Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бога, приятели, гласувайте!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: За бога, приятели, гласувайте!

    Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
    За бога бих гласувал....в някоя църква, със запалена свещ. Но за политици едва ли.
    Добре гласувай с празен глас, не пречи ... то тоя вашия протест е много интересен ...

    Първоначално публикуван от nyvatest
    Това, че е метъл, означава ли, че трябва да е расист
    Не знам на колко години си но по моето време метълите биеха циганите, имаше и скинъри ... сега има лигльовци и педали .
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

    Коментар


    • #17
      До: За бога, приятели, гласувайте!

      И аз ще гласувам 100%.
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #18
        До: За бога, приятели, гласувайте!

        Не мога да разбера тези които не искат да гласуват.
        Мислите си че по този начин наказвате политическата класа?
        Напротив, "черпите" най-големите "бацили" от тях, които се лигитимират именно поради липсата на вашия вот.
        И аз не виждам такива които покриват напълно моите изисквания за управляващи. И аз ги виждам и едните и другите като маскари. И за пореден път ще гласувам за по-малкото зло.
        Според мен негласувайки, отричате изборите като начин за някаква промяна в статуквото.
        Е добре, така да е. Хайде кажете кой е начина?
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • #19
          До: За бога, приятели, гласувайте!

          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
          Не мога да разбера тези които не искат да гласуват.
          Мислите си че по този начин наказвате политическата класа?
          Напротив, "черпите" най-големите "бацили" от тях, които се лигитимират именно поради липсата на вашия вот.
          И аз не виждам такива които покриват напълно моите изисквания за управляващи. И аз ги виждам и едните и другите като маскари. И за пореден път ще гласувам за по-малкото зло.
          Според мен негласувайки, отричате изборите като начин за някаква промяна в статуквото.
          Е добре, така да е. Хайде кажете кой е начина?
          +100000000....

          Колкото до циганите - те не са раса. А 99% от всичкия бой, дето са изяли е имало защо. За останалия един процент - ще прощават. Случва се. Бой и аз съм ял, пък не съм циганин.

          Напоследък боя им е малко, и се чувстват безнаказани, както и всички други наглеци в България. То това ни е и проблема - никой никому не търси отговорност за нищо. Това, комбинирано с объркани ценности и лошо възпитание = дереджето ни в момента.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            До: За бога, приятели, гласувайте!

            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            Не мога да разбера тези които не искат да гласуват.
            Мислите си че по този начин наказвате политическата класа?
            Напротив, "черпите" най-големите "бацили" от тях, които се лигитимират именно поради липсата на вашия вот.
            И аз не виждам такива които покриват напълно моите изисквания за управляващи. И аз ги виждам и едните и другите като маскари. И за пореден път ще гласувам за по-малкото зло.
            Според мен негласувайки, отричате изборите като начин за някаква промяна в статуквото.
            Е добре, така да е. Хайде кажете кой е начина?
            За сега поне да се отървем от "бацилите" не че нещо ще се подобри но новите са по амбицирани да променят нещо и шанса за нещо по добро е по голям . Пък и този път има наистина свежи попълнения . Не очаквайте че в политиката ще влезе някой със 100% чиста съвест, безгрешен и чистосърдечен . Дядо Господ може и да го има ама не се занимава с политика ...
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • #21
              До: За бога, приятели, гласувайте!

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              +100000000....

              Колкото до циганите - те не са раса. А 99% от всичкия бой, дето са изяли е имало защо. За останалия един процент - ще прощават. Случва се. Бой и аз съм ял, пък не съм циганин.

              Напоследък боя им е малко, и се чувстват безнаказани, както и всички други наглеци в България. То това ни е и проблема - никой никому не търси отговорност за нищо. Това, комбинирано с объркани ценности и лошо възпитание = дереджето ни в момента.
              Заради 99% страдат всички останли

              Майтапа настрана ама само заради това че са им сигурен електорат тия мизерни търтеи не плащат ток, вода, получават помощи, живеят на гърба на нацията и щото били малцинство европа ги защитава ...
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • #22
                До: За бога, приятели, гласувайте!

                Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                Заради 99% страдат всички останли

                Майтапа настрана ама само заради това че са им сигурен електорат тия мизерни търтеи не плащат ток, вода, получават помощи, живеят на гърба на нацията и щото били малцинство европа ги защитава ...
                Тъй де. И по-бели от мене да бяха, зелени сини, или каквито искат, отношението ми към тях нямаше да е по-различно. Същото е и към всички останали отрепки, мързеливци и крадливци. Не ме интересува цвят. Всеки, работещ честно, изкарващ сам прехраната си и възпитаващ децата си на същото, има моето уважение. Виждал съм и мургави такива.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  До: За бога, приятели, гласувайте!

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Тъй де. И по-бели от мене да бяха, зелени сини, или каквито искат, отношението ми към тях нямаше да е по-различно. Същото е и към всички останали отрепки, мързеливци и крадливци. Не ме интересува цвят. Всеки, работещ честно, изкарващ сам прехраната си и възпитаващ децата си на същото, има моето уважение. Виждал съм и мургави такива.
                  Така де... А това че някой е циганин, дай да го утрепаме. Аз има приятели такива, който заслужават много повече уважение от не-циганските такива...
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • #24
                    До: За бога, приятели, гласувайте!

                    Почти се навих да отида на 05.07.09 да гласувам. Казвам почти, защото все още не мога да измисля за кого. Не гледам телевизия и не слушам разни предизборни бъртвежи. Може би за Атака....тая дума поне ми звучи познато. Много ми е забавно да се правя на тъп военен, когато не ми се занимава с нещо. А военните, както всички знаем, са деполитизирани. Което не означава, че не симпатизират на една или друга политическа сила. Лошото е, че на мен всички са ми еднакво несимпатични.Което ме хвърля в размисъл, а както се знае - "много мразим да мислим"...
                    ПП. Не съм си и представял, че може да ме навиете да отида. Обаче поне ме накарахте да се замисля. Което само по себе си е странно....

                    Коментар


                    • #25
                      До: За бога, приятели, гласувайте!

                      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                      Почти се навих да отида на 05.07.09 да гласувам. Казвам почти, защото все още не мога да измисля за кого. Не гледам телевизия и не слушам разни предизборни бъртвежи. Може би за Атака....тая дума поне ми звучи познато. Много ми е забавно да се правя на тъп военен, когато не ми се занимава с нещо. А военните, както всички знаем, са деполитизирани. Което не означава, че не симпатизират на една или друга политическа сила. Лошото е, че на мен всички са ми еднакво несимпатични.Което ме хвърля в размисъл, а както се знае - "много мразим да мислим"...
                      ПП. Не съм си и представял, че може да ме навиете да отида. Обаче поне ме накарахте да се замисля. Което само по себе си е странно....
                      Ще гласуваш за мене Ако ме няма на бюлетината, ще ме допише... Може и аватара да си го копираш и да го лепнеш. Да се знае със сигурност за кой си гладувал
                      Където Бирата, Там и Аз...

                      Коментар


                      • #26
                        До: За бога, приятели, гласувайте!

                        Не съм ходил отдавна да гласувам , но сега съм решил да участвам в цирка. Четох няколко предизборни програми , видяха ми се пълна боза! Ще реша за кой в тъмната стаичка...

                        Коментар


                        • #27
                          До: За бога, приятели, гласувайте!

                          И аз имах извесни колебания дали да гласувам. Далеч съм от политиката като цяло. Възприемам всички политици като необходимото зло. Само че необходимото зло се дели на голямо и по-малко необходимо зло. Който не гласува за малкото, все едно е гласувал за голямото, щото то има постоянен брой гласоподаватели от България и южна на България страна. Или иначе казано колкото по-малко хора гласуват, толкова по-голям процент от депутатските места ще бъдат на голямото зло. Няма какво да се чудим после на разни изказвания по телевизията кой разпределя парите по европейските програми в страната. И наистина то ги разпределя. От близо месец, Министерството на околната среда и водите превежда пари по различни програми само на избрани общини. Другите са в невъзможност да се разплатят с доставчиците си. И това ви го казвам от личен опит.
                          Иначе несъм расис. Уважавам всички етноси. Дори имам приятели сред тях. Всички сме хора с добрите и лошите си качества. Но някой партийни лидери спокойно може да се каже че владеят половината държава. Дайте да не им даваме и другата половина.

                          Това е. Така мисля аз, без да ангажирам никой с моето мнение.

                          Поздрави и успех.
                          Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                          Коментар


                          • #28
                            До: За бога, приятели, гласувайте!

                            На тези избори ,повече от всеки друг път, се вдига предварително много шум окло активноста в изборния ден.
                            И явно този път това ще е много важно за всички.
                            И за тези които имат интерес от ниската активност, и за тези които се надяват на висока такава.
                            Имам усещането, че отново сме на кръстопът.
                            Така че всеки да решава сам!
                            Ако не ви харесват личностите, то гласувайте поне за каузите които защитават.

                            Коментар


                            • #29
                              До: За бога, приятели, гласувайте!

                              Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                              Ако не ви харесват личностите, то гласувайте поне за каузите които защитават.
                              А тая кауза, я защитават всички дупетати, последните 20 години
                              Където Бирата, Там и Аз...

                              Коментар


                              • #30
                                До: За бога, приятели, гласувайте!

                                Видяхме какво става от ниската избирателна активност . Да опитаме с висока ? Костов и Бойко може да са всякакви обаче ако имат повече власт няма да допуснат "Бацицила" в политиката, а аз искам да го видя какво ще прави с 10% гласове и после как пак ще гласуват за него точно неговите хора ...
                                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X