дошъл с теб,приятелю,но мисля да се наспя утре...
        Следващия път обаче,може да отидем до Боснек,а?
        Да не си помисли сега някой,че има нещо тайно...Просто се чухме по телефона
        Последно редактирано от бат'Марто; 24-01-09, 16:13.
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Верила се оказа наистина безводна планина и щом стъпихме в подножието и дъждът спря. Пръстта е песъчлива и калта е много приятна за каране. Всъщност, ако човек не се постарае, няма да се изкаля - просто не полепва по подметките, а гумите се чистят доста добре. Денят беше чудесен, дечурлигата се накефиха много, но не отидохме до Яребковица, каквато беше работната цел. Ето и малко снимки:
          Пътят беше такъв:






          Спряхме тук и ентусиасти се заеха с хвърчило.










          Децата се криеха в лабиринта.




          Търсиха кой знае какво,


          и не търсиха кой знае какво.


          Кал имаше за всички


          Странно дърво.


          Тези двамата да си признаят кои са! Или поне шофьорът на Диското!!!





          Дечурлигата се зазяпваха къде ли не.


          Обяснявах, че това не са камъни. Първия път със закъснение


          Отидохме и до Боснек.


          И се прибрахме. Чудесен ден и великолепно място за заигравки. Жалко, че бяхме само две машини!
          Туйто!

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
            ...
            Чудесен ден и великолепно място за заигравки. Жалко, че бяхме само две машини!
            Туйто!
            Страхотно,

            следващия път ще се присъединя с удоволствие, но за днес се бяхме разбрали с едни приятели да се видим на карнавала в Перник.

            Чудесна разходка сте си спретнали!

            Поздрави

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Аз съм проблемен. Ще направя каквото е възможно. Значи 9.30 на Кюстендил Величков?
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                Аз съм проблемен. Ще направя каквото е възможно. Значи 9.30 на Кюстендил Величков?
                Това ако е свързано с ходенето на Верила - то се осъществи днес - събота.

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Успокои ме. Значи просто не е имало възможност за мен и затова съм я пропуснал
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Много завиждам........Изкарали сте си чудесно.
                    Яд ме е, че не можах да се измъкна. Бях поел ангажимент към шурея.
                    Следващия път задълижелно ще сме на линия с жена, дете и куче(може и две)
                    "Bis dat qui cito dat"

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Не си признават кои са тези , които профучаха покрай нас нагоре с Диското и Самурая. Поне за Самурая знаем, че е форумски - имаше издайническа лепенка....Но си мълчат.

                      П.П. Благодаря на Вельо за снимките - много са добри.
                      Последно редактирано от grgeorgiev; 27-01-09, 16:58. Причина: П.П.
                      Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Вельо, на снимките от Верила има нещо интересно. Първата снимка от поредицата, в горния и край е мястото, където на 4 януари, спускайки се сам отгоре при 30 сантиметра сняг и лед замялко щях да влезна в канавката. А пътя точно сте го нацелили, още 20-30 минути нагоре и щяхте да стигнете страхотно заслонче с печка и всички есктри. Че и поляна за тичане на деца. Познавам и хората с Диското и Самурая. Самурайчето е на едно лъчезарно момче от нашия Форум, забравих му ника, а в Диското са баща му и майка му, също душа хора. На 4 януари хапнахме и полафихме с тях в заслончето.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Вельо, на снимките от Верила има нещо интересно. Първата снимка от поредицата, в горния и край е мястото, където на 4 януари, спускайки се сам отгоре при 30 сантиметра сняг и лед замялко щях да влезна в канавката. А пътя точно сте го нацелили, още 20-30 минути нагоре и щяхте да стигнете страхотно заслонче с печка и всички есктри. Че и поляна за тичане на деца. Познавам и хората с Диското и Самурая. Самурайчето е на едно лъчезарно момче от нашия Форум, забравих му ника, а в Диското са баща му и майка му, също душа хора. На 4 януари хапнахме и полафихме с тях в заслончето.
                          Знаехме за заслона, но решихме да не дърпаме рогатия за опашката. Но Верила е чудесно място за топлия сезон и няколкодневна разходка на палатка.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Отново сметнах за по-добре да не отварям нова тема и писах в тази.
                            Днеска се запознахме с колегата Peev.Обсъдихме въпросите които го интересуваха относно Диското,след което го запознах и с правилните майстори.Записа си час за утре за отстраняване на някои дребни проблеми причинени от други"майстори".И така в ранния следобяд заваля и рашихме да направим БОЙНОТО КРЪШТЕНЕ на Диското.Малко се поокаляхме из местните полета,Peev се представи много-добре въпреки липсата на гуми за кал.Ето и няколко снимки.
                            Прикачени файлове
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър



                              Кеф!

                              Има ли сбирки в бургаския регион?

                              И въобще разни организирани разходки?
                              Че ме сърбииииииииииииииииии
                              [IMG]http://kachi-snimka.info/images/bfi1236759624s.GIF[/IMG]

                              Коментар


                              • Покана за разходка

                                Към всички колеги в неделя ще правим разходка в района на гр.Белоградчик ще има колеги от Монтана и Враца, ако някой иска да заповяда, има пусната тема в "Пътешествия.."
                                P.S да не съм сам представител на марката
                                [SIGPIC][/SIGPIC]
                                [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X