Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За бога, приятели, гласувайте!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: За бога, приятели, гласувайте!

    Нека споделя и аз гледната си точка.
    1. Задължително ще гласувам. Не пропускам избори.
    2. Със сигурност няма да гласувам за НДСВ. Първият път гласувах за тях. Не знам дали човечеца оправи България за 800 дни, дали неговите хора крадоха, дали си има Мусала... Така или иначе всички крадат, но той поне не е сложил ограда и входна такса По тяхно време (бяха мнозонство) според мен народа заживя по-добре. Облекчиха се кредитите, увеличи се раждаемостта. Това говори, че на хората нещата са започнали да им изглеждат по стабилни и да вярват в доброто бъдеще.
    Не щеш ли обаче на следващите избори НДСВ ме предаде, като влезе в тройната коалиция. Поради тази причина губят гласа ми.
    3. БСП, ДПС и Атака хич не са ми по вкуса.
    4. Има една тънка идея... знам, знам сега всички ще ме оплюете, но защо да не я обмислим като вариант. Има една девойка - точно копие на Станишев - не работила в БГ, не плащала данъци, без БГ образование. Пробутва ни я шоумена Слави. Питах го момичето вярва ли, че може да направи нещо - отговори с твърдо да. Една птичка пролет не прави, но ако тя бъде народното око в парламента (според думите на водещия) може и да има полза от нея. Въпреки, че се колебая дали моя глас за нея няма да е глас в пустиня...

    А може би с това трябваше да започна: http://www.youtube.com/watch?v=2syZ4YpRkrE
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • До: За бога, приятели, гласувайте!

      Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
      +1

      Не изразявам политическо мнение, но моля вижте това http://en.stanishev.bg/ Явно на някой му пука и са намерили начин да покажат по какъвто начин могат, че не са съгласни и им е писнало.
      Може би имаш в предвид хакната страница?
      http://dnes.dir.bg/2009/07/02/gallery4704708_1.html

      Коментар


      • До: За бога, приятели, гласувайте!

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Аман от извратено тъпи журналистически щампи. И тука ли трябва да слушам глупости, достойни само за клинични идиоти и слушатели на ФМ формати.
        Я някой от по-светнатите, да предложи поне приблизително достоверен сценарий, за следващо правителство за ЧЕТИРИ години. Спрете да търсите измислени оправдания за собствената си духовна леност и безотговорност. През следващите десетилетия никоя държава няма да има никакво правителство за четири години напред, и даже едва ли и за две. Освен тези, в които нормално вече се установят диктатури. Каквото и да значи диктатура след 10 години.
        Причините са очевидни и непреодолими - в днешния свят няма толкова универсални политици, с толкова силни народи и армии зад гърба си, които да се оправят в ежегодно меняща се обстановка. И никой не може да каже какво ще се случи и след три месеца, камо ли след година. За повече и дума не може да става. Нито за общото развитие на света като такъв.
        Кой какво ще ви краде четири години, вие и сега нямате нищо. Нямате и за вазелин, и за това доганов ви се подиграва.
        Мислители ...
        ГЕРБ и РЗС.Задължително гласуване.Държавен капитализъм/планирано стопанство/.Двупартийна система,евентуално президентска държава.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • До: За бога, приятели, гласувайте!

          Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
          Какво значи дясно -Герб. Те се изживяват по-социални от Комунистите, да не говорим за социалисти. Аз съм от ЛИДЕР и въобще не смятам че ще доведем до нестабилност. Виж за РЗС съм сигурен че са мех с въздух.
          Ааааааааааа, тея дето заплашват работниците с уволнение, ако не гласуват за тях....успех на изборите, ще Ви трябва.

          Коментар


          • До: За бога, приятели, гласувайте!

            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
            Ааааааааааа, тея дето заплашват работниците с уволнение, ако не гласуват за тях....успех на изборите, ще Ви трябва.
            Аз също съм работодател на 500 човека и никой не съм заплашвал. Мен могат да ме барнат и когато имат проблми идват при мен. На пето място съм в листата и разбира се съм само съпорт, което ще рече, че ще си остана при хорта и това им е ясно. Нали ако ги лъжа сега ще могат утре да ме напсуват и не само утре. Последните два избора се гласува предимно за някой, който има снимка с Борисов и то не обща, а монтаж. С една снимка колко непознати (заслужили) ще вкараме в парламента...
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • До: За бога, приятели, гласувайте!

              Колеги, прави ли ви впечатление т.нар. черен пиар? Че се режисира от БСП е повече от ясно - обаче каква е целта. Честно да си кажа, като видя лъжите с брадвата, че Борисов ще отреже пенсиите на пенсионерите и че ще шриватизират АЕЦ-а направо ми се хуква към изборната урна стиснал в ръка бюлетина я за Бойко, я за Костов. Днес гледам че почнала подобна манипулация за Новото време и Лидер. Значиии... има нещо гнило тука! С този пиар започва ясно да личи, че Станишев не ще да печели мнозинство (явно всияко яко е опоскано и ни грози криза) и целта явно е да няма стабилно мнозинство и да се стигне до "експерно" правителство, дето всеки ще краде и никоя политическа сила няма да поема отговорност, ще се заметат следите на досега извършеното и "експертите" ще са виновни за кризата която ще се стовари есента и особено зимата.
              Започвам да мисля дали пък не е по-добре да гласуваме за БСП и да им дадем мнозинство за да се доосе*ат и на зима да пометем с тях? Щото ако спечелят мнозинство (съвместно с Доганите), то е ясно че до там ще се стигне?
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • До: За бога, приятели, гласувайте!

                До неделя вечерта, всяка тема имаща отношение към изборите от която се наложи да бъде изтрито мнение, ще бъде временно заключвана.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • До: За бога, приятели, гласувайте!

                  След като темата е отключена, а и понеже обещах....изпълнявам. Снимката е от телефона на сина ми....да, и той гласува, за пръв път. И половинката също.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: За бога, приятели, гласувайте!

                    Аз гласувах и съм горд с това си деиствие.Още повече че съм от печелившите.Дано след няколко години не съм с овесен нос.

                    Коментар


                    • До: За бога, приятели, гласувайте!

                      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                      След като темата е отключена, а и понеже обещах....изпълнявам. Снимката е от телефона на сина ми....да, и той гласува, за пръв път. И половинката също.
                      Справи ли си бре? Трудно ли ти беше Гледам с твоя глас джоган е по напред
                      Където Бирата, Там и Аз...

                      Коментар


                      • До: За бога, приятели, гласувайте!

                        Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                        Справи ли си бре? Трудно ли ти беше Гледам с твоя глас джоган е по напред
                        Напротив....онея от томболата му дишат във врата......

                        Коментар


                        • До: За бога, приятели, гласувайте!

                          Мале, слушам комунистите... тия немат срам, бе. Още имат ценности за крадене. .. От Джоган ли?

                          Па има и проблем. Викат Стани шеФ, Стани шеФ, а той не ще без Сокола и ОФчаря.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • До: За бога, приятели, гласувайте!

                            Гласувах и се радвам също, че казахме довиждане на крадливия дядо от Мадрид

                            Коментар


                            • До: За бога, приятели, гласувайте!

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              Мале, слушам комунистите... тия немат срам, бе. Още имат ценности за крадене. .. От Джоган ли?

                              Па има и проблем. Викат Стани шеФ, Стани шеФ, а той не ще без Сокола и ОФчаря.
                              Епа от ги слушаш....бе вие телевизия ли гледате..... Новините още на български ли са?

                              Коментар


                              • До: За бога, приятели, гласувайте!

                                Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                                ..Новините още на български ли са?
                                Пак са на български.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X