Здравейте,
Кръстовището между бул. Народни Будители и ул. Мара Тасева в кв. Аспарухово, Варна, е кръгово.
https://goo.gl/maps/5bQh89b6DCBqUiJ28
Поздрави!
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Заедно да направим картата още по точна
Свий
X
-
От половин година кръстовището при Мало Конаре Пазарджишко е кръгово.На пътя Пазарджик - Пловдив. Координати: 42.184537° 24.425457° Качвам и скрийншот от Гугъл ърт на кръговото.
Остави коментар:
-
Здравейте,
На входа на град Приморско, кръстовището на ул. Трети март и ул. Съединение вече е кръгово.
Поздрави!
Остави коментар:
-
Абсолютно, ама истината е, че и 5лв не си струва за градската карта. Всякакви приложения update-ват картите месеци преди Geotrade и освен това имат десетки пъти повече обекти. Geotrade-а чакай на точен адрес да те метне или па да почакам 6 месеца да вкарат някоя нова естакада/околовръстно. Дали няма да пусна Waze или Google Maps (ако щеш и OSMAnd) и да питам директно за името на обекта или ще се мъча с Garmin-а да го целя по сукаците.
За офроуд може би все още има смисъл, но там нещата са други. Ако не вадеха и новите версии с половин година закъснение докато "конкуренцията" в лицето на безплатните OSM-ски карти или пък BG Topo/BGMountains може би щеше да си струва до някъде абонамента. За мен лично е нереална сумата предвид пъти по-големи по размер топографски карти на чужди държави колко пари струват, но всеки сам си преценява.
-
Здравейте. Наложи ми се да пътувам от Пловдив до София ж.к. Сердика два пъти. Използвах две различни навигации. Избрах да пътувам по околовръстното през Бул. " Цар Борис". След Църна маца завих и се започна. През цялото време уреда ме караше да завивам ту наляво, ту надясно, ту да минавам през вече несъществуващи кръгови. Ако не знаех къде отивам, не зная как щях да се оправя.
Остави коментар:
-
"Офлайн" навигацията върху специализирани уреди изобщо не е на доизживяване.
А еднократно обновяване мисля, че има и сега но едва ли е 5лв
-
Една идейка, може и да е от полза. Ясно е, че тоя тип навигация е на доизживяване. Ако имаше еднократно обновяване за 5 лв вероятно досега бих дал доста повече пари от стойността на картата с доживотно обновяване.
Остави коментар:
-
Установих проблем при навигацията в Сърница. При движение от градчето до курортната част на яз. Доспат се опитва да прокара по несъществуващи улици. Чичко Гугъл прави абсолютно същото.
Независимо дали се влиза от единия край на града от Велин град или от другия от Доспат, навигира по същия начин.
Записах трек с правилния път на Oruxmaps. OruxMaps_2020-08-22 1247.zip
Остави коментар:
-
Ако имате някаква система да информирате за промоции (бюлетин предполагам), ме включете в списъка! От бая време се опитвам да си продам един уж хубав (четирицифрен) гармин, че да взема 2дин за вграждан.е в колцата, ама май умря тая работа...
Остави коментар:
-
Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнениеЗдравейте,
От няколко версии насам забелязвам следното поведение на картата при движение по бул. Вардар и завиване наляво по бул. Царица Йоанна в посока Люлин - точно при преминаве през кръстовището nuvi 3590LMT превключва за кратко в нощен режим на цетовата схема. Тунелът на Люлин е далеч все още и не би трябвало той да оказва влияние.
Остави коментар:
-
Здравейте,
От няколко версии насам забелязвам следното поведение на картата при движение по бул. Вардар и завиване наляво по бул. Царица Йоанна в посока Люлин - точно при преминаве през кръстовището nuvi 3590LMT превключва за кратко в нощен режим на цетовата схема. Тунелът на Люлин е далеч все още и не би трябвало той да оказва влияние.
Остави коментар:
-
Адресната ни база има пропуски, които при сигнал ги отсраняваме. Благодаря за сигнала.
Остави коментар:
-
Я се пробвайте да намерите този адрес, „Коматевско шосе“ 79, в Пловдив. Предполагам че да го има на картата като точка с подробна информация трябва да ви се плати и за това го няма, но като адрес поне май му мяза да го има. От чисто любопитство проверих за адресите на още 1-2 подобни обекта и се оказа че и те липсват, за платена карта да липсва подобна информация ми се струва странно.
Остави коментар:
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.
Остави коментар: