Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Я, как добре се нареждат нещата! Аз съм почти сигурен и все още има неясноти около идването на сина ми и произтичащите от това неща. С jumbo 1 /ако потвърди/ ставаме четирима. Някой друг? Ако знаете колко е вълшебно там!!!

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Ще мога да кажа със сигурност в петък или събота. Надявам се да успея.
      Дискавъри 300 тди ръчка
      Витара тди автомат
      XT660R

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
        ... Напълно диво място...
        А т'ва к'о ще рече? 'Ептен пущиняк и на палатки или У гарсониерата ЛР ?

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Ептен пущиняк не е, щото се разчу в последните години и има компании палатки на през няколко стотин метра... Готино е...

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Какво е Кара Дере...
            Великолепен плаж на открит залив, над който има малко /около 10м./ възвишение с рехава борова гора или храсти, в които да се опънат палатки. Често посещавано от делфини и момичета, облечени в аромата на морските вълни. При слука, човек може да се прехранва с прясно уловена платерина /следноголям кефал/ и да пие по шише домашнярка на ден без последици за канчето /главата/. Като споменах за делфини, там съм наблюдавал как 2 делфина затвориха стадо кефал на около метър от брега. Който не е виждал фонтан от скачаща риба и пенещи водата делфини на 1 м. /словом - един метър/ от брега, едва ли ще ми повярва. Когато планктона започне да цъфти, вълните деликатно и плахо проблясват в нощта. Ако и се улучи звездопад... И кротко отдъхващото Диско наблизо... Такива нещица могат да се наблюдават при добра сгода в Дерето. .Проблемът е, че се напълни с простаци и наркомани, които дойдоха предимно от Иракли и варненски окръг, които правят идиотски зари и въобще реват за набиване на обръчите. В петък, събота и неделя нещата стават още по-лоши. Вода се носи от Бяла, храна от вкъщи или от Бяла, осветление - всеки както иска /няма ток/, тоалетната е прохладна и сенчеста и е от няколко декара. С удоволствие ще отговоря и на други въпроси.

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
              Ептен пущиняк не е, щото се разчу в последните години и има компании палатки на през няколко стотин метра... Готино е...
              Лани едни келешчета - двойка ни се разпънаха между палатките, защото нямало никъде място. Това, което описваш е отпреди поне 5 години или от септември.

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Т.е.?
                Искаш да кажеш, че тарапаната е като на Слънчев бряг ли? ... 9.00 сутринта хавлия до хавлия и лапаш петите на Васко...
                Значи информацията ми е стара... Не съм бил там от 2-3 години...

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Ахъ, че он'ва лирично описание нещо не връзва с петите на Васко...

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                    Ептен пущиняк не е, щото се разчу в последните години и има компании палатки на през няколко стотин метра... Готино е...
                    Яро, ако това, което описваш са впечатления от последното ти ходене, подготви се за сериозно разочарование. Освен това, архитектът сър Норман Фостър възнамерава да го осере с поредния спа комплекс, така че е добре и да си вземеш "сбогом" с Кара Дере. Крайно неприятно ми е да ти го напиша, но е истина. Извинявай, все пак!

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                      Ахъ, че он'ва лирично описание нещо не връзва с петите на Васко...
                      Лирично е описанието на природата. Петите на Васко... Не е баш така, ама не е както беше. Целия некачествен човешки материал, който ходеше на Иракли се изсипа на Делето, когато започнаха проблемите с Иракли. Самото Иракли също беше фантастично място, а имаше и други места, които да поемат злокачествение наплив, така че да не пречи. Сега остана само Дерето. Да не ви разказвам какво видях това лято в Арапя... Нямам толкова бира да преглъщам мъката си. Колко ужасно много спомени имам в Арапя - това място оформи до голяма степен живота ми. За първи път стъпах, когато бях на 6 години. Мисля, че ако сме повечко, на Дерето ще се съобразяват с думата ни.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Е, сега остана само Дерето на юг. Тоест от Бяла (която е горе-долу по средата) на юг. Като място с такива размери и достъпно И за леки коли. На север има интересни места, но сезонът е по-кратък...

                        А иначе примера с пепите на Васко си е точен, кво.. Бил съм два пъти на такива плажове - веднъж на Sunny biAtch и веднъж на Ахтопол и ми стига... Изключвам като бях малък и баба ми ме водеше на централния във Варна.. В 9 сутринта навалицата е такава, че не мога да си чуя гласа, камо ли да прочета някоя книга. Много обичам да чета на плажа, но да чувам само вълни и чайки а не да лапам чужди пети, опънал хавлийка "на пътеката" щот' съм дошъл късно и/или да слушам на всеки 3 минути и 27 секунди - МИТКОООООО, излез от водата!!!!!

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Добре, добре! Ще идем, ще видим. Ако е кофти - по една туба двутактово в резервоара и после едно бързо трофи из района

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Не зная за дере южно он Бяла. Това, за което говоря е 2 км. на север - между Шкорпиловци /по-точно с. Горица/ и Бяла.

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                              Не зная за дере южно он Бяла. Това, за което говоря е 2 км. на север - между Шкорпиловци /по-точно с. Горица/ и Бяла.
                              Да, да, точно за него си говорим.

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                не че нещо ... ама що ще се бутате по черноморието? ... ей къде е Гърция ... плажове да искаш там (Халкидики примерно)- а к'ви пътчета има ...

                                за храна/вода, ако не си носите де - из селските супери там цените са кат' на софийските хипермаркети (е почти де) - примерно: мартини бианко литър - 9 евра - в младостския хит е 17 и нещо... края на май ходихме на Ситония/халкидики - в хотел/къщички -малко преди Торони - места са палатки да искаш - спокойствие ... кеф ...

                                аз от години не съм стъпвал по нашето черноморие и мисля да прадължавам все така ...
                                LR Disco II, Td5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X