Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Новото Нюви765Т

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    То ако ще си говорим така 1. дано ти дойде нещо, 2. дано е модела което си платил, 3. дано е нов, 4. дано не е рецикле(refurbished), 5. дето казва stevensgr, дано нямаш проблеми с уреда, 6. Дано не ти го гепат от куфара на софийска аерогара, 7. дано не те гепят митничарите.

    Всеки сам си преценява, аз съм горял не по един, а по абсолютно всички параграфи от горният списък, но с други неща, които няма от къде да си ги купиш от тук, та дори и на 2-на цена.

    Съгласен съм за риска, но от вече доста неща съм си купил от Интернет и засега не съм имал особенни проблеми. Само една флашка не дойде от Китай, но след оплакване в PayPal парите бяха възстановени. Досега не съм имал случай като задам в ebay опция:new да получа used или Refurbished.Единственния проблем е устройството да е читаво. Затова питам за модел, които да не се разваля колкото 765. Поне с такова впечатление оставам от мненията в тази тема.

    Коментар


    • До: Новото Нюви765Т

      Всеки GPS макар и нов може да се развали,това си е техника.Разбирам,че искаш да е... дявола във въздуха,но няма как да стане.Щом искаш нещо сигурно и евтино си купи карта,ламинирай я,прочети малко по-вече форума и разбери,че такъв Гармин дето да не се чупи-НЯМА.
      Garmin nuvi 765T

      Коментар


      • До: Новото Нюви765Т

        Вземай смело този модел ползвам го 8 месеца вече - без грешка е.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • До: Новото Нюви765Т

          Първоначално публикуван от stevensgr Преглед на мнение
          Всеки GPS макар и нов може да се развали,това си е техника.Разбирам,че искаш да е... дявола във въздуха,но няма как да стане.Щом искаш нещо сигурно и евтино си купи карта,ламинирай я,прочети малко по-вече форума и разбери,че такъв Гармин дето да не се чупи-НЯМА.
          Страхотна реклама на Гармин, звучи ми даже като мото "Гармин дето да не се чупи-НЯМА".

          Коментар


          • До: Новото Нюви765Т

            Купувай си карта тогава ти казах.Аз проблем с моя още съм нямал.Тука никои не е продавач на GPS-и Гармин,че да почне дате увещава видиш ли колко добри били,как ще ти свършат проблемите като си го купиш и как това е най-добрата инвестиция,която си правил някога.Ако искаш да чуеш това иди в Технополиса там ще те заринат с такива обещания.И ме съмнява,че искаш да си чешеш езика,а не че се чудиш какъв GPS да си купиш.
            Garmin nuvi 765T

            Коментар


            • До: Новото Нюви765Т

              Първоначално публикуван от stevensgr Преглед на мнение
              Купувай си карта тогава ти казах.Аз проблем с моя още съм нямал.Тука никои не е продавач на GPS-и Гармин,че да почне дате увещава видиш ли колко добри били,как ще ти свършат проблемите като си го купиш и как това е най-добрата инвестиция,която си правил някога.Ако искаш да чуеш това иди в Технополиса там ще те заринат с такива обещания.И ме съмнява,че искаш да си чешеш езика,а не че се чудиш какъв GPS да си купиш.
              Колега, надявам се, че използването на изречения в заповедна форма от рода "Купувай си карта тогава ти казах" няма да ти станат навик при общуването ти с хората. И относно "искаш да си чешеш езика" няма да го коментирам, защото смятам, че в въпрос на интелект. Поне с едно нещо съм съгласен с тебе, че ако исках да чуя ода за Гармин, щях да разговарям с някой продавач, а не с ползватели. Именно затова и пиша в този форум. Както споменах по-горе имам двамата колеги с повредени вече 765. Напълно съм наясно, че няма вечна техника, но просто прочитайки темата се питам, дали процента брак при този модел не по-голям? Това, че твоята бройка няма засега проблеми едва ли утешата тези, на който вече им се е повредила. А те не ми се сториха малко в тази тема. Именно затова и пита дали има някаква алтернатива на 765 с по-малко оплаквания.

              Коментар


              • До: Новото Нюви765Т

                Първоначално публикуван от sms71 Преглед на мнение
                Както споменах по-горе имам двамата колеги с повредени вече 765. Напълно съм наясно, че няма вечна техника, но просто прочитайки темата се питам, дали процента брак при този модел не по-голям? Това, че твоята бройка няма засега проблеми едва ли утешата тези, на който вече им се е повредила. А те не ми се сториха малко в тази тема. Именно затова и пита дали има някаква алтернатива на 765 с по-малко оплаквания.
                Ако мога да бъда полезен с нещо. И аз имам 765 (втора ръка) и до момента си работи както трябва. В началото се наложи да въведа ред в организацията (пои точки, няколко карти вградени в една, като взаимно се биеха и изключваха и т.н.). От тогава - работи много добре.... При цъкане като симулация по-бавно изгражда картата визуално, но при реално ползване този проблем няма как да го има, понеже няма как да се движим с няколстотин км в час, та да бърза толкова при рефрешването на картинката. Ъпдейтнах го с най-новия фирмуеър. Да си призная - не мога да разбера кои са новостите му в практиката.
                Като цяло - аз съм много доволен...
                И в заключение - зависи кой работи и как работи... Пример - аз лично успях да си забия новичкия iPod touch за около 20 минути бърникане и всички не можеха да повярват, че съм успял с такава скорост да омажа такава стабилна система. Та се наложи да преинсталирам фирмуеъри, та чудесии.... А иначе от това по-стабилна машинка трудно може да се намери... Та - некомпетентните игри с тези техники се връщат обикновено тъпкано...
                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                Коментар


                • До: Новото Нюви765Т

                  Колвга,виж от кога са оплакванията на хората,може вече да е "изчистена" серията 765 .Затова е добре да се купува от място,където се продава много и знаеш,че ще ти дадат със сигурност скоро пристигнала бройка.
                  Garmin nuvi 765T

                  Коментар


                  • До: Новото Нюви765Т

                    Тази тема нещо зацикли. Мине не мине време и някой повдига въпроса. Нищо лошо, освен, че всеки път въпросът е един и същ. Май малко се чете назад по темите.

                    Аз имам такава машинка и нямам големи проблеми с нея. Това не означава, че изобщо няма проблеми. Не коментирам "изгорелите" - това е друг казус.

                    Според мене най-добрата машинка е тази, за която не съжаляваш, че си я купил. Това е възможно, ако знаеш точно какво искаш от уреда. Веднъж вече обяснявах, че ако ти трябва хендс-фрий, медия плейър и памет за маршрути в едно устройство, то 765 е добрият избор. Ако не са такива нуждите, то изборът е друг. Тук следва да се каже, че изборът на 765 води до компромиси по отношение на някои възможности, които има серията 2х5.
                    Garmin nuvi 765

                    Коментар


                    • До: Новото Нюви765Т

                      Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
                      Тази тема нещо зацикли. Мине не мине време и някой повдига въпроса. Нищо лошо, освен, че всеки път въпросът е един и същ. Май малко се чете назад по темите.

                      Аз имам такава машинка и нямам големи проблеми с нея. Това не означава, че изобщо няма проблеми. Не коментирам "изгорелите" - това е друг казус.

                      Според мене най-добрата машинка е тази, за която не съжаляваш, че си я купил. Това е възможно, ако знаеш точно какво искаш от уреда. Веднъж вече обяснявах, че ако ти трябва хендс-фрий, медия плейър и памет за маршрути в едно устройство, то 765 е добрият избор. Ако не са такива нуждите, то изборът е друг. Тук следва да се каже, че изборът на 765 води до компромиси по отношение на някои възможности, които има серията 2х5.
                      А какви са предимстватана серията 2х5 пред 765, освен цената естественно? Като цяло аз не държа на хендс-фрий и медия плейър, и предпочитам да има памет за маршрути. За съжаление обаче 2х5 нямат такава.

                      Коментар


                      • До: Новото Нюви765Т

                        vtolev, какво повече има 2X5?
                        Последно редактирано от milstan; 10-01-10, 11:32.

                        Коментар


                        • До: Новото Нюви765Т

                          Нямам предвид каталожни предимства на 2х5 пред 765. Такива няма.

                          По-скоро става дума за така наречените "скрити менюта и функции" и различните "хакнати" версии на фърмуера. Хората с такива машинки по-добре могат да кажат доколко тези функционалности са важни и доколко не.

                          Иначе, основното е цената и струва ми се 2х5 са по-бързи, поне някои от тях. На мене ми се струва, че рутират по различен начин и това не е в полза на 765.
                          Garmin nuvi 765

                          Коментар


                          • До: Новото Нюви765Т

                            Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
                            Нямам предвид каталожни предимства на 2х5 пред 765. Такива няма.

                            По-скоро става дума за така наречените "скрити менюта и функции" и различните "хакнати" версии на фърмуера. Хората с такива машинки по-добре могат да кажат доколко тези функционалности са важни и доколко не.

                            Иначе, основното е цената и струва ми се 2х5 са по-бързи, поне някои от тях. На мене ми се струва, че рутират по различен начин и това не е в полза на 765.
                            Малко се видиотихме...
                            Докато уточним кое е по-по-най, то ще се смени и цялата система комай...
                            Хайде да прекратим, а???
                            От такива дебати няма полза...
                            Иди обяснявай дали е добре или не... Абе - има и други модели освен този прословут 765...
                            И той ще замине в историята след около година време, както и всички останали...
                            Дано да бъда разбран правилно - но ВСЕКИ, ВСЕКИ, който си купи каквато и да е електронна джаджа, тя след около една година е вече морално остаряла.... Темповете на смени на елктроника са на около 6 месеца и е безсмислено да гоним Михаля....
                            Нека всеки да вземе това, което му е според нуждите и след това - според джоба....
                            765 си е нормален GPS на Гармин, който има свестни ектри, но както и всички останали GPS-и на всички фирми, след около 5 години ще изглежда безнадеждно морално остарял... Както и всичко друго, което има в момента....
                            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                            Коментар


                            • До: Новото Нюви765Т

                              Здвейте,
                              Някой може ли да помогне по следните въпроси:
                              1. Мога ли да махна неприятния звук от натискането на бутоните (това което използвам е да махна звука, но това не е решение). В старто Нюви можеше да се направи.
                              2. Има много допълнителни менюта, по скоро са тестове, които се появяват след натискане и задържане на знака за батерията. Да знаете някъде подробно описание за тях?
                              3. Има ли други скрити менюта, настройки и др. подобни?
                              Такива са калибрирането на дисплея и показването на сателитите. Да знаете за нещо друго?

                              Предварително благодаря.

                              Коментар


                              • До: Новото Нюви765Т

                                Поне аз не съм открил начин да спра звука при натисканена бутоните.
                                Що се отнася до менютата при задържането на батерията, това може би се ползва само при сервизно обслужване.
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X