Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бога, приятели, гласувайте!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: За бога, приятели, гласувайте!

    Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
    Петя е пуснала интересна томбола?!
    Все пак няма да избирате светци!
    Избирате живи хора. Има някои леки проблеми, като тези на Атака, Лидер и РЗС, че са партии "основани" от други партии.
    Ако Герб и Синята коалиция имат достатъчно гласове ще направят правителство. Ако не стигат ще трябва да се добави още някой. Най-близко до Герб са - НДСВ. Влизането на РЗС и Лидер ще доведе до голяма нестабилност.
    Ноември ще проличи видимата част на кризата. При нестабилно правителство ........
    БСП и ДПС нямат големи мераци да управляват при тази икономическа ситуация.
    Извод: За дясно правителство гласувате за Герб и Синята коалиция. За ляво - БСП, Атака, Лидер и донякъде РЗС.
    За Доган - всичко е ясно.
    Гласувайте!
    Изберете най-малкото зло!
    Какво значи дясно -Герб. Те се изживяват по-социални от Комунистите, да не говорим за социалисти. Аз съм от ЛИДЕР и въобще не смятам че ще доведем до нестабилност. Виж за РЗС съм сигурен че са мех с въздух.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • До: За бога, приятели, гласувайте!

      Аман от извратено тъпи журналистически щампи. И тука ли трябва да слушам глупости, достойни само за клинични идиоти и слушатели на ФМ формати.
      Я някой от по-светнатите, да предложи поне приблизително достоверен сценарий, за следващо правителство за ЧЕТИРИ години. Спрете да търсите измислени оправдания за собствената си духовна леност и безотговорност. През следващите десетилетия никоя държава няма да има никакво правителство за четири години напред, и даже едва ли и за две. Освен тези, в които нормално вече се установят диктатури. Каквото и да значи диктатура след 10 години.
      Причините са очевидни и непреодолими - в днешния свят няма толкова универсални политици, с толкова силни народи и армии зад гърба си, които да се оправят в ежегодно меняща се обстановка. И никой не може да каже какво ще се случи и след три месеца, камо ли след година. За повече и дума не може да става. Нито за общото развитие на света като такъв.
      Кой какво ще ви краде четири години, вие и сега нямате нищо. Нямате и за вазелин, и за това доганов ви се подиграва.
      Мислители ...

      Коментар


      • До: За бога, приятели, гласувайте!

        Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
        ....
        Ако Герб и Синята коалиция имат достатъчно гласове ще направят правителство. Ако не стигат ще трябва да се добави още някой. Най-близко до Герб са - НДСВ. Влизането на РЗС и Лидер ще доведе до голяма нестабилност.
        Ноември ще проличи видимата част на кризата. При нестабилно правителство ........
        БСП и ДПС нямат големи мераци да управляват при тази икономическа ситуация.
        Извод: За дясно правителство гласувате за Герб и Синята коалиция. За ляво - БСП, Атака, Лидер и донякъде РЗС.
        За Доган - всичко е ясно.
        Гласувайте!
        Изберете най-малкото зло!
        Ники, добър разбор! Май от това обобщение имахме нужда.
        Но томболата не е моя идея и твоят анализ донякъде я обезсмисля. При положение, че отричаме мястото на дпс в бъдещето на България, ще трябва да изхвърлим и червената тапицирана стая, в която бавно полудява българският народ.
        Остава да гласуваме вдясно. По-малкото зло.
        Ще гласувам. Но не съм доволна.
        НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
        Omnia vincit amor !

        Коментар


        • До: За бога, приятели, гласувайте!

          Ако трябва да бъда съвсем честен и аз не съм доволен.
          Това което разбрах, че политиката е гадна работа. Струва доста нерви.
          Бойко Борисов е нарцис. Това е! Имаше идея - Герб и БСП да се съберат в "името на народа". Тази идея е осуети Костов. Трябва да призная, че е голям политик, въпреки че не съм му бил фен.
          ДПС чрез Пламен Юруков се опита да "влезе" в СДС.
          Изборът бе труден. По-малкото зло беше Костов да влезе. И го пуснахме. ДСБ беше на 1.7%, СДС на 4%. Тоест - нищо. Сега хората приемат това обединение. Говоря за широката маса. На партийните кръгове им е по-трудно.
          Парите и мощните капитали са при червените. Доган е абсолютно прав за порциите. Заслужава да се отбележи, че е голям мозък. Последните няколко години обаче пие много. Та мисля, че се е изпуснал. РЗС е проект на червените. Даваха му информация и той е изнасяше. Факт, че в Пловдив водач стана Бойко Ватев от ВМРО е красноречив. Лидер са отново проект на червените. Атака на БСП и Доган. Трудно е да се намери точно мястото на Доган и БСП, но напоследък те играят заедно.
          Герб? Проект на.... Ще разберете след време. Трябва да се отбележи, че този проект набра сила и е доста трудно да се обърне към лявото.
          В дясно имахме големи проблеми. Много хора бяха чисти комуняги и агенти. Днес в листите няма нито един агент.
          Костов - прекрасен политик и лош кадровик. Крадене - в сравнение с НДСВ и БСП, а ДПС да не говорим, то СДС е пионерче. Просто в България такъв ни е манталитета. Няма дясно и ляво крадене.
          Няма как да се внесе нов народ и нови политици.
          Задължително гласувайте!
          Моят съвет е, ако имате ляв уклон - БСП.
          Ако сте десни - Синята Коалиция.
          Ако мразите и двете - Герб.
          Не си хвърляте гласа за РЗС, Лидер, Атака и разни други.
          За ДПС и дума да не става.
          Казвам всичко това с ясното съзнание, че и аз съм "полудял" от липсата на справедливост и переспектива. В Пловдив ни пратиха водач на листата от Варна, но пък в името на промяната човек трябва да прави компромиси.
          Пък и трябва да си смирен. Властта разваля хората.
          Добре е, че съм част от вас.
          В най-трудните ми моменти този форум /и хора/ ми дадохте сили и вяра.
          Благодаря ви!
          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

          Коментар


          • До: За бога, приятели, гласувайте!

            http://www.mediapool.bg/show/?storyid=153897&srcpos=14

            "Михаил Константинов припомни как Александър Стамболийски след три унищожителни за България войни е въвел задължителното гласуване през 1919 г. "Фактът, че гласуваш, те прави съпричастен на това, което ще се случи в близките години”, допълни той."

            Коментар


            • До: За бога, приятели, гласувайте!

              Комунистите, Турците и циганите ще гласуват - а ние???

              Да спасим България!!!

              Коментар


              • До: За бога, приятели, гласувайте!

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Комунистите, Турците и циганите ще гласуват - а ние???

                Да спасим България!!!
                Аз със сигурност. Надявам се и вие.
                Още от малък харесвам синьото.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • До: За бога, приятели, гласувайте!

                  Nikita е прав по-добре да гласуваме за партий не за партийки.Никой,колкото и да е закъсал,не би направил коалиция с Атака.Те ще правят такива мизерии в парламента и сигурно ще се стигне до гражданска война.Не мисля,че Атака и Лидер са проекти на БСП,това е безсмислено:Лидер е дясна партия а Атака не се знае.За РЗС незнам може така разцепват десницата и вместо да има ГЕРБ и Синята Коалиция има и РЗС и куп други които разсейват вота на десницата.Варианти за кабинет?Ами първи ще имат право да съставят ГЕРБ и ще направят с Костов РЗС и НДСВ и може и още някоя партия,защото няма да съберат 50%.Не е изключен варианта и с БСП те приказват ама,че не ги искат ама... , а ако се откажат да съставят кабинет,защото няма да вземат 50% вот за самостоятелен кабинет,БСП ще са наред и те ще направят с НДСВ и 3-тата няма да е ДПС вече (много се о.ра Доган с тея приказки) може би 3-тата ще е Лидер или/и РЗС.
                  ROCK ON

                  Коментар


                  • До: За бога, приятели, гласувайте!

                    Така е!
                    Сега да поясня за Лидер!
                    Там работят много свестни хора. Проблемът е на най-високо равнище. Те могат да подкрепят и Бойко и БСП. Нищо лично към членове и симпатизанти. Говоря ви за голямата "игра". Докато при РЗС работа е много .... Щото и ние понякога сме си едни наивници.
                    Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                    Коментар


                    • До: За бога, приятели, гласувайте!

                      Ще гласувате!?!? ..
                      ...може би за БСП = то всичко започва и свършва при тях!!!/тука друг начин нема/
                      ...може би за СИНИТЕ = Костов от де идва, като какъв е бил!? ...комунист
                      ...Може би за ДПС = Меди Доганов ..агент - комунист, те го оставили жив и още го държът мвежду живите..ще слежи и още как..
                      ...може би за ЛИДЕР = Ковачки ...феникс от пепелта...създаден от кукунистите меценати, нови олигарси.
                      ...може би за РЗС = на Я. Янев и онзи ..Г. Марков .....все достоини агенти на ДС ...
                      ...може би за НДСВ = М.Велчев, М.Паси,Н. Василев,...стига , че ми се гади от юпита-комунисти
                      ...може би за ГЕРБ = Б.Борисов - телохранител на ТОШО, гл.секретар на Царя...но, не той нема нищо общо с комунистите, нищо че те са го създали.

                      .....за кого ще грасувате в крайна сметка!?Това няма значение!!ВЕРВАЙТЕ МИ!

                      ТЪПОТО на всички онези изброени по горе е , че не могат да видат , че няма качествени хора да експлоатират - няма специалисти, няма !!!
                      Та кой ще ги дърпа.....сичкото циган, или братята мослюмани дато не могат да говорят по български....или мамините дечица що са отчувани от партията последните 65 годин.
                      .....Йаваш , йаваш! Инше алах, ла букра...
                      СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

                      Коментар


                      • До: За бога, приятели, гласувайте!

                        [QUOTE=pe4en;785037]Ще гласувате!?!? ..
                        ...може би за БСП = то всичко започва и свършва при тях!!!/тука друг начин нема/................................................

                        Има много теории за това кой управлява света! Това се отнася и за религиите.
                        В крайна сметка всички произхождаме от МАЙМУНИТЕ. Така ли беше?
                        Просто трябва да сме рационални.
                        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                        Коментар


                        • До: За бога, приятели, гласувайте!

                          Имам идея. Ако може 4 процентната граница за влизане в парламента да се вдигне на 40% ще се решат доста проблеми на политическия живот и управлението. Модела би бил доста по-устойчив )
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • До: За бога, приятели, гласувайте!

                            И по-ефективен, особено в дефицитен на всякакви ресурси свят. И неизбежно ще се стигне до там, в следващите няколко години. След като всички достатъчно каталясат от мизерията и хаоса, и започнат да слушат не празни бръщолевения, а умните хора. Колкото са останали. Тогава през разни терминологии, от твърдата ръка през националния суверенитет и до нов Ренесанс, светът ще тръгне нанякъде отново. Или ако нещо се обърка внезапно, просто ще умре.
                            Природен закон. Ако са те изяли - имаш два изхода.

                            Коментар


                            • До: За бога, приятели, гласувайте!

                              Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                              Имам идея. Ако може 4 процентната граница за влизане в парламента да се вдигне на 40% ще се решат доста проблеми на политическия живот и управлението. Модела би бил доста по-устойчив )
                              Само че ако приложим тоя модел в днешната действителност, в парламента ще има една единствена партия. А това не е добре за никой.

                              Не че съм фен, ама вижте UK и щатите. Там са 2 партии. Не знам скоро да е имало криза от безвластие, и игрички кой с кого ще се коалира, кой ще става независим и т.н.

                              За мен един добър модел е партиите, не прескачащи бариерата, сами да посочват за кого да отидат гласовете, пуснати за тях. Защото например ако я нямаше синята коалиция, част от гласовете за Костов щяха да отидат, разпределени пропорционално, за БСП. А не мисля че има човек, гласувал за Костов, който да е навит някой да реши гласът му да отиде в БСП или доган. Тогава - слагаш 10-15-20 процентна бариера, и всеки да си прави сметката. В парламента ще има 2 или 3 партии, а всички непрескочили ще решават кой-какво. Това, при кого да отиват гласовете, дори може предварително да се посочва, за да няма място за спекулации и корупция след изборите.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: За бога, приятели, гласувайте!

                                Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                                Не мога да разбера тези които не искат да гласуват.
                                Мислите си че по този начин наказвате политическата класа?
                                Напротив, "черпите" най-големите "бацили" от тях, които се лигитимират именно поради липсата на вашия вот.
                                И аз не виждам такива които покриват напълно моите изисквания за управляващи. И аз ги виждам и едните и другите като маскари. И за пореден път ще гласувам за по-малкото зло.
                                Според мен негласувайки, отричате изборите като начин за някаква промяна в статуквото.
                                Е добре, така да е. Хайде кажете кой е начина?
                                +1

                                Не изразявам политическо мнение, но моля вижте това http://en.stanishev.bg/ Явно на някой му пука и са намерили начин да покажат по какъвто начин могат, че не са съгласни и им е писнало.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X