Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Новото Нюви765Т

    Като всяка друга директория! Ти пробвал ли си или просто питаш? И внимавай с триенето!

    Коментар


    • До: Новото Нюви765Т

      пускай го в коша и си купвай т...м за да ти свършат ядовете !
      Пламен

      Коментар


      • До: Новото Нюви765Т

        Излезе нов фирмуеър за Nuvi 765 - v. 3.90
        Може да се ъпдейтне официално чрез WebUpdater -а.
        Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

        Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

        Коментар


        • До: Новото Нюви765Т

          Колеги,искам да ви попитам,вие като разговаряте през ГПС-а (nuvi 765T),как ви чуват от отсрещтната страна? Аз колкото и пъти да го пробвам винаги ме чуват много лошо,а понякога и изобщо.Налага се да крещя в колата,като някой чобанин и пак ме чуват лошо.Телефонът ми е Sony Ercisson K770i .
          Garmin nuvi 765T

          Коментар


          • До: Новото Нюви765Т

            С тази навигация и Нокия 6230i връзката е много добра.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • До: Новото Нюви765Т

              Първоначално публикуван от stevensgr Преглед на мнение
              Колеги,искам да ви попитам,вие като разговаряте през ГПС-а (nuvi 765T),как ви чуват от отсрещтната страна? Аз колкото и пъти да го пробвам винаги ме чуват много лошо,а понякога и изобщо.Налага се да крещя в колата,като някой чобанин и пак ме чуват лошо.Телефонът ми е Sony Ercisson K770i .
              Трябва да намалите силата на звука на GPS-са. Колкото повече е увеличен, толкова по заглушен е микрофона. Ако колата ви е много шумна няма да постигнете задоволителни резултати.

              Коментар


              • До: Новото Нюви765Т

                Здравейте и Честита Нова Година!
                Тъй като имам възможност да и взема навигация от Щатите, се бях спрял на Nuvi765. След като изчетох цялата тема, обаче нещо желанието за този модел ми се поизпари. Взех и предвид това, че имам двама колеги с този модел и ,че и на двамата устройствата се развалиха и ходиха на сервиз. Имам предвид, че Garmin закупен от Щатите няма гаранция в България. Като прочетох по-напред в темата 765 има проблеми с БГ картата на Геотрейд, не опреснява бързо екрана при отределено зумиране, общо взето неща който не са приемливи за един топ модел на Garmin. Молбата ми е да ми препоръчате някакъв друг модел с подобни екстри и параметри и да работи що годе стабилно и най-вече да не дава такава фира. Ако смятатe,че проблемите/софтуерни и хардуерни/ на 765 са изчистени, моля споделете наблюденията си.
                P.S Дали Nuvi 865,855 или 885 са добър вариант?

                Коментар


                • До: Новото Нюви765Т

                  Наясно сте, че уред закупен от щатите е с щатска карта а не с европейска нали? При покупка на уред от България получавате освен 2 години гаранция, Българска карта с 2 години безплатни обновления и съпорт.

                  Коментар


                  • До: Новото Нюви765Т

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Наясно сте, че уред закупен от щатите е с щатска карта а не с европейска нали? При покупка на уред от България получавате освен 2 години гаранция, Българска карта с 2 години безплатни обновления и съпорт.
                    Предполагам,че няма да е проблем да си сложа карта на България и Европа? Това, че ще е закупена от Щатите не би трябвало на създава подобни проблеми, освен риска с гаранцията.

                    Коментар


                    • До: Новото Нюви765Т

                      Аз да ти кажа досега проблеми не съм имал.Освен това,че не се чува достатъчно добре като се говори с блутута и трябва блутута на телефона да е пуснат и след това да се включва GPS-a,друго неудобство нямам.Ако пак мога да избирам пак бих си купил Garmin nuvi 765T!Дори да си късметлия с бройката,няма да се плашиш ще ти го сменят,така че не се чуди,но не взимай от Америка,че за едни 50-100 лева може да съжаляваш много горчиво и да си развалиш мнението за марката.
                      Garmin nuvi 765T

                      Коментар


                      • До: Новото Нюви765Т

                        Първоначално публикуван от sms71 Преглед на мнение
                        Предполагам,че няма да е проблем да си сложа карта на България и Европа? Това, че ще е закупена от Щатите не би трябвало на създава подобни проблеми, освен риска с гаранцията.
                        Не, но ще платиш карта на Северна Америка която няма да ползваш.

                        Коментар


                        • До: Новото Нюви765Т

                          Ако ставаше въпрос за 50-100лв нямаше да го взема от Щатите. Специално 765 в ebay може да се вземе за 230-240$ или в левове oколо 330лв. В България цената варира 569-630лв. Да не говорим за модел Nuvi 5000, който тука е 1000лв, там излиза 245$/или около 350лв/. Дори и като си платя Американската карта излиза по-изгодно почти 2 пъти.

                          Коментар


                          • До: Новото Нюви765Т

                            Първоначално публикуван от sms71 Преглед на мнение
                            Ако ставаше въпрос за 50-100лв нямаше да го взема от Щатите. Специално 765 в ebay може да се вземе за 230-240$ или в левове oколо 330лв. В България цената варира 569-630лв. Да не говорим за модел Nuvi 5000, който тука е 1000лв, там излиза 245$/или около 350лв/. Дори и като си платя Американската карта излиза по-изгодно почти 2 пъти.
                            Интернет търговията си има и своите минуси, но щом те устройва скачай смело, уреда си заслужава!

                            Коментар


                            • До: Новото Нюви765Т

                              Дано да не ти се налага да ползваш гаранцията,иначе да за евтино,по-евтино си е,но риска е голям.
                              Garmin nuvi 765T

                              Коментар


                              • До: Новото Нюви765Т

                                Първоначално публикуван от stevensgr Преглед на мнение
                                Дано да не ти се налага да ползваш гаранцията,иначе да за евтино,по-евтино си е,но риска е голям.
                                То ако ще си говорим така 1. дано ти дойде нещо, 2. дано е модела което си платил, 3. дано е нов, 4. дано не е рецикле(refurbished), 5. дето казва stevensgr, дано нямаш проблеми с уреда, 6. Дано не ти го гепат от куфара на софийска аерогара, 7. дано не те гепят митничарите.

                                Всеки сам си преценява, аз съм горял не по един, а по абсолютно всички параграфи от горният списък, но с други неща, които няма от къде да си ги купиш от тук, та дори и на 2-на цена.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X