От: Заедно да направим картата още по точна
На прикачената снимка от google maps съм очертал улички в кв. Младост1 в София, които не са съвсем точни в ОФРМ 2013Q2
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Заедно да направим картата още по точна
Свий
X
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Току що завърших Стара Загора в моята карта, забелязах че има доста неточности там в ОФРМ, прекъснати и затворени улици, еднопосочни и т.н. При мен е съгласувана почти навсякъде със стрийт вю, трявба да е достатъчно вярна. Сега правя и Силистра, там също доста неща се разминават. Мога да ги пратя на екипа за да се ползват. Също и другите, които вече съм завършил и проверил по Гугъл. Велико Търново също има доста неотбелязани еднопосочни улици и други неща за корекция.Последно редактирано от dhv; 11-07-13, 11:22.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Забелязах нещо странно,при навигиране през град Сунгурларе,маршрута ми е надясно през забранената улица към полицията,извинявам се за линк-а от бгмапс,но ми е доста по-лесно. Работата е там,че има един стар знак влизането забранено и се минава покрай полицията,което не е приятно. Иначе се завива наляво и на второто кръстовище надясно покрай парка,пак на дясно и вече се движим по главния път за петолъчката или Котел.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
При мен вече е така в БГ Топо. Без подходите, но явно съм го уцелил, строежа се вижда в Bing.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
За Сабин :
Новото кръстовище в село Веселиново в момента е в това състояние.Прикачени файлове
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от engineer Преглед на мнение...
Моля, някой с по-нова карта да потвърди/отрече въпросните места.
...
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнениеДа, на изхода на Веселиново.. Веднага щом го ремонтират ще мина да го запиша.. Ако не ме изпревариш де .. Правят някакво странно кръстовище и затвориха готовия път.. Надявам се да направят някакво кръгово и според мен ще е най-удачно..
В момента не се знае какво ще става там..
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Здравейте,
Версията, на която забелязах неточност е 2012Q3.
Мястото е разклона за с. Войнягово, след гр. Баня, обл. Пловдив (N42.53699 E24.81706), посока гр. Пловдив.
- пътят за селата не е свързан с главният - маркирано с magenta елипса;
- пътят с червеният знак не съществува от дълги години - този участък е част от много стар път, който в момента е черен път (е, офроуд става ).
OFRM
OpenStreet
Като пример на съществуващото положение давам и същият участък от OpenStreet Map.
Моля, някой с по-нова карта да потвърди/отрече въпросните места.
Предварително се извинявам, ако местата са оправени в по-новите версии.
Поздрави!Последно редактирано от engineer; 29-05-13, 20:10.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнениеИ след село Веселиново - Ямболско също има промени и ново кръстовище.
В момента не се знае какво ще става там..
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Магистралата след Карнобат е с ново навлизане.. И след село Веселиново - Ямболско също има промени и ново кръстовище. Преди два дни минах от там но навигацията липсваше и не можах да запиша промените.
Остави коментар:
-
-
-
От: Заедно да направим картата още по точна
С междинна точка село Веселиново си през Риш.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Искам да попитам,ще бъде ли променен скоро приоритета на Ришкия проход,на нормален такъв,защото е почти невъзможно да накараш Гармина да те навигира от там. Прохода вече е в много добро състояние,като има само на отделни места лоши участъци,но пътностроителните фирми работят постоянно по тях.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Виждам, че е работено по картата, за това което бях писал относно движение посока Враца и Оряхово. На входа на Враца вече всичко е ок, отклонява ме надясно по околовръстното където трябва, но на изхода на града има проблем. Ако продължавам към Оряхово надясно е ок, но ако имам работа да речем в жк Дъбника на Враца ме рутира наляво, което платно е насрещно и еднопосочно. Правилно е да се завие на дясно и след около 250-300 метра е позволено да се направи обратен завои посока Враца.
Остави коментар:
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Остави коментар: