Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Новото Нюви765Т

    Благодаря Ви колеги получи се най сетне, оказа се че има активирани няколко карти и затова не ми даваше да мога да избирам селата в България а ми ги даваше че съществуват на самата карта. Оставих само активна едната карта OFRM CYR и вече ми позволи да избирам по голям брой населени места. Благодаря Ви още веднаж защото по едно време се бях отчаял.

    П.П. Колега sabin когато купих ГПС-а в него нямаше инструкции за картата и вообще нещо свързано с картата, от магазина ми обясниха че не трябва да има в слота за допалнителна информация карта или някакви неща за карта тъй като всичко било вградено. А честно казано това е първият ми ГПС и тепърва се уча за боравене и функции.

    Коментар


    • До: Новото Нюви765Т

      Първоначално публикуван от SKORPION_LS Преглед на мнение
      П.П. Колега sabin когато купих ГПС-а в него нямаше инструкции за картата и вообще нещо свързано с картата, от магазина ми обясниха че не трябва да има в слота за допалнителна информация карта или някакви неща за карта тъй като всичко било вградено. А честно казано това е първият ми ГПС и тепърва се уча за боравене и функции.
      Трябва да имате напечатана инструкция в кутията на GPS-са.

      Коментар


      • До: Новото Нюви765Т

        Здравейте, от една година и един ден съм собственик на въпросното нуви и явно е от дефектните първи партиди. Лятото ми правеше проблеми от сорта на това, че не се зареждаше по никакъв начин, не работеше както трябва блутута и тн. Тогава го закарах в сервиза и го оправиха. Винаги обаче ми е правил един проблем - неможе да работи както трябва с топогравската карта. Проблема се изразява в това, че когато е с нея не може да си я зарежда цялата. Например аз карам по планински път и след завои се променя половината карта и тогава тази половина остава черна за не определен период от време. За това съм принуден да ползвам Лите варинта, което смятам за незадоволително при положение, че съм броил 900лв за 765Т. Въпроса ми е дали е възможно да ми сменят устройството с по ново? Или как да го накарам да работи нормално. ГПС-а е със най-новия фъмуер и карта. Също така като го дадах за ремонт лятото заради пробмема със зареждането, проблема с работата с топо-то не се оправи.

        Коментар


        • До: Новото Нюви765Т

          Здравейте колеги, собственик съм на въпросното нуви 765Т от скоро(трето в колекцията ми), смея да твърдя че съм доста навътре в материята, но уви появи се първия проблем който няма решение за сега. Става въпрос за това, че след като съм си свързал GSM по Bluetooth и нувито е настроено да предава с FM transmitera към радиото на колата, след като звънне телефона и проведа разговора нормално звука на нувито изчезва на пълно. Нито булката от навигацията се чува, нито MP3-playera работи. Нувито трябва да се рестартира и проблема се оправя. Другия проблем е, че като се опитам да набера телефон нищо не става, а всичко уж е свързано чрез блутуута коректно. Някой да е срещал подобен проблем, ще съм благодарен на каквато и да е информация. Нувито е с последните ъпдайти на Фърмуери и карти.

          Коментар


          • До: Новото Нюви765Т

            Първоначално публикуван от bluedanger Преглед на мнение
            Става въпрос за това, че след като съм си свързал GSM по Bluetooth и нувито е настроено да предава с FM transmitera към радиото на колата, след като звънне телефона и проведа разговора нормално звука на нувито изчезва на пълно. Нито булката от навигацията се чува, нито MP3-playera работи. Нувито трябва да се рестартира и проблема се оправя.
            За съжаление звукът наистина изчезва и не зависи от FM трансмитера, при мен не е пуснат. Няма обаче закономерност кога става, за девет месеца ми се е случвало 3 пъти.

            Коментар


            • До: Новото Нюви765Т

              Здравейте колеги, имам ново неудобство с нуви 765Т. Днес си ъпдайтнах картата на старото нуви 250w на актуалната версия 5.01 и какво да видя разликата в представянето на картата е смейваща. Старата машинка я вади цветно, с икони по нея, с блокове с нови корита на реките, новата 765-ка нищо такова вади тук там някой зачатък на нарисувана сграда и нито една икона повреме на движение с изключение на спиид камерите и ограниченията за скорост. Някой ако е срещал нещо подобно или има някакво предложение, ще съм мн благодарен ако помогнете.

              Коментар


              • До: Новото Нюви765Т

                Първоначално публикуван от bluedanger Преглед на мнение
                Здравейте колеги, имам ново неудобство с нуви 765Т. Днес си ъпдайтнах картата на старото нуви 250w на актуалната версия 5.01 и какво да видя разликата в представянето на картата е смейваща. Старата машинка я вади цветно, с икони по нея, с блокове с нови корита на реките, новата 765-ка нищо такова вади тук там някой зачатък на нарисувана сграда и нито една икона повреме на движение с изключение на спиид камерите и ограниченията за скорост. Някой ако е срещал нещо подобно или има някакво предложение, ще съм мн благодарен ако помогнете.
                Така е, 2хх показва топо информацията както трябва. Новите модели са по тясно насочени към "масовият клиент"

                Коментар


                • До: Новото Нюви765Т

                  Така е по - добре човек по - малко си отвлича вниманието с разни иконки и си гледа изцяло пътя показван от GPS. Пък ако му трябва нещо има менюта, които следят за даден обект и посока...
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • До: Новото Нюви765Т

                    Здравейте колеги, пиша отново, защото си разреших проблемите с Нувито, ако мога да бъда полезен на някой изпаднал в същата ситуация. Изчезването на звука на нувито след използване на телефона, и другите неудобства които създаваше телефонията са провокирани от телефона който използвате. Поразрових се малко из нета и се оказа, че нувитата подържат само определени модели телефони на 100%. По - голялма част от Смарт фоните на нокиа не се подържани на 100% с изключение на Е серията. Препоръчват се телефони със стандартния софтуер на Нокиа каквито са моделите 6300, 2700. За справка сайта на Гармин, където пак няма пълния списък. Относно Сони Ериксон нещата работят както трябва с малко по-старите серии каквито са К, и W7..,8.. Относно картата и детайлите по нея, повече ми харесваше като си беше накичена, предвид вида на конкурентните устройства ама и това ще ни задоволи. Хайде поздрави.

                    Коментар


                    • До: Новото Нюви765Т

                      Здравейте,имам следния проблем с Нюви765Т,не мога да си обновя картата на Европа(версия 2010.20).Изтеглям си файла от сайта на Гармин,стартирам го започва да се разархивира,но стига до около 70 процента и спира.Пробвах под XP и под Vista,същата работа.Може ли да не стига докрай защото имам само 4ГБ свободно място на C-то?Нювито ми е с всички ъпдейти.Благодаря ви.
                      Garmin nuvi 765T

                      Коментар


                      • До: Новото Нюви765Т

                        Първоначално публикуван от stevensgr Преглед на мнение
                        Може ли да не стига докрай защото имам само 4ГБ свободно място на C-то?Нювито ми е с всички ъпдейти
                        Да, това е пробелема. Трябва повече свободно място на C, примерно 7GB

                        Коментар


                        • До: Новото Нюви765Т

                          Как може да се калибрира дисплея на Нюви 765 , има разминавоне? Благодаря

                          Коментар


                          • До: Новото Нюви765Т

                            Първоначално публикуван от vmiliovski Преглед на мнение
                            Как може да се калибрира дисплея на Нюви 765 , има разминавоне? Благодаря
                            Задържаш един пръст в средата на дисплея (при изключен апарат). Продължавайки да държиш пръста си там - включваш апарата с бутона за включване (крайно наляво) и моментално го изключваш в крайно дясно (където се заключва Нувито). Стоиш и чакаш около една минута без да си пускаш пръста от средата със заключения апарат. Тогава се появява екрана за калибриране. Пускаш пръста от средата на екрана и натискаш върху от всяка от появилите се точки, докато ти съобщи, че е калибриран и му казваш ОК.
                            Това е...
                            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                            Коментар


                            • До: Новото Нюви765Т

                              Проблема с инсталирането на ъпдейта на картата наистина се оказа от малкото свободно място на дял С.На компютър с достатъчно свободно място се инсталира без проблем.
                              Garmin nuvi 765T

                              Коментар


                              • До: Новото Нюви765Т

                                Здравейте!

                                Как се браузира, копира и изтрива вътрешната памет на 765?

                                Някой да знае? Мерси предварително

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X