Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Катаджиите са на пусия, но пътя за хижа Мургана се отклонява преди прохода, на около 2-3 километра преди билото откъм Златица. Оттам по самото било има страхотен път, не отбелязан никъде, който е прокаран за строеж на вятърни електроцентрали. По него, покрай върховете Говедарника и Баба се спускаме към хижа Чавдар. По пътя има един паметник на загинали в Руско-Турската война, който е малко обрасъл и има нужда от поддръжка. Мисля, че ние сме точните хора за това. Оттам стигаме до хижа Чавдар, а бивака можем да направим под нея и преди Буново, някъде до реката или поляните над нея. Довечара ще закача една -две снимки от преди година от това място, та да видите и да кажете става ли.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Да направим нещо за паметника ще осмисли истински начинанието. Дори само да почистим около него.

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Трябва да се пресадят няколко борчета, да се почисти, да се боядиса оградката на паметника и да се направи една пейка, ако успеем да домъкнем няколко дъски. Боя за оградата, телена четка и шкурка за подготовката ще купя аз. Естествено, ако и другите са съгласни да изберем този маршрут.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Съгласен. Трябва да свършим и нещо полезно.

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Ако пейка не съществува, може да се направи от паднали дървета, стига да не са непосилно дебели. Всяко лято правя такава на морето. Ако някой има бормашина с батерия, ще е добре да я вземе - имам такава телена четка. Ще нося и права лопата и четка за боядисване на оградата. Ако на връщане ще минем оградата втора ръка, ще взема 2 четки. Ще взема и лапа /стига да я намеря/ за шкурката. Имам и гвоздеи около 6-7см.

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Ъм-м-м, възможно ли е да се отложи с една седмица, на 14 и 15 Юни?

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                За мен не е проблем да сменим датата, но ако го правим, да го подложим на обсъждане и до ден-два да решим.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                  Ако пейка не съществува, може да се направи от паднали дървета, стига да не са непосилно дебели. Всяко лято правя такава на морето. Ако някой има бормашина с батерия, ще е добре да я вземе - имам такава телена четка. Ще нося и права лопата и четка за боядисване на оградата. Ако на връщане ще минем оградата втора ръка, ще взема 2 четки. Ще взема и лапа /стига да я намеря/ за шкурката. Имам и гвоздеи около 6-7см.
                  Паметника е доста над границата на гората, та най добре да си вземем 2 дъски, а за крака ще отрежем 2 пъна от някое паднало дърво. Аз вече имам резачка. И акумулаторна бормашина имам.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Аз за 14 и 15 съм под въпрос. Важното обаче е, да сме повече хора и да е удобно за всички. Ако се отложи ще се постарая да дойда.

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                      Аз за 14 и 15 съм под въпрос. Важното обаче е, да сме повече хора и да е удобно за всички. Ако се отложи ще се постарая да дойда.
                      Да, но ако не отидеш няма да има видео материал така, че нека да си остане на 7-8, пък ако успея - добре, ако не - живи и здрави следващият път.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Тьй като Вельо е инициатор, а за него 14-15 е проблем, предлагам да запазим датата 7 и 8 юни, да приемем маршрута Мургана - Чавдар и да го отделим в отделна тема. Лазар ще направи всичко възможно да се освободи още на 7-8. И да действаме.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          За мене няма значение датата,вие решавате
                          Бъдете здрави

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Да, Злати имаш право. Остава за 7 и 8 Юни! (С дебело, че да не се обърка някой)

                            П.П.

                            Злати е създал отделна тема за конкретната сбирка.
                            Последно редактирано от Lazar; 21-05-08, 17:28. Причина: добавяне на препратка

                            Коментар


                            • До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Ако има желаещи в края на тази седмица може да се поразходим около София - Бистрица, хълма на Делтапланеристите. Повече за да се видим, да спретнем маса, може и да "премерим ходове". Събота го дават да има облачета, май ще е по-добре. Ако се разберем за Събота 05.07, ще отида там отрано, да "преслушам" гьола със сонара, пък може и риба да хвана, за обяд, за собствениците на МПС с марка Ленд Ровър.
                              Последно редактирано от Деян Стоев; 02-07-08, 15:35.
                              "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                              Искам България чиста!!!

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Аз съм за събота.


                                П.П.

                                Дидо, преместих я тук, че онази залепената е за Велинград, по-глобална е така да се каже.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X