Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin nuvi 765T с фабричен дефект в touch screen-а

    При мен е същата работа. От 10-12 букви ми греши поне 3-4. И то в другата част на екрана. Ако ползваш обаче плоската страна на нокътя, проблема се свежда почти до нула. Примирих се вече с това, че преди 2 години дадох пари за най-скъпото по това време Нуви, а то пък взе, че не отговори на очакванията ми и на 50%.

    Колеги, кажете ми какво ви е отбелязано на Настройки>Навигация>Отбягвания-бутон Позволено
    Това, което искам е да не ме прекарва по Офроуд пътища.

    То аз не мога да разбера какво значи Отбягвания-позволено. Че чекнатите се отбягват, или че са позволени!!!!. Ох, обърках се.
    Последно редактирано от vorbara; 07-09-10, 15:22.

    Коментар


    • От: Garmin nuvi 765T с фабричен дефект в touch screen-а

      Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
      При мен е същата работа. От 10-12 букви ми греши поне 3-4. И то в другата част на екрана. Ако ползваш обаче плоската страна на нокътя, проблема се свежда почти до нула. Примирих се вече с това, че преди 2 години дадох пари за най-скъпото по това време Нуви, а то пък взе, че не отговори на очакванията ми и на 50%.

      Колеги, кажете ми какво ви е отбелязано на Настройки>Навигация>Отбягвания-бутон Позволено
      Това, което искам е да не ме прекарва по Офроуд пътища.

      То аз не мога да разбера какво значи Отбягвания-позволено. Че чекнатите се отбягват, или че са позволени!!!!. Ох, обърках се.
      Бутона под "Отбягвания" е на "Позволено". Като го натиснеш излизат видовете - "Обратни завои", "Магистрали" и т.н. Със стрелката отиваш най-долу на "Непавирани пътища" и му слагаш отметка. Малко е объркано, но това значи, че позволяваш да се отбягват непавираните пътища - т.е. да не те прекарва по такива, когато има алтернатива.
      Дори бутона да е на "Забранено", след като чекнеш върху "Непавирани пътища", той автоматично показва "Позволено".
      Ако мога да помогна с нещо друго - питай!
      http://www.nakladkibg.com
      накладки, спирачни дискове, съединители

      088 8613380

      Коментар


      • От: Garmin nuvi 765T с фабричен дефект в touch screen-а

        Тоест,
        Като има отметка само на непавираните, ще ги отбягва
        Като има отметки на всичко останало, а на непавираните няма, ще карам Офф роуд.

        Коментар


        • От: Garmin nuvi 765T с фабричен дефект в touch screen-а

          Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
          Тоест,
          Като има отметка само на непавираните, ще ги отбягва
          Като има отметки на всичко останало, а на непавираните няма, ще карам Офф роуд.
          Точно така.
          http://www.nakladkibg.com
          накладки, спирачни дискове, съединители

          088 8613380

          Коментар


          • От: Garmin nuvi 765T с фабричен дефект в touch screen-а

            Трябваше да питам в горния пост, но ти ме изпревари с отговор
            Сега да питам пак. Акакво е тогава съседния бутон Предпочитания за маршрут. Там има извън пътя. Аз си мислех, че това е когато искаш да караш Офф роуд.

            Коментар


            • От: Garmin nuvi 765T с фабричен дефект в touch screen-а

              Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
              Трябваше да питам в горния пост, но ти ме изпревари с отговор
              Сега да питам пак. Акакво е тогава съседния бутон Предпочитания за маршрут. Там има извън пътя. Аз си мислех, че това е когато искаш да караш Офф роуд.
              Там отметката най-добре да е на "Най-бързо". Друг вариант е "По-кратко разстояние", но рискуваш да те забие в някое малко пътче или уличка и за да съкрати 500 метра, може да удължи времето с много.
              Ако отметката е на "Извън пътя" ти изчислява разстоянието по права линия.
              http://www.nakladkibg.com
              накладки, спирачни дискове, съединители

              088 8613380

              Коментар


              • От: Garmin nuvi 765T с фабричен дефект в touch screen-а

                Благодаря ти много. Извади ме от 1-2 заблуди

                Коментар


                • От: Новото Нюви765Т

                  Я аз да питам ,а как можем да накараме 765 да те прекарва с предпочитане за оффроуд.....аз поне досега не съм видял път за оффроуд еле пък с червено за 4х4 ......
                  В картата пише че му даваш пешеходец и също най-кратък път......само това ли...!
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Новото Нюви765Т

                    Здравейте ?
                    Купих си вчера употребяван NUVI 765T и имам проблем с него !
                    Когато го пусна всеки път на екрана се появява иконката за само-снимане на екрана, независимо че предишния път е била деактивирана тази функция.
                    Калибрирах екрана и при първото пускане иконката не се появи, но при следващите пускания отново излизаше.
                    Странно е и това, че когато направя снимка и я потърся в уреда нищо не се е запаметило и през PC-то също не откривам направените снимки .
                    Гармина е с версия на софтуера 4.0 и така го купих.

                    Коментар


                    • От: Новото Нюви765Т

                      Подобна иконка се появява и когато му е зададено да записва тракове - скрита функция на уреда или от настройката на уреда е позволено да прави снимки на екрана. Снимките излизат в директорията: Garmin/Screenshot.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • От: Новото Нюви765Т

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Я аз да питам ,а как можем да накараме 765 да те прекарва с предпочитане за оффроуд.....аз поне досега не съм видял път за оффроуд еле пък с червено за 4х4 ......
                        В картата пише че му даваш пешеходец и също най-кратък път......само това ли...!
                        Ако използваш OFRM Geotrade TOPO - в нея има офроуд пътища. Аз самият не карам офроуд и не съм много наясно как се използва. Аз имам Garmin 60CSx и на него ми излизат доста пътеки като се разхождам из планините. За Nuvi 765 мисля, че първо трябва да се махне отметката от отбягване на непавирани пътища, а щом в карата пише - задай му пешеходец и пробвай.
                        http://www.nakladkibg.com
                        накладки, спирачни дискове, съединители

                        088 8613380

                        Коментар


                        • От: Новото Нюви765Т

                          Приятел има по нюви 760, моето е нюви 765Т. Той е с по стара версия на картата - мисля, че 5.01, моето 765 го взех с 5.20, след това 5.21 и сега съм с 5.30. И при трите версии не се появяват имената на селата, градове, язовири и други по време на активен маршрут. Докато при него го има, което си е изключително удобно и приятно - все пак се осведомяваш покрай какво минаваш. Пробвах с различни детайли на картата - ниски,нормални,високи, с различен мащаб - не излизат и не излизат. Видях в тази тема, че и някой друг се оплакваше от това.
                          Въпроса ми е това бъг на 765-цата ли е или просто новите карти не го поддържат повече или пък е проблем на моето устройство. Ако може някой от собствениците на 765Т да сподели дали и при него е така. Ако е някакъв хардуерен проблем да го нося за ремонт или замяна.

                          Коментар


                          • От: Новото Нюви765Т

                            Аз имам същото от година и половина. Първата ми версия на картата беше 4.х . Нямам спомен някога да съм виждал тези имена. Едва ли е проблем на кртата, но и аз се питам защо не се виждат. И не само имената. Аз не виждам и контурите на населените места.
                            Garmin nuvi 765

                            Коментар


                            • От: Новото Нюви765Т

                              Така са решили от гармин. Много е тъпо и аз се дразня. Предполага, че за да не се разсейваме от надписите ... знам ли. Така е и новият ми 3790 и с моята и с Европейската карта, така че не е от картата.

                              Коментар


                              • От: Новото Нюви765Т

                                Ще бъда много благодарен тогава ако може някой, който е със Нюви 760 и карта от 5,20 нагоре да каже дали му излизат имената на селищата, язовири реки и други при шофиране извън населено место и преминаване покрай тях. Перфектния вариант ще е също ако приложи няколко скрийн-шота.
                                Това ще ми даде факти, които да изпратя на Гармин придружени с "гневно" писмо как е възможно да ощетяват клиентите си по този начин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X