Първоначално публикуван от Veselin Monkov
Преглед на мнение
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Заедно да направим картата още по точна
Свий
X
-
От: Заедно да направим картата още по точна
-
От: Заедно да направим картата още по точна
По тоя мост ме кара да минавам с колата
https://www.google.bg/maps/@43.13877..._zOQ!2e0?hl=bg
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
И аз да съобщя за една малка неточност, в гр. Пещера липсва един от изходите на кръстовището на околовръстната улица "Хан Пресиян" и ул. "Сокола", ул. "Георги Зафиров" ( кръстовището до лийдъла и винпрома). На тая улица даже има и бензиностанцийка - работеща, на картата ги няма.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнениеВ q2 е отразено. Ако мине тестовете я пускаме тази седмица.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
В q2 е отразено. Ако мине тестовете я пускаме тази седмица.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнениеНе знам дали е отразено в картата, но днес с изненада установих, че левият завой от бул. Мария Луиза по бул. Тодор Александров на кръстовището при Булбанк вече е забранен.
Що за глупост е това не знам...
Иначе забраната за левия завой е от около 2 месеца. Според мен го направиха, защото много често колите, които се редяха за направо към М.Луиза блокираха платното за завой надясно по Дондуков и затова просто ги изместиха с още едно платно наляво, на мястото за левия завой
Това е само мое наблюдение разбира се, може и други причини да има. На много места левия завой по принцип не е приоритет и винаги ако може не е разрешен.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Не знам дали е отразено в картата, но днес с изненада установих, че левият завой от бул. Мария Луиза по бул. Тодор Александров на кръстовището при Булбанк вече е забранен.
Що за глупост е това не знам...
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнениеОстава и аз да не знам! Вие бихте ли ползвали на този уред версията на латиница ? Защо не карате лятото колата си с гуми с шипове, защото има и такива гуми !
Масово хората навигират по CNEU и после се оплакват от грешки.
Не мисля, че правя нещо нередно и моля без крайни изводи.
Благодаря!Последно редактирано от Ivich; 12-07-14, 11:27.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнениеОстава и аз да не знам! Вие бихте ли ползвали на този уред версията на латиница ? ...
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Остава и аз да не знам! Вие бихте ли ползвали на този уред версията на латиница ? Защо не карате лятото колата си с гуми с шипове, защото има и такива гуми !
Масово хората навигират по CNEU и после се оплакват от грешки.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнениеЗащо на снимките имената са на латиница, а питате за ОФРМ? Коя карта използвате?
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Защо на снимките имената са на латиница, а питате за ОФРМ? Коя карта използвате?
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Пловдив
Идвайки от София към Новотела картата рутира по заобиколен път, като на кръстовището на бул. България и ул. Васил Левски иска да заобиколя и да завия по бул. България наляво, вместо да продължа направо по ул. Васил Левски и да стигна до Новотела.
Може и да греша, но маркера за Новотела е на грешно място, а трябва да е малко по надясно, където е и входа на хотела.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Здравейте,
Пътят с.Калековец - с.Стряма
Пътят е вече отворен за движение, като пропадналия мост е изцяло демонтиран и има изграден нов мост малко на около 50м по-на юг. и има изместване и изцяло нов път около двеста метра преди и след реката. След това си върви по старото трасе.
И зачеркнатите табели за Раковски на третото Пловдивско отклонение най-накрая са актуални и не е нужно да се минава през Чекерица.Последно редактирано от Ivich; 11-07-14, 22:19.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Пуснато е околовръстното при Враца. Засега рутира директно през центъра на града.
Остави коментар:
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Остави коментар: