От: Заедно да направим картата още по точна
Следваща грешка,
Хасково - кръстовището на ул. Търговска и бул. Съединение
Движейки се по ул. Търговска посока Димитровград навигацията те кара да направиш ляв завой по бул. Съединение, при забрана за това а и наличие на разделителна ивица на булеварда
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Заедно да направим картата още по точна
Свий
X
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Здравейте,
Това са няколко неточности за последващо оправяне в картата
Пловдив - Кръстовището на Пещерско шосе и вход/изхода към Лидл.
Излизайки откъм Лидл посока София навигацията те кара да направиш ляв завой по Пещерско шосе. Там левият завой е забранен (вижте снимката)
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнениеНяма прекъсване на пътя между Хайредин и Ботево, просто е отбелязан като черен път в картата. И може би има защо, аз не бих искал да мина от там: https://maps.google.com/?ll=43.58667...288.51,,1,7.23
Ако настроиш навигацията да не отбягва черните пътища, трябва да навигира от там. Ако имаш информация, че пътя е ремонтиран и вече не изглежда така, тогава трябва да се коригира.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Точно така и предполагах, че са направили. Ще го нанеса в моята карта, надявам се и в OFRM да се появи.
Остави коментар:
-
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Няма прекъсване на пътя между Хайредин и Ботево, просто е отбелязан като черен път в картата. И може би има защо, аз не бих искал да мина от там: https://maps.google.com/?ll=43.58667...288.51,,1,7.23
Ако настроиш навигацията да не отбягва черните пътища, трябва да навигира от там. Ако имаш информация, че пътя е ремонтиран и вече не изглежда така, тогава трябва да се коригира.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение[ATTACH=CONFIG]622651[/ATTACH]
има някакво прекъсване на пътя тук и ме навигира да заобикалям 30км. /това от няколко версии насам/
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от stanimirgb Преглед на мнениеПреди 3 дена откриха новият път краи Габрово по точно краи село Поповци пътя се прави от 10 години и наи сетне го направиха .
Ако може да се добави в новата версия на картата
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
В Средец ( Бургаско) на координати N42.35109 E27.19378 вече имало кръгово , довършва ли го , но било пуснато за движение. Някой от региона може ли да потвърди?
Остави коментар:
-
-
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Ето два обекта във Велинград:
Била - N 42* 01.410'
E 023* 59.704'
Лидл- N 42* 01.907'
E 024* 00.298'
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Здравейте. Току що видях че имате нова версия на картата 2013 Q3a на картата, за което много ви благодаря. В момента ползвам 2013 Q3. Проблемите са няколко с нея, предполагам че не са отразени и в Q3a. Става въпрос отново за района на Враца. Посока София - Оряхово (да речем) е нареде. В обратна посока те прекарва през града , а не те кара да се отклониш наляво през околовръстното. Ако отиваш от София посока Враца, но точката ти е по на изток от Промишлена Зона Изток (близо до въпросния разклон - например има някаква отбивка на пътя) отново трябва да минеш през града. Не дай си боже да имаш работа от другата страна на пътя (например ул. Странджата или бл.145 Дъбника) тук вече те рутира по околовръстното, но след това става доста неприятно и опасно, защото човек не пътувал в този район лесно може да се подведе и слушайки навигацията се набива в НАСРЕЩНОТО преди да се озове на път 15. Преди 4 месеца пак писах за проблема, но явно никой не го е осмислил колко сериозен може да бъде точно там, имайки предвид първия път с каква скорост минах от там и какво щеше да стане ако бях сбъркал, добре че бях сложил и втора различна навигация.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнениеТоку що завърших Стара Загора в моята карта, забелязах че има доста неточности там в ОФРМ, прекъснати и затворени улици, еднопосочни и т.н. При мен е съгласувана почти навсякъде със стрийт вю, трявба да е достатъчно вярна. Сега правя и Силистра, там също доста неща се разминават. Мога да ги пратя на екипа за да се ползват. Също и другите, които вече съм завършил и проверил по Гугъл. Велико Търново също има доста неотбелязани еднопосочни улици и други неща за корекция.
Остави коментар:
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Остави коментар: