Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Момчета, с баща ми имаме идея да направим в събота едно кръгче Чурек - вр. Мургаш - Бухово. Ще се радвам да се съберем и да направим LR керван.

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Аааа, може, може! В района има доста пътчета за каране. А и на последната разходка едно кално баирче нещо ми се опъна. Ще се върна за отмъщение

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Колегите от Клуб УАЗ организират нещо интересно -http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...192#post509192
        аз ще ходя, та ако искате да спретнем една ЛР дружина?
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          ако идвате към Леденика, пишете хижа Пършевица е в района по точно там свършва пътя и "случайно аз я стопанисвам" но да се знае отрано че сега ремонтираме другата хижа и тази е затворена
          [SIGPIC][/SIGPIC]
          [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Първоначално публикуван от dimi69 Преглед на мнение
            ако идвате към Леденика, пишете хижа Пършевица е в района по точно там свършва пътя и "случайно аз я стопанисвам" но да се знае отрано че сега ремонтираме другата хижа и тази е затворена
            Ако дадеш телефон за връзка и резервации ще е супер. И не разбрах коя хижа е затворена - Леденика или Пършевица? Благодаря предварително.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Пършевица е тази която ние стопанисваме и в момента няма човек постоянно там, просто бързаме да успеем за сезона с ремонта на другата хижа - хижа Ком стара, 0878 927374 - Митко, за зимата съм подготвил и две шейни,
              [SIGPIC][/SIGPIC]
              [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Ще се радвам ако имам възможност да се присъединя.

                Доколкото виждам идеята е да вземем и домочадието нали?

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Колегите от Клуб УАЗ организират нещо интересно -http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...192#post509192
                  аз ще ходя, та ако искате да спретнем една ЛР дружина?
                  Аха, руските и английските УАЗ-ки заедно! Интересно ще е, навит съм.

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Тая събота - 8 ноември ще ходя с малкия "Господ знае къде". Някой да ни придружи "Дотам и обратно"?
                    /имам 1 еретична мисъл - ако се съберем поне двама да тестваме 1 път към връх Руен в Осоговската планина или 1 черен път, за който местните казват "я си карай по асфалта" - отново в Осоговска планина./
                    По пътя за към Кюстендил има и 1 канал, та ми минава мисълта да се гресирам мимоходом /дори няма да спирам/ и евентуално други нещица.

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      и на мен ми се разхожда натам (стига да не е отпаднало заради прогнозата) довечера по някое време ще потвърдя ...
                      LR Disco II, Td5

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Колеги,който има желание за Леденика на 15-16 ноември моля да потвърди във раздел Разходки за да преценим местата,и ако е нужно да търсиме във близките хотели места ,защото няма време.
                        FORD MAVERIK 2.7TD
                        Тел.0898662817
                        LZ1IID

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Не е отпаднало. Пиши ако ще идваш. Ако ти е удобно - 9:15-9:30 на бензиностанция Еко след Стамболийски, като идваш от Сливница. Остава Осоговска планина. Ако имаш друга предложение - казвай. За похапване - сандвичи. Синът ми е на 2г. и 8м.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            чудесно, ще гледам да се добера до там в задръстванията навреме - нямам нищо конкретно наум - района ми е напълно непознат ... до утре...
                            LR Disco II, Td5

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Случайно погледнах първата страница на темата. То преди 4 дни сме имали годишнина. 1 година ДИСКО-тека /както го определи Недялко/. То си е било юбилей, а само Вельо и Дамян ни отсрамват в момента. Май само те трябва да пият, а останалите да черпим. Предлагам лайт сбирка. Предложения?? Може и в София.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Трябва! Юбилейче и разглеждане на Диското на Недялко. Някъде в София.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X