Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Кой беше?

    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
    С кого се видяхме днес на малкото околовръстно - Люлин-6-ти микрорайон? Май беше бат'Марто. Ако съм в грешка, моля да бъда поправен.
    Да Цецо,аз бях.Само че бързах,иначе щях да те догоня,за да пием по едно...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • До: Кой беше?

      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
      Да Цецо,аз бях.Само че бързах,иначе щях да те догоня,за да пием по едно...
      Щеше да ме догониш друг път. Аз возех малкото магаре, което трябваше да си вземе антибиотика след 5 мин., а лекарството се намираше в Бъкстон. Кой беше казал, че диското не стигало 4000 об/мин. Знаеш ли как стига и 5000.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Вече и аз мога да се похваля и много поздрави и благодарности на майстора
        Прикачени файлове
        ЛУД УМОРА НЯМА
        0897865200

        Коментар


        • Има ли желаещи за неделна (18.01) разходка около София с деца ?

          Както прочетох, от време на време се организират еднодневнии разходки за забавление на деца и родители. И аз съм решил да пораздвижа моите. Ако има желаещи, предлагам да ходим заедно някъде. Естествено, може желаещите да са и без деца - споменавам децата, за да се има предвид, че ще трябва да се съобразяваме с тях.
          За маршрута приемам предложения всякакви.
          Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Верила - безводната планина
            Името на Верила е тракийско и значи безводна /Рила - водна/. В събота замислям врътна едно "дотам и обратно" около Верила. Понеже нямам читава карта, когато събера информация и надявам се - намеря карта, ще кажа и принципен маршрут. Пътувам със съпруга и две деца - едното на почти 3 м., другото на 2г. 10м., така че ще е изтъкана от разумност и миловидна благост разходка.
            Който иска да дойде е добре дошъл.

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
              Верила - безводната планина
              Името на Верила е тракийско и значи безводна /Рила - водна/. В събота замислям врътна едно "дотам и обратно" около Верила. Понеже нямам читава карта, когато събера информация и надявам се - намеря карта, ще кажа и принципен маршрут. Пътувам със съпруга и две деца - едното на почти 3 м., другото на 2г. 10м., така че ще е изтъкана от разумност и миловидна благост разходка.
              Който иска да дойде е добре дошъл.
              Velio, звучи ми чудесно за една такава разходка. За съжаление немога още да потвърдя идване със сигурност, но ще ти изпратя едно ЛС като разбера дали ще мога или не.
              "Bis dat qui cito dat"

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                Velio, имам топографски карти, малко старички, но вършат работа.
                http://why_you.farted.net/d/maps
                Ако не се отварят, пиши на лични. Ако не се ориентираш кой картен лист ти трябва, може да ми пишеш на skype : georgievgr .
                На пръв поглед листовете са k34-059-...
                Не знам да ли ще дойда, но идеята ми харесва.
                Подхода от към Боснек или откъм Железница го мислиш?
                Последно редактирано от grgeorgiev; 20-01-09, 12:28. Причина: допълване
                Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
                  Velio, имам топографски карти, малко старички, но вършат работа.
                  http://why_you.farted.net/d/maps
                  Ако не се отварят, пиши на лични. Ако не се ориентираш кой картен лист ти трябва, може да ми пишеш на skype : georgievgr .
                  На пръв поглед листовете са k34-059-...
                  Не знам да ли ще дойда, но идеята ми харесва.
                  Подхода от към Боснек или откъм Железница го мислиш?
                  Благодаря! Ще ги разгледам. На мен ми се искаше да имам и туристическа карта.
                  Подходът - когато видя читава карта, но гледайки пътния атлас мислех от южния край - само там имаше път - Дупница - Самоков, като кривна преди това към селата, но съм убеден, че има по-интересни пътчета, та затова ще търся тур. карта.

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Тези карти по-принцип са по-подробни от туристическите. Аз ги предпочитам в много отношения, но все пак са от 1983-та, т. е. по-новите обекти липсват.
                    Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      аз пак имам докторска забрана за напускане на града, от сервиза казаха че трябва належащо да сменя лагерите на главините преди да излизам.. и тоя път ще пропуснем хубавината..
                      Дано скоро и над наща джипка да огрее слънце..
                      Да се забавлявате и за нас
                      [COLOR=#01b4f8][B][URL="http://forum-lines.ru/"][IMG]http://forum-lines.ru/rez/ab42532.gif[/IMG][/URL]
                      [/B][/COLOR][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/picture.php?albumid=469&pictureid=6937[/IMG][COLOR=#01b4f8][B][FONT=Tahoma][COLOR=Navy]
                      Land Rover Range Rover 2.5 TDS - 95'[/COLOR][/FONT]
                      [/B][/COLOR]

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        В семейството се надига мерак и ентусиазъм да участваме . Дано да не изникне нещо непредвидено.
                        Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          Предлагам в събота, в 9:30 да се чакаме на бензиностанция ЕКО, която е на К. Величков - като се мине Стамболийски и Нипроруда на около стотина метра вдясно /след циганските колиби/ и пред парк "Св. Петър и Павел". След това да отидем в Г. Диканя и след като разпитаме местните да решим какво да правим. Предлагам като работна цел да е Яребковица. Според уикипедия, черен път до там има през Дрен, но Г. Диканя и Дрен са свързани с асфалтов път. Има писано и в тази тема.

                          Някой колега с Фрийлендър няма ли да се присъедини?
                          Последно редактирано от velio; 22-01-09, 22:56.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Аз утре ще изора Люлинското поле...Ако някой иска да се присъедини,към 14.00,да звънне на 0889531379.Абсолютен софт...Вельо,бих дошъл с теб,приятелю,но мисля да се наспя утре...
                            Следващия път обаче,може да отидем до Боснек,а?
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                              Предлагам в събота, в 9:30 да се чакаме на бензиностанция ЕКО, ...
                              Ще се опитам да съм точен. За всеки случай номера ми е 0889304861.
                              Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                                Аз утре ще изора Люлинското поле...Ако някой иска да се присъедини,към 14.00,да звънне на 0889531379.Абсолютен софт...Вельо,бих дошъл с теб,приятелю,но мисля да се наспя утре...
                                Следващия път обаче,може да отидем до Боснек,а?
                                Наспи се. Боснек няма да избяга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X