От: Заедно да направим картата още по точна
С последната актуализация се оказа че улицата ни е погрешно прекръстена на Попов пазар. Вярното е Попов извор. в.з. Косанин дол, с. Бистрица (София).
Гугъл мапс:
Координати: 42.607736,23.382473
Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Заедно да направим картата още по точна
Свий
X
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Някой може ли да ми каже как се търсят върхове ?
Гледам шипка я има в 3д, но как и да кликам на нея не ми дава, че е връх.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Пътят го има, но просто трябва да zoom-ирате по-навътре, за да се изчертае, тъй като е с по-нисък приоритет. За следващата версия ще бъде коригирано. Благодарим Ви за информацията!
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от w_popov Преглед на мнениеНе знам по каква причина, но в картата липсва част от пътя Тервел - Професор Златарски - Каблешково - Межден - Дулово - отсечката между село Каблешково и разклона за село Върбино...
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Благодаря на всички за поправките!!
Остави коментар:
-
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
И аз да докладвам за 2 проблема в и около Перник.
1. Пътувайки от гр. Радомир през с.Старо Село на излизане от селото и преди детелината за включване към автомагистралата ме рутира по път, който всъщност трябва да се маркира като черен.
Не трябва да рутира от там - отбелязан е с червен X.
Ето и няколко снимки:
Нормалният път продължава малко направо и след това обратен завой в същата посока:
Ето снимкa как изглежда отсечката, за която говоря (снимката е геотагната):
2. Липсва ул. Пейо Яворов и връзката и с ул. Миньор - отбелязана е с червено.
Няма пресичане с ул. Иван Вазов - минава под нея. Улицата си я има от край време в този вид и не зная защо до сега не е нанесена.
Улица Моньор пък е вързана с ул. Софийско Шосе с кръстовище.
Прилагам трак а ето и как би трябвало да изглежда на картата:
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Не знам по каква причина, но в картата липсва част от пътя Тервел - Професор Златарски - Каблешково - Межден - Дулово - отсечката между село Каблешково и разклона за село Върбино.За съжаление не знам как да направя снимка на екрана на устройството (eTrex 30), която да публикувам за по-голяма яснота.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнениеИвич,
Сигурен ли си че това е с ОФРМ? На мапсорс изглежда ок... сега ще тествам и с ГПС.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от Ivich Преглед на мнениеОще една грешка в този район
Хасково - кръстовището на бул. Съединение и бул. Васил Левски
Идвайки по бул. Съединение посока София на кръстовището с бул. Васил Левски навигацията не ти разрешава да направиш ляв завой, въпреки че според маркировката и светофара може. Вместо това те кара да направиш някакъв странен обратен завой след кръстовището.
[ATTACH=CONFIG]660901[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]660903[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]660904[/ATTACH]
Сигурен ли си че това е с ОФРМ? На мапсорс изглежда ок... сега ще тествам и с ГПС.
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
За много години и благодаря за корекциите, ще ги оправим!
Изключително високо ценим Вашата помощ!!
Успешна година на всички!
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Абе знаех си аз, че не трябваше да пиша точно на Коледа, ама нищо.
Снимките, които не се виждат в предишния пост вече са тук:
Прикачен 663815
Прикачен 663844
........................
Прикачен 663835
Прикачен 663845
........................
Прикачен 663846
Прикачен 663839
Остави коментар:
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнениеКато ти гледам снимките от уреда на латиница , най-вероятно си карал с CityNavigatorEuropa. С OFRM на кръстовището на "Съединение" и "В. Левски" си завива на ляво без проблем.
Както и да е, вече съм само с включена OFRM.
Следващи няколко грешки забелязани в Ловеч
Всъщност това са няколко грешки в една зона, поради изчертани улици, вместо тупикови улици в различни дворове. Между другото погледнах в Google и тук е правилно.
1-во: Идвайки по ул. "Стара Планина" посока кв. Младост навигацията ти дава да завиеш надясно. Тук обаче това е невъзможно, защото влизаш в двора на училището. Правилното е предишната пряка. Умишлено я пропуснах.
2-ро: Реших да проверя по-нататък как е и продължих още. Следващата възможност е надясно по ул. "Академик Иван Урумов". Обаче навигацията ти дава да завиеш надясно преди улицата, отново в някакъв двор, който се затваря с бариера.
А това са двете грешки в кръгчетата. Вижда се, че тук има и други тупикови улички, които обаче в нашата карта не са указани като такива и също може да водят до грешки.
И Весела Коледа на екипаПоследно редактирано от Ivich; 26-12-13, 22:34.
Остави коментар:
-
-
От: Заедно да направим картата още по точна
Още една грешка в този район
Хасково - кръстовището на бул. Съединение и бул. Васил Левски
Идвайки по бул. Съединение посока София на кръстовището с бул. Васил Левски навигацията не ти разрешава да направиш ляв завой, въпреки че според маркировката и светофара може. Вместо това те кара да направиш някакъв странен обратен завой след кръстовището.
Остави коментар:
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.
Остави коментар: