Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

    Първоначално публикуван от pepelnew Преглед на мнение
    Току що качих и векторен вариант на схемите с реални координати за AutoCAD 7.
    Файловете K3.DWG, K5,DWG, K7.DWG и K9.DWG са с реални координати, а файла K-3-5-7-9.DWG е с обединени четирите зони приравнени към зона К-3.

    Говорим за координати в координатна система 1970, по късно когато ми остане време ще ги трансформирам към WGS84 - UTM
    Новичък съм тук, а тези файлове силмо ме интересуват, но няма как да ги сваля. Удобно ли е по някакъв начин да ми ги пратиш на майл?

    Поздрави

    Коментар


    • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

      hi ;0
      I am from Serbia and i need some topomaps of Bulgaria in 1:25000 scale.
      Can i download it from internet?
      I found 1:50000 maps but i need 25000.

      Thanks in advance

      Google translate:

      Аз съм от Сърбия и имам нужда от topomaps на България в 1:25000 мащаб.
      Мога ли да го изтеглите от интернет?
      Намерих 1:50000 карти, но имам нужда от 25 000.

      Благодаря предварително

      Коментар


      • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

        Из нета се намират и 1:25К, но качеството им, при увеличение на изображението, е същото като при 1:50К, а дори и по-лошо. При това, не съм попадал на готови, т.е. калибрирани за ползване в Ози. Въпреки очакванията ми, в тях не само, че няма повече детайли, но дори липсват някои от детайлите, които съществуват в 1:50К
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

          Аз съм от Сърбия и имам нужда от topomaps на България в 1:25000 мащаб.
          Мога ли да го изтеглите от интернет?
          Намерих 1:50000 карти, но имам нужда от 25 000.

          Благодаря предварително

          Какво съвпадение-аз търся 25 000 карти на Сърбия - има ли такива в Интернет?
          Google translate:

          Шта случајност, ја сам у потрази за 25.000 картице, Србија - Да ли постоје Онлине?
          Хвала!

          Коментар


          • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

            100yanov има ги срещу 34$ за брой.:

            http://www.cartographic.com/hub/inde...id=0&navmode=R

            П.П - 1. Между другото сигурно екземпляра на военните 25000 карти е с доста добро качество.
            2. Изкезе новата версия на Global Mapper 12 от която могат да се изтеглят 250К на USA, Aster GSTM и други неща.
            Последно редактирано от tabak; 01-10-10, 20:22.

            Коментар


            • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

              Да, наистина се развива интензивно тази програма.
              Последно редактирано от 100yanov; 01-10-10, 20:43.

              Коментар


              • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

                Шта случајност, ја сам у потрази за 25.000 картице, Србија - Да ли постоје Онлине?
                Хвала!
                If I understand you need serbian 25000?

                I have all and can send you if you want few.
                All maps are 2,4 GB

                Коментар


                • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

                  Първоначално публикуван от beard Преглед на мнение
                  If I understand you need serbian 25000?

                  Yes, thank you. Please send email or skype for contact.
                  Последно редактирано от 100yanov; 03-10-10, 14:38.

                  Коментар


                  • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

                    OK, but how to send you PM?

                    Коментар


                    • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

                      You can't send me, cos you are a new member. Use this one: kvonegut&yahoo.com. Best regards

                      Коментар


                      • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

                        Hi
                        Where can i find map with 25000 sheets scale with their marks?
                        Like K-34-024-4 is mark for 1:50000 sheet.
                        If you dont understand my question i want this for Bulgaria

                        http://tinypic.com/r/29p5dhc/7

                        Thanks in advance

                        Коментар


                        • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

                          Първоначално публикуван от beard Преглед на мнение
                          Hi
                          Where can i find map with 25000 sheets scale with their marks?
                          Like K-34-024-4 is mark for 1:50000 sheet.
                          If you dont understand my question i want this for Bulgaria

                          http://tinypic.com/r/29p5dhc/7

                          Thanks in advance
                          Според правилата на този форум официалният език за контакт е българският и това поне за мен важи с пълна сила. Мисля, че ако пишеш на сръбски (кирилица) , няма да има проблем. Не знам за директен линк към тези карти, имам схема.

                          Коментар


                          • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

                            Здравейте! Нуждая се от карти в М 1:5000 за Кърджалийския район. Ако ги има някой разбира се... И да попитам, във връзка с разработването на картите: Имате ли нужда от аутокадски файлове /*.dwg или *.dxf/ на землищата из България... Все пак данните са векторни, координирани в 70 година, с недостатъка че нямат хоризонтали. Иначе има пътищата, граници на землища, очертанията на населените места и т.н...

                            Коментар


                            • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

                              Здравейте,
                              За съжаление за нарушаване правилата: (
                              Намерих карта и търсили, и сега знам какво 25000 картата ми трябва.
                              Ако някой може да ми помогне за тази карта ще бъде много хубаво
                              В полза мога да кача всички 25 000 сръбски топографски карти. Тя ще бъде бавно, но сигурно
                              Благодаря отново
                              http://yfrog.com/my25000pp
                              Последно редактирано от beard; 12-10-10, 09:42.

                              Коментар


                              • От: Топографски карти(калибрирани и готови за ползване от GPS)

                                Първоначално публикуван от beard Преглед на мнение
                                Здравейте,
                                За съжаление за нарушаване правилата: (
                                Намерих карта и търсили, и сега знам какво 25000 картата ми трябва.
                                Ако някой може да ми помогне за тази карта ще бъде много хубаво
                                В полза мога да кача всички 25 000 сръбски топографски карти. Тя ще бъде бавно, но сигурно
                                Благодаря отново
                                http://yfrog.com/my25000pp
                                Здрасти, интересувам се от сръбските топократи 1:25000. Прати Skype-контакт на bgmountains.org@gmail.com и кажи какво имаш/какво точно ти трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X