От: Заедно да направим картата още по точна
За съжаление колега не е за пешеходци!Просто проблем с картата.
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Заедно да направим картата още по точна
Свий
X
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Я провери настройките да не са за пешеходец .
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Здравейте колеги,Вчера открих грешка при рутирането и при двете карти - Сити и Топо. По пътя Пловдив-село Труд.Пътувайки от Пловдив към офиса на Стар Моторс навигацията ме води през разделителната мантинела на двете платна вместо през детелината при село Труд и после в обратна посока
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
За градовете е ясно.Там и факир да си не можеш да смогнеш на промените.Извън града е друга работа. Ако преди да тръгнеш разучиш маршрута-добре може и с междинни точки, но ако попаднеш на непознато място дори и да си носиш карта / пази боже да не е пълна или стара/ и като знам какво е състоянието на маркировката и пътните табели можеш да се набуташ в някакви гори тилилейски или да въртиш с километри.На мен ми се е случвало! Ето за такива ситуации ни е нужна навигацията.И ако и тя те накара да обикаляш.......Тогава по-добре е май да питаме някой местен на къде да хванем.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Така е, няма пълно щастие, такива са алгоритмите. И мен на къс маршрут ме кара да мина през центъра на Казанлък.
Всичко се оправя с междинни точки и предварителен преглед.
Остави коментар:
-
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнениеДали това не е по-скоро нещо, свързано с Гармин? И в Мапсорс, и в Garmin Street Pilot не само OFRM, но и последната версия на City Navigator Еurope прави този маршрут през магистралата.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
И аз забелязвам че от последната CITY версия не ме прекара където е логично да е чрез най-бърз маршрут, пътувахме до Кюстендил и каква беше изненадата като ме прекара през Перник по стария път, вместо по магистралата до Дупница и от там до Кюстендил, това при нагласено за най-бърз маршрут и отбягване на непавирани пътища?
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнениеДнес от София до Сопот (до Карлово) ме прати да минавам през Пловдив. Според гугъл мапс - 10 минути и 55 колометра горница.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Днес от София до Сопот (до Карлово) ме прати да минавам през Пловдив. Според гугъл мапс - 10 минути и 55 колометра горница.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Разбира се, че помагате и ви благодарим за това!
Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнениеБлагодаря, но мислех, че проблема е по-глобален, защото съм го срещал на много места. Тук съм посочил само това, защото ми е било прясно и съм попаднал на темата. И не знаех дали устройството или картата са виновни за неподходящите маршрути. Ако ще помогнем за подобряването и - кажете и по-често ще пишем тук! Поне аз де...
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Благодаря, но мислех, че проблема е по-глобален, защото съм го срещал на много места. Тук съм посочил само това, защото ми е било прясно и съм попаднал на темата. И не знаех дали устройството или картата са виновни за неподходящите маршрути. Ако ще помогнем за подобряването и - кажете и по-често ще пишем тук! Поне аз де...
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Ако имате предвид подадената от вас информация за маршрута от Габрово към Пловдив - в актуалната версия 2016Q1 е отразена корекцията, която сте ни изпратили.
Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнениеПроблема не е само за посочения маршрут. И аз питах преди няколко страници, но няма отговор.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Според мен проблема е в картата защото с европейската си чертае маршрута както трябва.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Проблема не е само за посочения маршрут. И аз питах преди няколко страници, но няма отговор.
Остави коментар:
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Остави коментар: