От: Заедно да направим картата още по точна
Имах предвид навигационен уред за автомобил - да стои на стъклото на автомобила. Защото ръцете ще са ми заети от пушкала, дърпащи се кучета и др.
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Заедно да направим картата още по точна
Свий
X
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от poketo Преглед на мнениеЗдравейте, ловец съм и обикалям доста по черните пътища на Родопите, а гледам на вашата карта ги няма, та ще си копувам Гармин и ви питам кой модел да си взема за да ви пращам тракове.
Можете да разгледате ръчните модели на Garmin в нашия електронен магазин по следния линк:
http://shop.karta.bg/index.php?mod=category&cat_id=13
За ловци с кучета Garmin предлагат и уреди от серията Astro (базирана на серия GPSMAP 62), които поддържат комуникация с радионашийници за следене на кучета.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Здравейте, ловец съм и обикалям доста по черните пътища на Родопите, а гледам на вашата карта ги няма, та ще си копувам Гармин и ви питам кой модел да си взема за да ви пращам тракове.
Остави коментар:
-
От: Поповица
Благодарим Ви за изпратените корекции! Ще бъдат отразени в следващата версия!
Остави коментар:
-
Поповица
Поповица (на пътя Пловдив - Хасково)
Пътувайки от Пловдив към Хасково и след като си спрял на OMV-то за кафе продължаваш. Обаче в картата пътя по който искаш да се върнеш на Е80 не ти го позволява, а се опитва да те върне на бензиностанцията и да направиш лява завой (което не съм сигурен, че може)
А карането по това отклонение тук е напълно възможно и разрешено идвайки по Е773 да направиш левия завой по Е80 към Хасково или идвайки от OMV-то. Дори си има и табелки за Свиленград.
А това е кръстовището с Е80.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Пак Горна Оряховица в същата зона. Още една грешката при рутирането от горния пост.
Карайки по ул. Васил Априлов и искайки да стигнеш до хипермаркета се опитва да завиеш надясно. Тук обаче това е забранено също отдавна, а освен това и местните органи явно използват това и понякога спират нарушителите, които завият наляво .
Остави коментар:
-
Горна Оряховица
Горна Оряховица
Идвайки от Бяла и карайки по ул. Мано Тодоров към един хипермаркет срещу стадиона в един момент се опитва да те вкара да минеш през квартала, вместо да си продължиш по главния път. (правилното е по черните стрелки)
Дори и да не завиеш на всяка следваща пряка иска да те изкара от пътя и да те вкара в малките улички. Въпреки, че на кръстовището пред стадиона е разрешено да направиш ляв завой.
Остави коментар:
-
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от didi59 Преглед на мнениеВярно е, че е отврат, но в твоята карта изчерта правилния. Явно за Северна България ще ползвам нея. Всъщност ще кача и двете за по лесно
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Оспамихме темата, но после до Тракия няма проблем. Аз бях с гранда не друса и си поддържам 85-95 (аз и по магистралата не карам вече с повече от 110), бълдъзата беше с кола също не се оплака.
Интересното е, че времето което ми даваше навръщане през Бургас, аз го направих до нас през Риш с 10 мин по-рано. И не е от бързо каране.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от OFRM_Team Преглед на мнениеПроверката в MapSource показва, че маршрутът Варна-Пампорово през Бургас е по-кратък с около 20 километра и по-бърз с около 20 минути в сравнение със същия маршрут през Ришки проход, поради което е нормално уредът да не маршрутизира през Ришки проход. Ако желаете да минете по този маршрут през Ришкия проход е необходимо да зададете и междинна точка в близост до или по самия проход (например село Веселиново, Шумен). Ако по маршрута през Бургас има участъци с лоша пътна настилка, моля изпратете ни подробна информация за тези участъци, за да понижим техния приоритет и при възможност уредът да ги отбягва при рутиране.
А в момента Ришкия проход е много по-бърз от Бургас-Варна, поне такова е моето впечатление от гледна точка средна скорост и натовареност. Но вече ще знам да давам междинна точка.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнениеИмам въпрос. Ходих на Пампорово тия дни. Избрах си да мина през Ришки проход тъй като е основно рехабилитиран. Пътя е в перфектно състояние, но Минка (така съм си кръстил навигацията) постоянно искаше или да се връщам или да се отклонявам другаде. Това го прави и в двете посоки: Варна-Пампорово-Варна. Какъв може да е проблема?Последно редактирано от OFRM_Team; 11-02-14, 13:54.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Имам въпрос. Ходих на Пампорово тия дни. Избрах си да мина през Ришки проход тъй като е основно рехабилитиран. Пътя е в перфектно състояние, но Минка (така съм си кръстил навигацията) постоянно искаше или да се връщам или да се отклонявам другаде. Това го прави и в двете посоки: Варна-Пампорово-Варна. Какъв може да е проблема?
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Благодарим Ви много за обърнатото винимание! Ще бъде коригирано!
Остави коментар:
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Остави коментар: