Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Новото Нюви765Т

    Първоначално публикуван от Sim3 Преглед на мнение
    Поне аз не съм открил начин да спра звука при натисканена бутоните.
    И аз търсих как да спра пиукането на бутоните, без да спра звука при навигация, но не намерих и аз такова решение...
    На 760, 660 това беше лесно... но тук - не.
    Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

    Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

    Коментар


    • До: Новото Нюви765Т

      На мен лично колага ми харесва така , че със здраве да си я ползваш и повече нартени километърчета
      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      Днес се сдобих с дългочакваното нововъведение в линията на Гармин - Смесени чуства - ако си в Европа - Супер 3Д сгради ленти, плавно Зумване, абе трепач (сега тамън съм го пуснал да ме разхожда из Виена на симулация).
      Но днес докато си карах из София два пъти се рестартира и веднъж заби
      Ама всяко начало е трудно
      П.С.
      Разбиха ме, за първи път ГПС-а идва с Европеиската карта, без да я има за Мапсорса????????? Такова чудо не бях виждал, много съм разочарован

      Коментар


      • До: Новото Нюви765Т

        Не го видях в темата а и търсачката не даде резултат, та да питам.
        Изглежда съм си затрил 3D картата. Предполагам е станало след минаването на CNEurope 2010.10, обаче така или иначе 3D-то си го няма.
        Някакви съвети как да си го върна? Мерси предварително
        ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
        lre-bulgaria.org

        Коментар


        • До: Новото Нюви765Т

          Първоначално публикуван от Navi Преглед на мнение
          Не го видях в темата а и търсачката не даде резултат, та да питам.
          Изглежда съм си затрил 3D картата. Предполагам е станало след минаването на CNEurope 2010.10, обаче така или иначе 3D-то си го няма.
          Някакви съвети как да си го върна? Мерси предварително
          Трябва да си си затрил 3d файла, който се намира във фолдър garmin. Погледни там и ако го няма, то трябва да се сложи (те всъщност са две файлчета). За целта ти трябват файловете, които са за твоята версия Сити Навигатор. Моят съвет е да си свалиш и сложиш направо най-новият Сити - 2010.31.
          За line assist файловете са си в отделен (собствен) подфолдър, но този за 3D е където са и gmapprom.img.
          Успех!!!
          Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

          Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

          Коментар


          • До: Новото Нюви765Т

            Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
            Трябва да си си затрил 3d файла, който се намира във фолдър garmin... Моят съвет е да си свалиш и сложиш направо най-новият Сити - 2010.31.
            ...
            За 3D файловете си абсолютно прав, но се чудя каква е тази версия 2010.31 . Не виждам Garmin да предлага такава версия. Поне не официално.
            Garmin nuvi 765

            Коментар


            • До: Новото Нюви765Т

              Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
              За 3D файловете си абсолютно прав, но се чудя каква е тази версия 2010.31 . Не виждам Garmin да предлага такава версия. Поне не официално.
              Ами тя се води 2010.30c. Но когато се компилира файла излиза като 2010.31
              Тук има доста изписано по тази тема. В краен случай, ако искаш напълно сигурно (пък било и малко по-старо) - тогава 2010.20.
              Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

              Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

              Коментар


              • До: Новото Нюви765Т

                Аз обаче не можах да разбера кой и даде име 2010.30c ? На сайта на Гармин има ли такава версия? Щом като IMG файла от нея е 2010.31 не трябва ли и версията за MapSource да е такава?

                Коментар


                • До: Новото Нюви765Т

                  Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                  Аз обаче не можах да разбера кой и даде име 2010.30c ? На сайта на Гармин има ли такава версия? Щом като IMG файла от нея е 2010.31 не трябва ли и версията за MapSource да е такава?
                  Абе то на сайта на Гармин няма и помен от ъпдейти за Нуви 765. Направо липсва горкото, но това не пречи да съществува като гармински модел, който поддържа и 3D и line assist.
                  В интерес на истината - доколкто успях да протествам 2010.31 - държи се като истинско гарминско приложение - и като скорост на изграждане на маршрутите, и като асистиране за показване на ленти (включително и с рисунките) в Западна Европа, и като 3D сгради (пак там и отчасти на някои места в Гърция)... Но в края на краищата - и 2010.20 си е добра.
                  Забелязвам една тенденция при Гармин - например направиха няколко версии на Сити Навигатора на САЩ. Една версия - с Мексико, една без Мексико, една само с Канада, сега пък и с още някоя околна страна там беше... И всъщност цифрите дават инфо за това - какво е включено в дадената карата - например 2010.20 - с Канада и Мексико, 2010.30 - без Мексико,но с еди кого си и т.н.
                  И докато те се борят да се затворят - за IGO може вече да се намерят достатъчно добри карти и за Балканите. И ако се запази тази тенденция - най-много Гармин да се самоотсвири...
                  Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                  Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                  Коментар


                  • До: Новото Нюви765Т

                    Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                    Абе то на сайта на Гармин няма и помен от ъпдейти за Нуви 765. Направо липсва горкото ... В интерес на истината - доколкто успях да протествам 2010.31 - държи се като истинско гарминско приложение ...
                    Е, не е точно така. Ако ти е регистрирана машинката си получаваш софтуера автоматично когато го има.

                    Питах за картата, защото имам абонамент за Европейската карта. Според Гармин последната версия е City Navigator Europe NT 2010.30, Deluxe 3DB+JV, All Regions, Jan 10. Преди два дни ми дойде съобщение по мейла за нов ъпдейт, ама всъщност няма.
                    Garmin nuvi 765

                    Коментар


                    • До: Новото Нюви765Т

                      Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                      Трябва да си си затрил 3d файла, който се намира във фолдър garmin. Погледни там и ако го няма, то трябва да се сложи (те всъщност са две файлчета). За целта ти трябват файловете, които са за твоята версия Сити Навигатор. Моят съвет е да си свалиш и сложиш направо най-новият Сити - 2010.31.
                      За line assist файловете са си в отделен (собствен) подфолдър, но този за 3D е където са и gmapprom.img.
                      Успех!!!
                      Мерси kihi. Че съм затрил 3д-то, затрил съм го. Явно при каването на 2010.10, не си ги е имало другите два файла. Е, явно ще търся майстора да помага.
                      ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                      lre-bulgaria.org

                      Коментар


                      • До: Новото Нюви765Т

                        Първоначално публикуван от Navi Преглед на мнение
                        Мерси kihi. Че съм затрил 3д-то, затрил съм го. Явно при каването на 2010.10, не си ги е имало другите два файла. Е, явно ще търся майстора да помага.
                        Без да ти обещавам категорично, ще се поразровя днес и утре, за да видя дали не пазя някъде 2010.10. Ако ги намеря - ще драсна, за да видим как да ти пратя 3D файла... Ще сеопитам също да видя къде по торентите има активни такива, касаещи твоя проблем...
                        Все пак - помисли дали не е разумно да се качи направо поне 2010.20.
                        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                        Коментар


                        • До: Новото Нюви765Т

                          Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
                          Е, не е точно така. Ако ти е регистрирана машинката си получаваш софтуера автоматично когато го има.
                          Прав си. Аз говорех за фирмуеър за Нувито... Но съм го написал сякаш всички трябва да ми четат мислите, та не се разбира много,много...
                          Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                          Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                          Коментар


                          • До: Новото Нюви765Т

                            Първоначално публикуван от Navi Преглед на мнение
                            Мерси kihi. Че съм затрил 3д-то, затрил съм го. Явно при каването на 2010.10, не си ги е имало другите два файла. Е, явно ще търся майстора да помага.
                            Проверих. Аз имам всичко за 2010.20. Общият обем на line assist и на 3D файловете е около 800 MB. А img файла на 2010.20 е около 1,7 GB. Не знам как стоят нещата с наличието им на общоизвестното място... Варианти разни от тук нататък... Аз днес съм на работния си пост цял ден.... Ако си от София и ако не те мързи да се разкарваш - може да се уточним, за да го направим.... При твое решение в тази посока - ще ти пратя ЛС за това, как да се свържеш с мен...
                            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                            Коментар


                            • До: Новото Нюви765Т

                              По мои груби наблюдения, в 2010.30 има значителен напредък в картата на Гърция, Истанбул и Белград. За Европа не съм гледал, ама там все си е добре.
                              Garmin nuvi 765

                              Коментар


                              • До: Новото Нюви765Т

                                Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                                Проверих. Аз имам всичко за 2010.20. Общият обем на line assist и на 3D файловете е около 800 MB. А img файла на 2010.20 е около 1,7 GB. Не знам как стоят нещата с наличието им на общоизвестното място... Варианти разни от тук нататък... Аз днес съм на работния си пост цял ден.... Ако си от София и ако не те мързи да се разкарваш - може да се уточним, за да го направим.... При твое решение в тази посока - ще ти пратя ЛС за това, как да се свържеш с мен...
                                Язък, чак сега отарям и съм те изпуснал. Пиши на лични, че всеки път аз като тръгна нещо да правя и "омазвам" положението на машинката. Мерси.
                                ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                                lre-bulgaria.org

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X