Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Новото Нюви765Т

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Така е, но това не нова версия. Това е тестова версия за конкретният случай. Ако съм сигурен, че е по добра може и да решим да я изпратим на хората.

    Някой сложи ли си я вече тази карта и има ли положителен ефект?
    ми аз бих опитал да я сложа. моля да ми се каже къде да пусна e-mail. Камерите ги тествах и в моята кола - работят за сега. Няма проблем

    Коментар


    • До: Новото Нюви765Т

      Ако картата Ви е закупена или е дошла в комплект с устройството - в кутията имате брошура с инструкции какво, как и защо...
      Зима иде

      Коментар


      • До: Новото Нюви765Т

        Днес сложих олекотената версия в устройството. Тези дни ще пиша дали има съществена разлика.
        Зима иде

        Коментар


        • До: Новото Нюви765Т

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Някой сложи ли си я вече тази карта и има ли положителен ефект?
          Все още не съм. Уж не ми остава време. Аз съм в момента с най-тежката май. Ама се кефя на изолиниите поне. Наистина се губят участъци от пътя за секунди. А като съм извън пътя изобщо не иска да навигира. Може да съм му отметнал нещо погрешно. Ама в гората и му давам у дома. Нищо, докато не стъпя на асфалт. Тогава любезната мацка вътре оживява. Кога ли ще я изкарам оттам и......

          Коментар


          • До: Новото Нюви765Т

            Покарах малко с олекотената карта. Няма накъсване при местене на изображението, но все още няма шанс да покаже имената на населените места, покрай които се минава.
            Зима иде

            Коментар


            • До: Новото Нюви765Т

              Здравейте.

              Някой да знае нещо повече за това?

              Поздрави,

              Коментар


              • До: Новото Нюви765Т

                Интересно изглежда....аз уж се регистрирах и на сайта на Гармин, ама все тая. Може утре да поровя за нови ъпдейти....засега се радвам, че все още работи.

                Коментар


                • До: Новото Нюви765Т

                  За олекотената версия.

                  Днес карах из София - няма съществена разлика от ТОРО версията, накъсва си и това е.
                  Зима иде

                  Коментар


                  • До: Новото Нюви765Т

                    Хрумна ми дали не може да се провери накъсването дали е от картата...ако се изключи ОФРМ и се пусне световната карта....някой ден може и да пробвам. Проблема може и да е от навигацията....моята я сменяха веднъж, на един колега тук...по спомени 3 пъти.....луда работа. Поне Геотрейд са коректни....засега.

                    Коментар


                    • До: Новото Нюви765Т

                      Освен, че накъсва постоянно без да съм слагал 4.80, сега реши, че няма да работи. Зарежда, държи сателитите 20 минути и ги губи. И дотам. Няма сателити няма нищо. Взех си 765, за една капа пари. Мислех, че взимам най-доброто, а се оказа пълен боклук. Не знам къде е причината, но искам да го върна този боклук.

                      Коментар


                      • До: Новото Нюви765Т

                        Нов ъпдейт има.
                        Зима иде

                        Коментар


                        • До: Новото Нюви765Т

                          Нов преправен тайвански фърмуер за моделите 7x5...
                          http://www.garniak.pl/viewtopic.php?f=14&t=6236
                          ...
                          Но всичко е на ваша отговорност

                          Поздрави,

                          Коментар


                          • До: Новото Нюви765Т

                            Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                            Покарах малко с олекотената карта. Няма накъсване при местене на изображението, но все още няма шанс да покаже имената на населените места, покрай които се минава.

                            Oк това с населените места е друго, и мога да го пипна.

                            Коментар


                            • До: Новото Нюви765Т

                              Здравейте на всички. Отскоро съм във форума и доста информация успях да получа относно навигационните системи, за което съм ви благодарен. Но не можах да разбера последно този GPS NUVI 765 дали си струва или да се ориентирам към друг модел, примерно NUVI 255W или 266W.
                              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                              Коментар


                              • До: Новото Нюви765Т

                                Ами според мен си струва, изкарах 12 дни в Скандинавието с него и кола под наем. Използвах FM transmitter- a за музика, която си качвах на SD карта, bluetooth-a си работеше през цялото време.
                                Качвах си предварително траковете, по които исках да карам на следващия ден и това ми спести доста главоблъсканици.
                                Ако не ти трябват тези глезотии, обаче, може би е по- добре да си вземеш по- базов модел.
                                Зима иде

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X